Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#141
uszpete

uszpete

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hi trialarcok semelyikõtöknek nincsingerenciája egy hi-tech trialt venni? csak45e és hófehér gyönyörû állapotban
Szentem nagy vétel az egyik haverom ajánlotta
tel:06304974832

#142
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
VÉgre itthon!!!!!
Moj! Most már jó nekem bármikor!!!!!!!
Nem ti láttatok hétfõn olyan 6 körül az etelénél!!!
Egy szürke 4-es golf tetejére volt fölkötve a bike!!!!


#143
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Azt beszéltük Donnal, hogy jövõ héten hétköznap du jó lenne nekünk. De mojnak nemjó, ahogy olvasom.

Moj: Jövõhét Péntek du. nem jó? szombaton Don már nincs itthon.

És esetleg lehetne a Margit szigeten találkozni.

#144
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
egyertelmuen SRAM 9.0.. konnyu, olcso, es qrva jol fog... bar most vegre megcsinaltam a fekeimet es :) szoval kuuuul!!! nagyon hatul mar a magura ucsorog,elol '02-es Deore, es nagyon kirrr lett! egyik nap megyek flexelni a bowdentarto konzolokat,es utana mar csak egy hatso agy kell,h tokeletes legyen!!!  8)

#145
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Én benne vagyok szívesen! De speciál csak de. érek rá, vagy hétvégén (jövõ hétvégén). Szóval szerintem az lenne a legjobb...

Szóval a fékhez visszatérve:
A Richey (nem tom milyen típus) kontra Sram 9.0 kontra Avid (Pl.: 2.0) trióból szerintetek melyik a legjobb vásár HÁTRA?
Szívesen veszem a véleményeket!
Köszi: Moj

#146
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
na szoval Yoshidaval kitalaltunk egy kozos Trialozast,amit meg kene szervezni itt akozeljovoben.. na? h atvonuljunk a varoson :) qrva jo lenne.. szoval valaszoljatok mikor lenne jo???  jah: megvan a Magura :)) most elol van de igy is mas feeling... talan jobban szeretem,ha 'nem fog' egy fek.. :) elol.. mert most csak heves gyakorlas utan tudtam nosewheelyzni uh meg mindig fonntartom,h nem kell elore,de hatra qrva jooo!!!
noh,akkor valaszoljatok a osszeroffenesre! de gyorsan :) na csa!!!

#147
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
És a Richey fékmerevírtõvel se jó hátra? Azér érdekel enyire, mert van egy alíg használt példány egy ismerõsömnek és eladná szívesen, én meg gondoltam megveszem...
Szóval Sram 9.0 az kúlabb? Mert azt tök olcsón lehet itt-ott kapni! Sokkal olcsóbb, mint a Richey!
Most télleg, nem akarok hülyeséget venni (kivételesen... ;D), de az a baj, hogy mindenhonnan hallok véleményeket, mindenki a sajátját zsírozza, aztán én meg nem tudom, hogy most mit higgyek... ;D ;D ;D

#148
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Don jól beszél (már csak azért is mert közösen veszünk féket:) ), én próbálgattam egy magellan trial 2k1 et meg HS33-at, és ég és föld a mamba+altus V hez viszonyítva. a váz miatt könnyeb hátsón pattogni, a féket meg alig húztam meg, ráadásul még a kezemre se volt állítva, és mégis tök jól blokkolta a kereket.
Nekem állandóan fáj a csuklóm (ha sokat terhelem), és ehhez hozzájátszik a nyúlós fék, úgy kell húzni hogy egy idõ után megfájdul az ín a kezemben.
Hát én ezért veszek magurát. :)
-csak donnak legyen már meg a pénze, arra várunk... :)-
Egyébként a dugattyúkra 5 év szivárgás mentes garanciát vállal a magura.

#149
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
hat ha jo nektek... nekem most Deore van hatul,es erzem,h kell azert egy jobb... mindenesetre valaki nem szereti a maguras hatast... remelem nemsokara vegre meglesz a magura,es akkor ahhh  8) hawaii ! :)

#150
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Egyetértek az elõttem szólókkal. Hátra sram 9.0, mert merev és rozsdamentes, elõre Ritchey, mert könnyû, jó lightos húzni és alu villával merev is. Hátra szar, mert még a magellán triál vázat is nyitja (nyúlik mint atom).
Fékkarnál nekem a hosszú bike+ nagyon bejött, 3eft, merev, jól fog.
Szegedre jön valaki 20-án??

#151
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Prológ:
Rolls Royce -t venni érdekes dolog. Kell neki 1-2 év, amig megtanulod szerelni, és kinövi a betegségeit, aztán még 70 évig autó lesz.
Szerintem ez a helyzet a magurával is.
1-2 hónap, míg megtanulod szerelni, beállítani, lelégteleníteni...stb, aztán ha 70 évig nem is de jó ideig fék lesz a javából.

#152
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
nah akkor mar csak egy Michelin gumi kell elore :) es hatra a MAGURA!!!

#153
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Én hátra gondoltam, a richey-t... ::) ::) ::) ::)
De már van El Gato-m, úgyhogy ebben már hasonlíthatok az ország legjobbjaira...
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#154
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
kell egy kis sznobizmus,h elore olyan richey-t hasznaljunk,de a Balazs Peti mar megengedheti :) szoval az a fek kb ugyanugy fog mint egy Sram 9 kb 99%-ban, az az elonye,h nagyon konnyu,meg az Sram-nal is konnyebb,egy  vagy ket grammal.. szoval ja egy picit dragabb,meg nem is lehet nagyon kapni.. de az egyedi... nekem most Deore lesz elol.. az is kb ugyanaz a szint... ez a harom fek,meg meg par Avid (nem Supreme) teljesen megvelel elore (!) hatra azert a Magura verhetettlen... mondjuk nehezebb is... de sztem ennyit meger... az Sram 90es agy tenyleg sux trialra... Silent kell...

#155
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Én is erre jutottam kb. a V-fékek terén. Az Sram 9.0 télleg jó hátra??? Tök olcsó! Mondjuk én szimpatizálok a 9.0-val, olyan agyam is van hátul, bár ti nagyon lehurrogtátok múltkor...
Én a Richey-n gondolkodtam el nagyon! Nem tudom a pontos típust, olyat, amit B.Peti elõl használ. Szerintetek az megérné? Jobb, mint a 9.0?

#156
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
jah van meg 1 dolog: elore nem kell Magura, az teny! elore egy jo kis Richey, vagy Sram, vagy Deore fek kell!  vagy egy tarcsa! es semmi katrany! szoval hatra magura,elore,meg izlesek es pofonok ;)

#157
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
haat nemtom.. azert a maguranak nagyon sok  elonye van... attol fuggetlenul,h nem olyan eros,mint egy jobb V-fek, modulalhatosag teren nem talalsz jobbat,es ha piros,vagy alatszo fekpofaval nyomod,katrany nelkul is jobb hatast erhetsz el vele mint egy V-fekkel,sokkal soft-osabban fogsz bringazni,konnyebben huzod a kart,es szebb lesz a mozgasod,hat ezert jo... amugy meg nem kell allitgatni,utanaallitani a fekpofaknak,stb... folosleges trialra parhuzamos nyomasu  V-feket venni, ami a legjobban megeri azaz Sram 9.0... a parhuzamos nyomasuak annyiban kulonboznek a tobbitol,h ha a fekpofa elkopott egy reszben,akkor a parhuzamosakat nem kell utanaallitani,igy nincs veluk annyi baj,viszont nehezebbek,es 5x dragabbak legalabb... tehat,ha mindenfele keppen konnyu,es nagyon jo fekhatast akartok elerni V-fekkel,akkor Sram 9.0 !  vagy regi LX... ezek olcsok is... Magurat,meg nem lebecsulni,megeri az arat,hidjetek el... nah csak ennyi...

#158
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Mojlepque:Szerintem tíz körül egy LX vagy egy XT valamilyen piros fékpofával még kátrányozni se kell,
a páruzamos nyomású fékek sokkal erõsebbbek mint a sima V-fék!

Magurát én sem akarok mert nem tetszet meg egyébként is fék+fékkar+merevítõ+fékpofa már majdbem 30e HUF akkor meg már inkább egy tárcsa!

Nem tudjátok mennyi most egy piros WTB fékpofa??? mert a ricsi elkopott

#159
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Tatabányáról 6 versenyzõ volt, 2 kocsival mentek.
Én sajna nem voltam...sportsziget óta nem tudtam edzeni.

Állítólag lényegesen könnyebb volt, mint a Sportsz.

Ennyi !

#160
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Egyik haverom, Gödrõl a harmadik lett hobbyban. Én nem tudtam menni, sajnos. Sekee voltál??
Könnyebb volt a sportszigetnél,nem??
Hallottam olyat is, hogy valakinek szétvállt a magura fékpofa és emiatt hagyta abba a triált (gerincre esett...) Még egy ok, h inkább várjatok vele.