Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Trial2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
642 replies to this topic

#241
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 posts
ennek a Greg A MESTERE én csak annyit tudok valami nagyon béna pózban ráhajolsz a kormányra begörnyesztett háttal és húzod aprólékosan amerre akarod de kérdezd Greg-eet


Balage

#242
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 posts
A képek télleg nagyon jók, jó közeliek, akciódúsak, és nem utolsósorban jó minõségûek is! A képeken a riderek nevét (1-2-t nem tudok, de azér jöhetne az összes...) tudnád Yoshida  mondani? A váltó nélküli bringázás nekem nem megvalósítható sajnos, mert nem lehet feszíteni a vázam miatt a kereket. Hogy a fenébe lehet hátsón pattogás közben forgolódni, még mindig nem tudom! Segítsetek plíz:)

#243
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Köszi a segítséget!!

 Lama

#244
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
a kepek kiralyak.. :)) ja ez azt javaslom mindenkinek,aki most kezdi,vagy nem akar versenyen indulni,h LE A VALTOKKAL!!! qrva joo igy valto nelkul... nagyon feeling! probaljatok ki ha lehet!!!

#245
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 posts
Na, új képek: http://tar.hu/yoshid...portsziget6.jpg

Na, egészen 20.-ig.
Még asszem lesznek holnap.


#246
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 posts
Lamapunk: Shimano Tiagra 9000 HUF
              SH  Sora   6000 HUf
vagy az rsx kb 4000 HUF

#247
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 posts
Hát emberek, én kinn voltam pénteken és szombaton is, de nem ismertem fel senkit ! ! !

7-es volt a rajtszámom. Pénteken és szombaton is 10:15-re értem oda.
Gregory gépét, meg seekejét ismrem, de enyiket se láttam
Amúgy elég húzos volt, hogy az 1. szekció 5 raklappal indult. Nem tudtam felmenni az 1. körbe.
A 2. szekció könnyebnek tünt, de a 3. hát az elég nehéz volt a végén.
a 4.nél meg a lejtõs raklapon elemelkedett a hátulja, és a szalagon kívül ért le...gáz ! ! !
Debrecenbe most nemmmegyek, de a 2.-ra igen ! ! !
Valaki nem ismert meg a szigeten???
7-es rajtszám, Fekete Mali mambaszürke villa, Piros Dx fékkar, meg HS33, és hátul Space.
Ja és sárga katicás csengõ !!!


#248
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hello mindenki!

Nem tudnátok v.mi rövidkanalas váltót ajánlani ami bírja az ugribugrit ???
Elõre is köszi!

 Lama

#249
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 posts
Lesz, lesz! Nemdokára én is belehúzok! Sportsziget, meg street videók tõlem is lesznek!

Yoshida: van még képed a Szigetrõl?

#250
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 posts
Hát bicajtesztnek én is csak annyit láttam, Atomra kíváncsi lettem volna, de a bringáját megnéztem a felülrõl, a North Shore pályáról:) Yoshida: megvannak a képek, fel is lesznek ezek is téve, egyelõre azon megy a filó, hogy biketrials.fw.hu lesz a címünk, mert az extra betelt egy ideje, a freeweb viszont korlátlan, és szerverünk az nincs. Donnak így is ezer köszönet jár a munkájáért! Van már 30 új rövid street videó is, de feliratozás, feltöltés (hova is...:)) még hátravan. Lesz itt anyag rendesen;D!

#251
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 posts
Hali!
Én vasárnap kinn voltam de csak bicaj nélkül, rengeteg magellan volt!
Akkor ki volt kinn???
Én mintha peppencset láttam volna
Atom mért nem bicajozott???

Sajna az elit versenyrõl lemaradtam.

Nekem elég nehéznek tûntek a pályák az eliten végigment egyáltalán valaki???
a BMX Dirt Jump, a félcsõ, meg a summer jump is király volt, olyanokat ugrottak...

A bicajteszt csak annyi volt csak hogy a két magellanal végiglehetett menni a teszpályán???

#252
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 posts
NA emberek: hogy kell csinálni az érintéses felugrást? Meg a 360at ráhajtással?

#253
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 posts
Hi! 5gyors kép Balázs jóvoltából a sportsziget triálról.

remélem nem szúrja be mind képként...
http://tar.hu/yoshid...portsziget1.jpg
http://tar.hu/yoshid...portsziget2.jpg
http://tar.hu/yoshid...portsziget3.jpg
http://tar.hu/yoshid...portsziget4.jpg
http://tar.hu/yoshid...portsziget5.jpg

Lesz még :)
Lord: persze menjen a biketrialsba, de gyorsan :)


#254
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 posts
Hát az az "ugrás" eléggé érdékes volt.
Még az elsõ fordulóban asszem a 2. szekcióban a beton bunkerre akart felugrani pedálpól, tekerés és KATT bumm. Peti a kezével csillapít és anyázik...
Király volt a verseny!!
A MX Freestyle is rohadt jó volt.
Aztán a North Shore-on (asszem így írják) volt egy arc aki 2x!!!! is el(le)esett.

Amikor még Örs melegített akkor esett kiba***tt nagyot. A kezdõ pályán volt egy "fektetett létra" szerûség ahol Örs ugrál hátsón fel a fokokon és az utolsónál elcsúszott a fa. Egyszerre a vállára és a fejére erkezett (érdekes csõrös). Bedagadt a válla.

A legjobb az volt, hogy ilyen hülye ugrálós szarsággal (egy rút rajta fogantyú+egy gumi labda szerûség) lehetett ugrálni és nyerni Bee polót.
Történt, hogy már a baráti körbõl mindenki nyert kiv. Sekee-t. Õ is elindult a sorba és végre sorra kerûl. Királyúl ugrál már a végén van amikor is szétszette azt az ugrálós vackot!! ;D ;D ;D ;D
Szinte kitépte a ridat a golyóból. Rohadt viccesen nézet ki... Szegénynek ujra kellett kezdenie a pályát.

Összevetve rohadt jó volt!!!! Kár, hogy egy évben csak 1x van. :( :(

HG

#255
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 posts
Milyen volt a láncszakadásos esése azt nem láttam ???


Balage

#256
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Hát igen Tóth Geri szépeket esett... Egyszer be is esett a bike-ja egy beton körgyûrûbe uhhh. De még Jamrik Andrisnak meg a lába fájt (féllábon járt, de azért indult).  
Balázs Peti lánszakadásos, pedálkeret-törõs esését láttátok??

#257
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
a Trefort az egy mas teszta... :) akkor ezekszerint fel tudsz jonni a #biketrials.hu-ra nem??? es mindenki mas is ugye??? 20:00-ra gyertek oda!!!

#258
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 posts
Nnna, az a **** tûzfal volt a hunyó... Nem is igazán értettem én ezt, mert Treforton keresztül mirccel már több mint egy éve csetelek, meg operátor dógokat kezelek gépelve. szal azér otthon vagyok, ez meg kicseszett, mondom nemigaz...Viszont az extra mér nem megy fallal?! De most már jóóó!

#259
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
HI ALL!!!
Na, lassan én is bekeapcsolódom... Végre vége nálunk a tanításnak!!! Matekból aszittem 3-as leszek, erre bazze 5-öst kapok.. ;D ;D ;D
Én Greggel és Balage-val voltam végig, engem hogyhogy senki se látott???  ;D ;D ;D
Szóval a verseny:
Maga a verseny kemény volt, de szerintem nem volt olyan hûû, dee izgalmas. De maga az egész sziget, szerintem nagyon pöpec volt! Én voltam szombat este az MX-en is! Hát az volt maga a csúcs!!!!!!!! Gizmó, Pósa Peti, Gulyás Misi és Krizsák Jani (merevvillával...) is ugrottak. Eccerûen gyönyörû volt!

Aztán voltam LENINGRAD COWBOYS-on is. Az is királyul sikerült! Akkora buli ment... Néhány punk beindult és akkora pogó ment, hogy csak no! Eccer ököllel arcon is vágtak, de részeg voltam úgyhogy szerencsére nem nagyon éreztem... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Azt láttátok, hogy a North Shore-on milyen kölkök is ugráltak??? Talán lehetett a gyerek nyóc éves és úgy lezúzta azt a kis szakadékot egy mûanyag nyakas telóval, hogy ihajjjjjjj...!!!
Csak néztem... A BMX dirt jump se vót gyík...

Csáó: Moj

#260
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
na, nemtom mit szarakodtok mirc-el,de mindegy... hagyjuk ezt a kattingatos okorseget:

1. mikor elindul a progi ne csinalj semmit,csak nyomd ki a megjeleno ablakot

2. utana alulra be kell irnod "/server irc.extra.hu"

3. ekkor be kell lepnie. utana a "/nick sajatneved" paranccsal megadod a nick-neved

4. majd "/join #biketrials.hu" es mar bent is vagy

ui.: termeszetesen a "-ket nem kell beleirnod, es kapcsold ki az XP beepitett tuzfalazasat is,ha bevan...