Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Éjszakai bringás felvonulás MA

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21 hozzászólás a témában

#1
Jupiter

Jupiter

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Tényleg izgalmas.

Tavaly még csokit is osztogattak. Idén is?
Mindenesetere az akkuk már feltöltve...


#2
B-man

B-man

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás

Ez most már elég meggyõzõ így. Ha tudok, biztos ott leszek. Ez a sötétben lehajtás kifejezetten izgató! :D

#3
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Köszönjük a felvilágosítást Lucifair! Ha te nem lennél... ;D

#4
Lucifair

Lucifair

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Nahhhh
Az a müjég ami a hösökön van az VÁROSLIGETI MÜJÉGPÁLYA ! ;D

#5
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
B-man: igy van, jól tudod.

#6
B-man

B-man

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Na még 1 kérdés:
Nekem nem egyértelmû , melyik mûjégpálya 'a mûjégpálya'. Friss lakosa vagyok Bp-nek; három lehetõséget tudok.
A Hõsök terénél lévõrõl van szó, ugyi?

#7
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Nem akarok vitatkozni veled, de én amióta a vb tagja vagyok (asszem 4 éve) azóta a vbb nem szervezett ilyen felvonulást!!!
Van egy selytésem, hogy mire gondolsz, bár én szamárra nem emlékszem, csak autósleugatásra, de az is azért volt, mert az egyik rendezõt el akarta ütni valaki, mert nem tetszett neki, hogy megállt elõtte. De ezt amúgy nem a vbb szervezte, hanem valami más felvonulás volt.

#8
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én már többször voltam az éjjeli tekerésen, és biztosithatok mindenkit, hogy valóban jó buli és sem kurva anyázásban, sem állatkinzásban nem lesz ma részetek! ;D Olyan viszont már elõfordult, hogy egy bringás (aki a Jani-hegyen már totál illuminált állapotban volt), lefelé a Szépjuhásznén olyan sikeresen taknyolt egyet 50-60km/h-s sebességnél, hogy a mentõ vitte el. Persze azóta már újra teker, bár lehet, hogy már kicsit higgadtabban, mert sokévtizedes kora ellenére csak most kezd el benõni a feje lágya. ;D

Én ma több okból is valószinûleg kihagyom, bár szeretnék eljönni.

#9
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Persze, nem is azt mondom, hogy ne menjetek el, sõt!! (remélem egyedi eset volt), csak én már biztos nem megyek vbb-s rendezvényre....

#10
B-man

B-man

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
pbali:
Ez tényleg jól hangzik. Asszem ottvagyok, már csak idõjárás-függvény a dolog.

Kislust, innen ez egy mulatságos rendezvény, de én is tutira leléptem volna. Azért optimista maradtam a mai estével kapcs, de a LELÉPEK-gombot beélesítem indulás elõtt. :)

#11
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
pbali: kossz a valaszt.. en isten bizony nem tuttam hogy a kihivas napja az mindig szerda...
(es most utemes fujjongas... :-[) hat majd jovore elobbre gondolokodok es kiveszek valami szabi felet..

#12
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
publikus, persze.

SZerintem vbb-s volt a "fõ elkövetõ", méghozzá egy idõsebb úrról van szó (talán valami fõ emberke ott), úgy ku@@@a anyázott (telitorokból üvöltött), hogy szerintem a deáktól az oktogonig lehetett hallani (az andrásin mentünk, elfoglaltuk az egész utat, ez nem nagyon jött be a autósoknak)...
+páran nekimentek egy anyázós kocsisnak..
+valahonnan kerítettek egy pónilovat vagy szamarat, ami egy kis szekérszerûséget húzott (ezen volt egy transzparens), de rosszul fogták be, így állandóan megütötte a lábát a cucc, és a patkójával sem volt minden rendben, mert csúszott a betonon, alig tudott menni...

Összefoglalva egy modortalan öreg, egy kis verekedés és ehhez egy kis állatkínzás...jó buli volt, a táv felére már alig voltunk, mindenki lelépett mert égett a feje......

kislust

#13
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Robifiu: sajnos minden évben szerdára esik a kihívás napja (csellenzs déj), úgyhogy az elõtte lévõ este az mindig keddre fog esni! :'(
B-man: az útvonal kb. 10-15 km lehet. Az Istenhegyi út az egy kicsit meredek, mivel vmi 4-500 méter magasra megy fel a Normafára, de nem egy nagy dolog, ez nem verseny, mindenki a saját tempójában teker/tol. Fennt pedig megvárjuk egymást, és kb. olyan fél egy magasságában elindulunk lefele. A lefeleút egy része (kb. 2-3 km) tök sötét, mivel semmilyen kivilágítás nincs. Szerintem gyere el!

#14
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
na hi, lehetne inkabb hetvegen... az sokkal jobban bejonne mert bizony holnap reggel dolgoznom kell... :-\

#15
B-man

B-man

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Nekem sajnos nem mond semmit ez az útvonal. Hány km? Meddig tart általában?
Egyébként tényleg jól hangzik.

Kislust:
Publikus, mi az oka , hogy ilyen rossz véleménnyel vagy a VBB-rõl? Én még nem ismerem ezt a szervezetet, de kíváncsi vagyok a rá és a Te véleményedre.
Köszi!

B

#16
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Gyertek el, mert jó buli, bár kicsit hideg van. Nem lehet, hogy akik nem tetszettek, nem VBB-sek voltak, hanem csak ott voltak a rendezvényükön? Mindig van pár arc aki miatt nekem ég a pofám, de ez minden bringás felvonulásra igaz.

#17
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Persze, ezt értem, én is így mentem el velük egyszer annó...csak kiábrándultam belõlük, ha nem muszály, nem mutatkozom velük mégegyszer.....


Egyébként meg jó tekerést.. :)

#18
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Kislust: én sem a VBB miatt megyek, hanem azért, mert egy csomó jófej emberkével együtt tekerhetek jó hangulatban, ráadásul még autók sem nagyon járnak.

#19
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
ja hopsz, rosszul van beállítva a dátum a gépemen, 26-át ír...

#20
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Diszkriminatív?...Ja értem ;). Egyszer off-ol a fogas, fogadjunk, nem látok fenn egy dh-st sem. Pedig csak egyszer kéne kipróbálni, hogy milyen érzés felmenni....

Találkozó MA, 25-én???