Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Csillebérc Pool

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9 hozzászólás a témában

#1
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
állítólag, hamarosan.. :-)

#2
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
csak úgy kiváncsiságból.
mi lett, mi volt?

#3
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
MÉGSEM LEHET MÉG MENNI POOLBA, MEGINT PARÁK VANNAK!!! NE MENJETEK, MAJD SZÓLOK/ SZÓLUNK, MIKOR!!!!! KÖSSZ!!

#4
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
;)
csak legyen vége az érettséginek, egyetértek. utána bármikor bármit. mééér ilyenkor van ez is meg a sportsziget is?!
valakit meg fogok....

#5
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Mi már 2 napja ássuk kifelé, már a negyede kész!!! A földbõl meg valószinúleg felhúzunk mellette egy trailst, meg egy funbox is lesz ott pluszba, és Augusztusban nyílik a Gokart pálya és a Pool mellé egy Quadpálya az erdõben!! Óje!Ha így haladunk tovább, lehet hogy Sportsziget elõtt már kész lesz. A belépõs rendszer nem tudom, mikortól lesz, nem is biztos hogy kell egyátalán (az abból befolyó pénzt természetesen a Csillebérci fõnök nyelné el...). Eddig legalábbis errõl nem nagyon volt szó csak arról, hogy ássuk ki aztán bicózhatunk! GYERTEK MINÉL TÖBBEN ÉS HA TUDTOK HOZZATOK SZERSZÁMOKAT IS!!! Mi fentvagyunk minden nap addíg amíg kész nem lesz... és még utána is :) . Mondjuk én személy szerint nem tudom, mikor tudok felmenni, egy hét múlva hétfõn érettségi szóbeli... brrrrrrrr...

Ja és kösz Thez a topikot! You da man!

#6
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hát mi már régen is belépõvel mentünk be... ::)

#7
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
épp kifelé jön onnan.
anno folyton bekerültünk oda érdekes módokon, elegük volt, betemették....

msot van ujra engedély használni, ezért kell/kéne kiásni...
;)

#8
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
na és ugye mikor kell menni melózni? ;D

#9
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Jó ötlet! A belépõs módszer is teljesen korrekt...

Engem csak az érdekelne, hogy milyen megfontolásból kerül bele az a több kamionyi föld?


#10
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

röviden csak annyi, hogy ma elkezdtük kiásni a Csillebérci POOL-t, és nem lenne rossz, ha páran innen is jönnétek segíteni (már akinek érdeke, hogy készlegyen). Ha kiástuk, elvileg belépõs rendszer lesz, de aki segített dolgozni,. annak természetesen kedvezményeket igértek... amúgy alkalmanként 300 Ft lesz, és lehet venni majd havibérletet is 2000 Ft-ért (Velvárt kerékpárbolt).