Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Trial2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
642 replies to this topic

#181
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
gondolom azt tudja mindenki,h egy hobbi szinthez NEM KELL MAGURA! DE! a masik,h a jot konnyebb megszokni,es ezaltal jobba vallni! szoval,ha mar az elejen a johoz szoksz konnyebben fejlodsz... meg csak a feeling miat is.. amugy meg halado szintig egy jol beallitott Deore, vagy LX siman megfelel... sztem.. igazabol,nekem ha penzem lenne ra akkor is csak hatra raknek magurat... de tenyleg, elore folosleges boven (!) eleg egy jo Richey, vagy Deore akar egy SRAM 9.0-as fek... hatulra persze jo a magura,de elore csak plusz suly! na ennyi...

#182
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 posts
Szasztok!

A biketrials.fw.hu ha nem jön be, mérges leszek... Direkt ezért költöztünk extráról, hogy mindenkinek bejöjjön >:( Keep on trying please. Lehet még: http://www.freeweb.hu/biketrials is... A fórummal lonexéknél van vmi gáz, mert nekünk sem jön be, még a szolgáltató oldala sem, reméljük csak egy gyors karbantartás.. Yoshida, sajnos neked nem tudok segíteni, max annyiban, hogy én is sokat gondolkodom azon, mennyire igazságos dolog, hogy kinek milyen jó cuccok vannak a bringáján tudástól függetlenül, de vedd meg, gyakorolj, és király leszel:)

#183
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 posts
hi!
nekem megy az oldal, de a fórum az nem. a sekee.lonex.org ra azt írja ki, hogy cannot resolve hostname  :-/

Szerintetek egy hobbis (vagy az alatti kicsivel :) ) triálosnak, mint én, van értelme HS-33-at venni? Használtan vennék 2párat, és nemtudom, hogy annyival jobb lesz-e, mint a mostani Altus-om. valakinek itt van ilyen altus/c101 v féke, asszem elöl. Nem szeretnék úgy járni, hogy megveszem, és utána úgy érzem magam, hogy mi a fenének kell ez nekem, nem is fog jobban, és a fékpofa 6X-oros árú, mint a V-hez.
Most hátul merevítõvel használom az altust, és majdnem annyira be lehet állítani párhuzamosra mint a HS-t. Ez is berezonál (kátrány használatakor persze), meg minden. :)
És egy hs-t ha meghúzok nyúlósnak tûnik az elején, aztán exponenciálisan keményedik, gondolom az olaj miatt, persze akkor már gondolom úgy foghat hogy beszarás.
Szóval érezni a különbséget ha váltok erre a HS-33-ra?

#184
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Halljátok,  nekem sehogy se jön be a biketrials.fw.hu!!! neketek igen???????

#185
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Don insect: Én 22-18ban megyek, de majd átváltok 22-19-re.
                Converese-ben voltál Örsékkel??
Ti tudtok valamit a júl 7.-ei visegrádi Triál Duna kupáról?? vajon lesz hobby??

#186
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
jujj azert az komoly..! probalj meg valtani :)) eddig en 18-ban nyomtam... huhh... milyen lehet 24-ben :)))  ???!!!!

#187
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Én 22x24-ben nyomom.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Amúgy tényleg!

#188
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
haat a papucs helyett lehetett volna egy alatet is, maugy meg boltban tuti lehet kapni... ma voltam az Orsekkel edzeni.. haat :)) van meg mit fejlodni... nagyon jol nyomjak... de nem csak ok.... szoval jo volt fogytam vagy 2 kilot.. :)) annyit izzadtam,mint meg soha.... amugy meg megkerdeztem mindenkit,h hanyas attetellel nyomul,es mindenki 22x20-ban csinalja... szoval en is arra allok ra sztem...

#189
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 posts
Nagyon királyul néz ki, de minek van fent a válópapucs?

#190
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 posts
Hû, ez nagyon zsírul néz ki..... Én nem mertem singlespeeden láncfeszítõt alkalmazni, de hát nem is tudtam ilyen spéci kis darabról, csak hosszú vackokról. Ez boltban kaptható, vagy egy házi darab lehet?

#191
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
;D csak nem megjott a kedvetek a single speed-hez? okos emberekre talaltam :) kulonben tenyleg nem kell single speed agy,mert azok bmx-esek,es 48lyukasak,meg nehezek,amelyik meg 36 lyukas,az meg nem birna a trialt (gagyi) persze vannak specko 100e koruli agyak is.. rajtad all :))) meg a monty-s cuccok :) szoval ha nam vizszintes a hatso papucsod,akkor kell egy akarmilyen de konnyu lancfeszito... kb a felni vonalaban,mert ott utod meg a legkevesbe sztem... berakok a bikkmakkrol egy kepet:
Feltöltött kép
noh remelem jo, csasztok! es sokk sikert! :)

#192
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
tpresident: Szerintem nem kell feltétlenül speciális agy single speed-hez, akármilyenbõl csinálhatsz. A környékünkön többeknél is láttam, egyszerûen felrakod a kívánt sebességet és kétoldalról legyûrûzteted. Sõt így még az agy is SOKKAL tovább bírja!!!
Ha jól tudom, a Hajdúban csinálnak ilyet, de ha mégsem, vagy mélyebben érdekel, akkor utánakérdezek az illetékes elvtársaknál.

#193
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 posts
Én Debrecent most kihagyom, de a II.-ra megyek !!!
1 sebességes géphez kellene nekem hátsó agy!!!
ill. hajtómû!!!
Tudtok valamit???

#194
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 posts
Hát az szar lehet, hogy bringázhatsz 1 jó igeig. :(
Ki jön (megy) szombaton(22.) Debrecembe???

HG


#195
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 posts
Mármint ezt??? Nem is akarunk konkurencia lenni, meg nem is lehetünk. CSak amúgy is volt már fóruma a biketrialsnak és csak meg akartuk újítani. Meg senkit nem akarun átcsábítani az egy olyan fórum, ahol csak triál van!! Meg hát a sajátunk!

Sekee

#196
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Hmmmmm...!!!
Nagyon ZSÍR!!! Regisztráltam is magam! De azért a "régi" fórumot nem kéne hanyagolni.

#197
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 posts
Moj: Nézd meg az új fórumunkat!  ;D

#198
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
A fene enné meg! Most, hogy tengernyi szabadidõm van és kedvemre trialothatnék reggeltõl estig, összehoztam magamnak egy ínhüvelygyulladást a karomban... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Volt már ilyenje valakinek? Néha iszonyatosan fáj, még a kormányt sem tudom fogni. De leállni meg nem akarok, úgyhogy marad az Algopirin...
De télleg, ilyen esetben mit lehet csinálni, hogy elmúújjon???

moj

#199
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 posts
Sziasztok!

Érdemes ellátogatni a biketrials.fw.hu-ra és ott is a fórumra!!!  ;D

#200
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 posts
en nemtom... trial-fokozatban betekerek, gyorsan bent vagyok,alig ulok le :))) mi a bajotok??? nem ertem minek az a sok kenyelem... na jo azert az ulest en is be szoktam rakni,dehat akkor is :)))