Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szerviz? Generál?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
29 hozzászólás a témában

#21
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Rob: megszünt.

ja,és a luongo tényleg jó ;)

#22
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
zed: a hajdu már nem él. vagy megint?

#23
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Én is a Luongót, vagy a Probike-ot ajánlom, esetleg a Hajdu Bike-ot, a Kiss-János Altábornagy utcában (Déli fölött). Egyébként a Luongo az olcsóbb boltok közé tartozik, szerelésben és termékben is.

üdv,
Zoli

#24
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Halihó!!

Teljesen nyugodt szívvel, és bátran tudom neked ajánlani a KTM egyik márkaboltját, ami a Római parton van. a cím:gyógyszergyár u.48. a Számuk:2422381. Nagyon korrektek, szerintem európa egyik legjobb kerékfûzõ és szerelõ embere dolgozik ott. Normál árak, ésatöbbi. Sajnos nem tudom, hogy pontosan mit akarsz megcsináltatni a drótszamaradon, de érdemes fõlhívni elötte õket, és leeggyeztetni, hogy mit mennyiért mikorra,miazmás! ;)

#25
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
a speedmetal is korrekt, baross utca, a kálvin térnél.

#26
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Elõször azért kérdezd meg telefonon a dolgokat: Pedalomán (Metro, Újpesti városkapu), Corratec (V. ker. Vadász út eleje), Probike (Zöldlomb út), Czerny (honlapokon rajta a telszám). Valszeg sokkal kevesebbért nem vállalják, de azért 1-2ezer is számíthat, meg attól is függ mi derül ki közben.

#27
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Luongo. XIII kerület Raoul Wallenberg utca x. (nemtudommennyi, de az utca elején)

és tényleg jók. nagyon jók.

#28
tammo

tammo

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás

merre felé laksz bp-en?


A 22.ker.-ben, de mindegy hogy hol van a hely, akárhová eltekerek :)


#29
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
merre felé laksz bp-en?

#30
tammo

tammo

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Sziasztok ! Én még új vagyok itt, ne kövezzetek meg, ha már volt ilyesmi téma, vagy nem itt lenne a helye.

A kérdésem az lenne, hogy Bp-en milyen szervízt tudtok nyugodt szívvel ajánlani, ugyanis azt hiszem ráférne a bringámra már egy nagygenerál...

Fontos lenne tényleg a megbízhatóság, elfogadható ár, és normális határidõ...

Valahol ajánlották a Luongo-t, de én sajnos még az életben nem hallottam róla, és kicsit drágának is tûnik (10k körül).

kösz.tammo