Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#161
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Kik voltak debrecenbe? Milyen helyezést értetek el? 2 haverom is volt. egy mamba zöld lizzard fékmerevítõvel hátul meg egy caprine revenge. Hobbyba indultak. 313-314 volt a rajtszámuk.

#162
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Jah és még vmi!
A karbon trial-ülésekkel kapcsolatban:
Egy haverom tört egy Zöld Pont féle "CSIMPI DIZÁJN" trial mini seat-et...
Akiket csak kérdeztem és ismernek több fajtát is, aszonták mind, hogy az Ardó Tom féle karbon nyereg erõsebb és jobb, mint  a Csimpi.
Másik elõnye, hogy Atom akkora nyeregcsõ-méretre gyártja, amilyenre mondod, de kb. csak másfél hét alatt készül el.
Mondjuk a Zöld Pontos csak 5900 Ft, az Atomé meg 6600. Szóval egyik se szar, de a drágább jobb!

Ha érdekel vkit, Atom száma: 0630-960-4895

Moj

#163
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Visszaszívom  a multkori véleményemet a dupla-belsõ jó deffekt állásáról! ;D ;D ;D
Kitalálhatjátok miért...
Szóval én is maradok a Maxxis DH belsõnél!

#164
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ha már a fékekrõl volt szó, lenne néhány kérdésem:
Én nem akarok hátulra Magurát még, meg egyébként is hallottam róla rossz tapasztalatokat...
A másik amiért nem, hogy tök más, mint a V-fék. Én már frankón megszoktam a jó nyúúúúúlós, kátrányos féket és multkor próbáltam egy Magurát. Nagyon fura volt és egyáltalán nem tetszett annyira. Persze nyilván meg lehet szokni, de én akkor is inkább vmi jobb V-fékre pályáznék.

Szóval a kérdés:
-Kb. 10-ig milyen V-féket ajánlotok?
-Párhuzamos nyomásút vagy simát?
-Mivel jobb az egyik, mint a másik (párhuzamos vs. sima)?

Köszi: Moj

#165
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
tpresident: nem jelenítõdött meg, vagy nem tetszik? Mert az elsõ probléma már elvileg nem lehetséges ma reggel óta...

Egyébként Sekee is megmondta volt, a BikeTrials fórum nem azért van, hogy elcsábítsa az embereket a BikkMakk Fórumról!!!!!! Kicsit nagyképû dolog is volna! Egyszerûen csak ott van téma mindenre, ha pedig nincs, nyithatsz újat, és mindezt a triálról. Itt kicsit szûkebbek erre a lehetõségek.

Bakker, tegnap hallottam életem eddigi legjobban tetszõ viccét, de már el is felejtettem..

#166
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Ha már a vicceknél tartunk!

-Milyen levelezõ progmarja van pistabácsi!?
-hát: kitekintõ gyorvonat!
-Milyen
-Hát kitekintõ gyorvonat. Outlok Express!


#167
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Nekem se jött be a biketrials fórum...maradok itt !!!!!

Mentem ma 1 full extrás outival. Iszonyat jó...gyorsul, minnt állat, könnyû, és hihetetlenül megy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Béke Veletek !!!

#168
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Nem az húzza össze, az csak úgy tartja, mint a stucni!!
Ti tudtok valamit a júl 7.-ei visegrádi Triál Duna kupáról??

A nyuszi ül az erdö szélén és leesik.

Két állat jön az erdöböl, egyik futva másik medve.

#169
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
a Diatechj-hez nincs dio mert az húzza össze ami a stucni alatt van...

#170
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Boccs, akkor félre értelmeztem a hozzászólást... :-/

Nem, vmi ócska Diatech volt, de télleg hiányzott a dió. Sebaj már van, probléma megoldódott!

[glow=red,2,300]VICC:[/glow]
Nyuszika és a Róka mendegélnek a Kerek erdõben. Nyuszika a Tóhoz ért, a Róka meg a villany-szereléshez, de nem nagyon...
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#171
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
100-adik hozzászólásom alkalmából mondok egy szinvonalas viccet.

Mi az üres szoba és csámcsogás???
A négy "fal"!! :D :D :D :D

HG


#172
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
moj: Debrecenben nem hinném, hogy van MOM Park!  ;D ;D ;D

Véletlenül nem Fsa Conix tartotta össze a stucnit meg a villát?

#173
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Malom-park????????? Én még sohse hallottam. Nem MOM park? Én csak azt tudom, hogy Örsék nagyon építenek egy pályát Kamara-erdõn! Állítólag pöpec lesz! De sajnos belépõ-díjas :( :( :( :(
Bár ha az "alapító" tagok egyikének társaságában mész, akkor be lehet ingyen is jutni...

Érdekes dolgot tapasztaltam a gépemen... Rá kellett döbbennem, hogy 3 évig dió nélkül használtam a kormány-csapágyat... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Azt most kilazult és amikor leszedtem a kupakot, csodálkoztam, hogy át lehet kukucskálni a villanyakon... Sebaj!

;D

#174
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tudtom szerint van egy TRIAL-pálya a Malompark nevû bevásárló központ parkolójában.Lehet hogy ott ???
Biztos vannak triálos emberkék akik ezt jobban tudják.

 Lama

#175
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Hát ez jó kérdés, de ez engem is érdekel!

#176
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szevasztok triál arcok:D :D ;) ;)
Lenne nekem egy kérdésem a mostani debreceni versennyel kapcsolatban ami jún 22 lex.Hogy pontosan debrecenbe hol is lesz a verseny ??? ???
Ez lesz az elsõ triál versenyem, én egyébként sátoraljaújhelyi vagyok.
Nekem egy kékCaprine Revenge vázra épitett elég kezdõ bicóm van Remélem találkozunk debrecembe, elõre is kössz az infót.CSÁ 8) 8) 8) 8)

#177
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
dehogynem... jol bevalt magyar modszer: KALAPACS + SATU  :))) de tenyleg...

#178
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Nekem egy régebbi típusú Altus hajtómûvem van, amin nem cserélhetõk a tányérok, de egész kis méretûek. A bibi az, hogy a jobb oldali kar elhajlott.. már nincs túl messze a láncvillától. Ez nem javítható ugyi?  ???

#179
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Skacok, csak megemlítem, hogy van irc chat is...

Ja, csak eggyütt tudom megvenni, de nekem kell elõre is az erõs fék, ha pénzem lenne tárcsát vennék.
És elöl nem is kátrányoznám, ilyenkor ugyanúgy modulálható, mint egy Vfék nem? (nose wheelie...)

#180
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Hát örülnék, ha ezek közül csak egy is lenne nekem:)

Nyú: feltettem 30 új videót a biketrials videó szekciójába - bajai street videók. Kis bemutató képet egyelõre nem sikerált gyártani videótömörítési hiba miatt, de így is megpróbáltam könnyíteni az életeteken a magyarázó szövegekkel jobboldalt... Tán csak néha írtam hülyeségeket, ha igen, szóljatok!!!!