Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Trial2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
642 replies to this topic

#121
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 posts
Király lehetett Visegrád, én nagyszülõknél voltam az ország másik felében.... A mad videó nem szaggat, és le tudtam menteni, pedig nem egy atomerõmû van elõttem....Szóval nemtudom.

#122
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Nektek nem szaggat ez a mad videó??? mért nem tudom elmenteni wincsire???  

#123
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Na hi ! vót valaki Vi segg rádon?? Balázs Peti nyert!!! yeah!!!  Aztán kimöntünk Dunabogdányba,,   tuggyátok a kõfelytõbe, haáát legközelebb három év múva (qva sok tekerés+ fel+ elit pálya). na csumi

#124
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Éna bal támvillámat horpasztottam be, elég aranyosan!!!! =)
Tyû! Mostanság nagyon megy a trial!!!! Tegnap meg tegnap elõtt nagyoin dúrvákat nyomtam!!!


#125
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Hello!
No, mivan? Ubi-szezon..? :))
Vagy csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy itthon tespedek és németre járok.  :(

Hmm! Szerintetek, nem gáz, hogy egy kicsit behorpadt az alsó-csövem? Nem nagyon durván, de valszinû, vmikor ráestem és ezt nem tolerálta a drága Magellanom... ;D

No, mind1 más írni valóm nem nagyon van...

Mindenkinek jó nyaralást, sok trialt!!!

Moj

#126
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Sajnos nem tudok menni, mert edzésem van!!!
A Videot mi  Balage-vel akarjuk megcsoinálni, és ahoz keresünk arcokat!!!!
Hát van az enyém, de hasznlátan nem érdemes megvenni!!!!
Inkább 3-3500 ftért újjonnan!


#127
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Amúgy mi már csináltunk korábban egy nagyon amatõr videót, az is kb. olyan fél órányi, de az még elég kezdetleges volt...
Abban még csak mint opreatõr vettem részt.
Kicsit szét lett káromkodva, aMOJan igazi gyökér-trial...
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#128
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Greg: Megkérdeztem az egyik gyakorló-társamat, és azt mondta, hogy szívesen benne lenne a videóban! Szerintem még lenne egy-két haverom is, akiket be tudnék szervezni! Nyugi, õk azért sokkal jobban nyomják, mint én! ;D ;D ;D

Holnap reggel fél 9-kor várunk a Márványon! Ha rendben van a dolog, akkor majd a videó dolgot ott élõben is megbeszélhetjük!
Van esetleg eladó piros Magura fékpofád?

moj

#129
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Ki lonenne benne egy olyan 20-30 perces TRIAL videóban???


#130
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Én lehet tudok rá vevõt!!! Mekkore a váz?
Esetleg kép rólla???


#131
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
pontositok :) nem 40 Ft hanem 40e Ft  ;D bocsi..

#132
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
egy haverom el szeretne adni nehany cuccot,ha erdekel,vagy tudsz valakit,akit erdekelne legyszi szoljatok:
egy Mali Mamba vaz, Karbon-nyereggel (Ardo-fele) Deore monoblock, FSA tugorgos kormanycsapagy es egy heggesztett de jo allapotban levo magellan villa 40 Ft-ert itt egy mobil,ahol erdeklodhetsz: 0670 2447144 sztem alkudni is lehet batran ;) no csak ennyi...

#133
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 posts
Sok-sok gyakorlás!  ;D

#134
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Bocsi csak alukáltam!!!!!
Azt se néztem meg, hogy ki hívott, csak fogtam, azt ki kapcsoltam!!!!! Na figyi! Leht szó a péntekrõl, de még nem tutti! Holnap meg próbálom megmondani!!!!
Én is állandóan azon töröm a fejem, hogy hogyan mernek leugrani 3-4 méterrõl!!!! Egyszerûen nem tudok belegondoni, hogy hogyan lehet!!!! A másik ilye példáúl az hogy olyan 110cm-re felugrani és kiállni! Hogy lehetséges????
Na mindegy!


#135
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Azannnyyyyya!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Nem pite egyik sem...

Hey, Greg, mi volt veled??? Egész délelõtt hívogattalak, de ki voltál kapcsolva! Figy, akkor péntek reggel 8-kor a Márványon? Mi általában ilyentájt szoktunk kimenni.

Belegondoltam, hogy milyen lehet leugrani 4 m-rõl... Vagy akár 3,43-ról... ;D ;D A hétvégén a balatoni vityílónk tetején állva jutott ez eszembe, ami a legalacsonyabb pontján, nem éri el a 3 és fél métert. Ha onnan vki csak úgy simán leugrana garantáltan kitörné mindkét lábát, de könnyedén ki is purcanhat, ha úgy esik... Szóval ugyanezt brinyával megnyomni, hát nem eccerû dolog. Mégis ezt csomóan simán lezúzzák... Elgondolkodtató!

;D

#136
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 posts
Ez mindenkinek látnia kell! :P :P :P
http://www.brisabike...objects/MAD.mpg

Én meg ilyen bringát szeretnék! ;D ;D ;D
http://www.brisabike...range_susp2.jpg

HG

#137
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Jó4 Figy! akkor m,ajd meg beszélünk, hogy mi hogy lesz!!!!!!!

#138
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Ok, köszi az ötleteket! Akkor asszem maradok az Sram-nál! Úgyis szimpatizálok ezzel a márkával és sokkal jobban megbízok benne, mint a Shimanoban!

Greg: Holnap de. vmikor jó lenne neked? A márványon kéne találkozni! Ha jó, reggel pontosítunk SMS-ben! Amúgy mi láttuk a gépedet!
Nekem pénteken fél 7-is németem van, úgyhogy az a nem igazán mûxik, de ha mindenkimásnak jó lenne, akkor miattam nem kell átszervezni! Majd legfeljebb egy következõ "gyûlésen" találkozunk.. ;D

Csõ

#139
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
jayaja magellán.
moj: Avidot nem próbáltam, de biztos jó.
 A ritchey biztos nyúlik, de kipróbálhatod, csak 6 rongy kidobás vagy felrakod elõre.
A sram 9.0 a legjobb, ha nem magurát veszel.

#140
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
uszpete!
45-bol uj Magellan Trial-t veszek garanciaval,nem egy hasznalt Hi-Tech-et... imho sztem az kicsit jobban megeri... :-/