Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Trial2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
642 replies to this topic

#81
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest
Ha láncterelõre van szükséged csinálok olyat amiben alul és felül is görgõ van, karbon lapra szerelve és monoblokk alá rõgzíthetõ, + a görgõk mindkét oldalán karbon láncterelõk. Ez is kb 6000 de mivel magamnak ilyet csak rozsdamentes acélból csináltam ezért ez még csak ötlet, de ha nem sürgõs megcsinálom.

#82
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Ha már felni!
Én a Mavic D521-est kb év végén cserélem egy AlexRims Dx32-esre!! 38mm széles Brutál csakis TRIÁLRA! Nagyon brutál!!!
15000HUF az ára Kb!!!


#83
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest
Az 521 kicsit keskeny triálra. Nekem is az lesz bár én nem versenyzek (nem is fogok) és az e+h kereket 10ért veszem (SC, alesa elsõ f, LX) szóval annyiért jó, de ha van rá pénzed akkor is inkább a bazmeg (B+ nagyon tetszik :)) triál felnit vedd.


A láncterelõ 32-eshez kb 6000 lenne a két darab, de nem lehet rock ringként használni, mert a karbon azt nem bírja!!!

#84
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
g.g. bocs nagy g azt kérdezném hogy rock ringet nem tudol e csinálni 32 es tányérhoz és kettõt tehát kivülre belülre. ja ha igen akkor dobj meg a legolcsobbb árral.
a lényeg hogy egy mrp s rendszert akarok összehozni valahogy

#85
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Nekem Mavic D521, LX SC, DT küllök, Maxxis Swmapthing külsõ, Maxxis Dh (2,5/2,7) Belsõ!!!
Ez aMavic Felni nagyon brutális!!! Kicsit zsbbenyúlos, de kárpótol a minsõség!!!(könnyû, rohadt erõs masszív darab)


#86
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
Na mindegy, ha találok, olyat veszek, ha nem akkor jobban benyúlok a bukszába :(
A hátsó kereketek nektek milyen?

#87
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest
Nem tudom honnan szereznének Caprine Triál vázat, mert a nagykerben NINCS és nem is volt idén!!! Talán Székesfehérvárról?

#88
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest
Karbon cuccokkal kapcsolatban írjatok mailt a dhrbikes@hotmail.com címre! Merevítõ 2500 Ft. Bármilyen formájú lehet, 12 réteg karbonból van, kb 4-5 mm vastag. Valamikor a hét vége felé tudok képeket felrakni róluk. Kérdezzétek KMT-t, hogy neki hogy tetszik! ;)

#89
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
A TamásKerékvárban tutti van, ha nincsen hoznak!! Asszem 40-40 közöztt van de ez viszont nem tutti!!


#90
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
Engem csak a nyereg érdekelne! De csak 4000ft-ért, annyit még adok érte!
Na és még egyszer, ha vki tudja hol és mennyért lehet Caprine Trial vázat kapni, az szóljon!
Köszike ;)

#91
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Engem lérdekelne a dolog!
Esetleg a mûveidrõl tudsz képet küldeni??
Ésa Magura merevítõ is érdekelne!!!
Az mennyi??


#92
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest
Ha valakinek kell karbon nyereg írjon! Én is csinálok ilyesmi dolgokat, de csak BP és környéke jó! Ára :5e Ft CNC 7075 csõ, kb 31g nyereg 4-7 réteg karbon (igény szerint) 6 réteg kb 45g, formája hasonlít a tom féle nyereghez, vagy egyedi forma is lehetséges. Fékmerevítõ (Magurához is 4 csavaros), stb...

#93
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
Na császtok!
Meg tudná nekem mondani vki, hogy a Caprine triál váz mennyit kóstál és hol   lehet kapni?
Ja és Conti Vertical a jó!

#94
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 posts
Szerintetek jó hátra a Conti Survial???
Élõben durbább mint a fényképen.

#95
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 posts
Na végre megérkeztek a B+ DH-hoz a stucnik ;)
Aztán már csak egy új lánc meg hátra egy Maxxis DH belsõ  és mehet a szennyvízátemelõ domb
ami kb 3,2 méter magas de könnyít dolgon hogy az oldala nem olyan brutál meredek, szóval ha nem ugrom át az oldalát akkor sincs gond mert legföljebb seggreülök. De szerintem biztos átugrom.

#96
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Csao!
Most epp Becsbol irok 8) 8)
A karbon nyereg 6600 Ft! De nagyon kul!
Ardot fell kell hivni, o mindent elmond!
A telszama 06309604895!

Adios!

#97
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
nagyon lassú a topic.  írjatok

#98
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
Nah modosult az ajanlat... tehat: Mali Mamba 15", FSA alul-tugorgos kormanycsapagy, Deore Monoblock 110-es tengellyel, carbon trial-nyereg, mindez egyutt max 30e Ft.. szeptemberben aktualis... erdeklodni lehet: 06 70 2447144

#99
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
Koszi a tippet!
A magyar videokat valamiert nem sikerult letolteni :( de a trialkings-en a sracok ultrasiralymegabrutalba nyomjak...

vad

#100
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Hi Moj!!!
Honnan szerezted????!!!!! Nekem is az kell most!!!!
CSak nem akarok 6000 et kiadni érte!!!!!