Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fehérvári Dirt Pálya Épült!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
24 hozzászólás a témában

#1
PROBIKER-X

PROBIKER-X

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Nyáron én is szívesen lenéznék a pályára, érdekelnek az ilyen dirt típusú dolgok!! ott a helyünk! HAJRÁ FEHÉRVÁR!

Mail: boldogh.alex@axelero.hu
MSN: boldogh.alex@freemail.hu
web: http://www.probiker-x.uw.hu
BUggy, a zállat

#2
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
eric, nem téged láttalak tegnap du. az uszoda elõtt egy sárga pólóban és egy haveroddal? Én ott voltam a triálosokkal.

#3
Kinrade

Kinrade

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
gyerekek.... istenkirály lett!!! szépen elõre dob a kidobó(a második a lakatosnál), pöpec gyorsító. nemsok ilyen van magyarországon! szóljatok ha kell kép mailben tudok küldeni(ugrásról is ;) )

#4
Kinrade

Kinrade

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Na csáó! Tegnap épült meg a 3 méteres gyorsító, és egy 1.6méteres ív. nagyon zsír, szombaton lesz rajta fa. egyelõre csak e-mailban tudok képeket küldeni, de szerintünk mindenkinek szimpatikus lesz ;)

#5
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Oks értem én. ;)

#6
Kinrade

Kinrade

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
eric: ugy nézd, hogy az épületet is használjuk, és ami elvan kerítve, mind a mienk ;) tehát szerintem azért nem kicsi. karcsi: sajna nemtudok, szentem csocso tud gyártani, vasarnap kint leszünk. gondolom képeket várja mindenki, nyugi lesz. legkésöbb! 1 hét múlva.

#7
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Megnéztem milyen hely is ez a pálya. Nemrossz.
El lehet menni az épület mellett is még hátrafelé? Ha nem akkor nem egy túl nagy létesítmény.

#8
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Janika: vasárnap kint lesztek, ha jó idõ lesz? Már lassan fel tudok ülni bringára. Nem tudsz valami olcsó láncterelõt? Esetleg csocso csinál egyett? Bringámon nagy változások vannak, rá se fogtok ismerni, meglepi lesz.

#9
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Oh bocs! Én egy rövid sötétbarna hajú srácot láttam azon a bizonyos polar-xen, kb 17 éves lehetett.

#10
Kinrade

Kinrade

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
eric: összekeversz vkivel. nekem egy szar umf-em van 2004es black-el. Pl. brother mondta hogy trezsör tímmel "körbejárják az országot" ide nyugodtan jöhettek!! 10fember felett 100as a begró. tudom hogy szar meg minden, de muszáj..

#11
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
200Ft/fõ áron vállalok útmutatást a vasúttól a helyszínig! ;D

#12
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Ha kész lesz a törni való gépem, megyek.
Keddre meglesznek a kerekek, már csak egy szabadonfutót kell szerezni.

#13
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Merre is van pontosan ez a hely? A zrínyi utcában ha megyek a budai út felõl akkor balra lesz? És hol lehet bemenni/ látni vhonnan kívülrõl a létesítményt?

Kinrade: egy 2003-as polar-xed van nem? Már láttalak párszor...

#14
Kinrade

Kinrade

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Na végre egykét válasz! karcsi: kerítés már kész, a házat is megkapták a triálosok! ma volt markoló, aztán lett egykis tuning: 2db 2méteres bmx fém ív(jövõ hétre lesz meg:(, jó nagy leérkezõvel, utána döntött fal.Egy 4 méteres mtb, és még egy kb 8(!!!)méteres mtb dört. plusz lesz akkor szivacsgödör, szivacsokat most ingyé kapjuk(naponta 2 zsák, kell kb 10-15) de már krva sok van. fedett csarnok nemtul nagy, trialosoknak. ja meg 2 kezdö ugrató. tehát jó lesz!!! képeket nemtom hogy lehet felnyomni, csak oldalról lehet nem? tehát képek 1.5hét mulva. ja amugy karcsi black compom van ;) gyertek fehérvárra, ha gondoljátok segítsetek építeni :)

#15
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Nem akarom elrontani az örömét most, hadd versengjen csak Buruczkival hogy melyikük jut ki az olimpiára. Viszont jövõre nem árt ha néha hátranéz... ;D

#16
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Hááát igen, az a kedves kis sár, node mindegy.
Zerge már izgulhat? Te kis izompacsirta ;)

#17
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
nkarcsik: lehet hogy szoktál látni, egy 2004-es szürke Kona Cinder Cone-nal nyomulok Hungary:a telóval. Ha látsz nyugodtan állíts meg! ;) Illetve megpróbálhatsz megállítani... ;D Ordíts, sikíts, csak ne rángass le a bringáról. :) Arról is felismersz hogy pöppet magasan ülök, mivel magas vagyok (ezt a logikát te...). :) Meg szexi fekete rövidnaci + vitálos mez az egyenruhám. :)

Phil: ugyan már, minek az a kistányér... ;D Olyan helyeken felmegyek kettesben ahol eddig csak egyesben tudtam, no problem! :) A maratont most hagyjuk........ ;D

#18
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
eric, ez van, ha valaki buzgómócsing, de ne izguljatok, nem olyan kis város az.
Van már új elsõváltód, bár a dörtdzsámphoz az nem kell ;D

#19
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Eric neked milyen bringád van? Szoktalak látni?

#20
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Úristen megszálljátok kis városunkat?! ;D