Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Csongrád, Kõrös torok...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
64 hozzászólás a témában

#41
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
szia Orsi!

akkor tudd meg ,hogy ha arról van szó akkor mi is átszervezzük csak ,hogy ott tudjál lenni Posted Image

július 2-3-4 a péntekszombatvasárnap.

na nekünk is jó lesz ez az idõpont ,úgyhogy akkor ez egyelõre lehet fix.
most akkor várjuk a többiek jelentkezését ,hogy nekik jó -e és akkor indulhat a buli.
Posted Image

#42
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Sziasztok viharsarkiak :-*

mivel szííívesen múlatnám Veletek az idõt ::)
nekem július eleje volna jó, vagy tul képen bármikor- átszervezem az egész nyaram ha arról van szó ;D ;D

#43
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
ki-ki írja be a szabad 7végéit amikor neki(k) jó és akkor intézem a dógot. jóidõt is ;o)

Posted Image

#44
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D zasszony beélesítve!

má' csak az a ge***idõt kéne elrendezni :(

#45
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
há' mittomén ... benne volt a naptárba ;o)

#46
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
július nekünk OK, duna maraton? amegmi a nyü? ::)



#47
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Nekünk az 5-6 o.k.
Mondjuk ha jó idõ lesz, nem feltétlen dél körül kéne indulni... ::)
Én spec. megoldom a hagyomásnak mondható 15 km/1 hideg sör eljárással ;D, de a lányokra is gondolok, akik nem biztos, örülnének... ;)
De miért beszélünk júliusról, mikor még május van? Hm? ::)
Szóval 2004. június 5-6-i hétvége kinek jó? ::)

Pigi


#48
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
csõ para!

asszonyostúúúl nekem bármelyik 7vége jó júliusban - leszámítva a bmft talit ami a 3. hétvégére esik. már csak mert én nem megyek a dunamaratonra.
jelezze mindenki ,hogy ezen kívül melyik 7vége jó neki és akkor összehozzuk.

Pigi: a jövõ 7végére már lefoglalták a nyaralót :( ... viszont utána bármelyik 7vége szabad nekik.
csináljunk egy rövid szombat déltõl vasárnap estig tartó csongrádi pihit?

#49
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
föld vétel! para jelentkezik! hallotok?

júliusi hepening szvsz asszonyostól egy NAAAAGY OK... vagyis naná hogy benne lennénk, csak akkor a lehetõ leghamarabb fixáljunk le, mert hát nekem idén forgatni is kéne, meg hát gondolom Ti is szépne be lesztek havazva... na szóval értitek...

paraferenc voltam messzesígbû



#50
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
még nekünk sem bizti ,hogy jó ...;o)
reméljük lesz még rá jópár lehetõség Orsi.
Pigi:ma este tudom meg biztosra ,hogy a betervezett szállás megvan-e.

#51
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Mennék én mennék ....
Jó lenne veletek :D :-*
de jöv hét vége már sajna nem jó :'(

#52
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
;D Oksa!
Egy gond van csak, Niki 1-ig dolgozik szombaton, pénteken meg vizsgázik! De ettõl függetlenül azért menjünk le, jó? ;)
Intézed a szállást? Ami cuccot tudunk, hátimákkal leviszünk, remélhetõleg az égiek is kegyesek lesznek velünk és sütni fog a nap végig! :D
Ki jönne még? Csubee levezetne oda? Tyitoék, Para, Era, Ors?

Föld hívja Orsont, Orson jelentkezz!! ;D ;D

Üdv: Pigi

#53
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
nem baj az ha pang ;o) a "pity" is azt szokta ;o)
ettõl függetlenül így is leszünk kapásból min 7-8-an.

naja amit beszéltünk azt tényleg nyélbe lehetne ütni Pigi koma. jó ötlet a pünkösdi hosszú 7vége (tavaly is voltam ekkor)
tiszában fürdés valszeg még nem fog összejönni mert elõtte azért pár 7 forróság elkélne ,hogy a víz felmelegedjen üzemi hõfokra ;o)
legfeljebb lesz belõle egy könnyed bringázós, este grillsütéses-sörözéses-borozásos pihenõs 7vége.
na úgy néz ki ,hogy benne vagyunk a Zasszonnyal ;o)
thx az ötletet Pigg.

#54
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Sziasztok!

Pang a topic, pedig a jövõ hétvégén lemehetnénk Csongrádra, Pünkösdi hosszú hétvége lesz, csaphatnánk egy hepajt ;)

Kerge, tudod, beszéltük vasárnap a bulit, nyélbe is üthetnénk...

Vélemény?

Bárki jöhet! ::)

Üdv: Pigi

#55
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
bocsesz de nem igazán voltam errefelé mostanában.
ha be is jöttem akkor pedig elkerülte a figyelmemet.
most is elkerülte volna ha Tyito komám nem említi meg nekem.
köszi szépen ,hogy nyitottad ezt a topikot!

infó a körös toroki hacacáréról (mert van külön honlapja is már):
http://www.koros-torok.hu/
ez mind szép és jó ... meg tényleg ott van 20 ezer ember egyszerre csak az a baj vele,hogy ebbõl 18ezer full részeg b@rom állat.
a másik meg az ,hogy Tyito koma nem erre tervezte (igaz Pigi már jelezte ezt is) hanem csak a névhasonlóság volt a becsapós :)
a harmadik pedig az ,hogy a bükkmaraton erre a 7végére esik.
egyébként a csongrádi körös-torok buli fergeteges ha leszámítjuk a rakás állatot.
én emberkertnek hívom.

idõpont:
mindenképpen úgy szeretném,hogy a Tiszában már lehessen lubickolni egy jót! ez meg igazából inkább július mint június.
viszont ott van az elsõ 7végén a Duna Maraton , a harmadikon pedig a BMFT TALI.
talán a második 7végén (9-10-11) vagy a negyediken (23-24-25) lehetne megejteni.

szóval ami lenne " Hétvégi ihajkodás-csuhajkodás " elsõsorban nyári maratonokat és kemény túlhajszolt tekeréseket kipihenõ teszkógazdaságos kikapcsolódás lájtos tiszagáton és ártéren biciklizés tiszában fürdés fülledt nyári esti grillsütés üdítõzés sörözés boroskólázás napozás csongrádi bringás városnézés éjszakai nudifürdés a tiszában ;o)

a tisza ezen a részen nagyon klassz. ha jó a vízállás akkor be lehet menni úszni nem tudóknak is kb 20 métert! homokos tengerpart fíling ;o) egyszóval szuper. az ottani kempingben már februárban hiába akarsz faházat foglalni nyárra ... egymillió légy nem tévedhet ;o)
sok nyaraló van és ismerek pár tulajt. napi 6-8 ezer pénzért adnak ki házakat. ilyenkor mindig úgy csináljuk ,hogy a házban alszunk 4-6-an (ahová járunk annyi embernek kényelmes) a többiek pedig körberajzzák sátorral. így fürdési lehetõség meg minden egyéb mindenkinek a rendelkezésére áll a házban ... a sátor csak alvásra (is ) kell ;o)
így olcsó pénzért van szállás!
igény esetén persze kibérlünk több házat is.
kerékpártúratervezet a tiszagáton felfelé - csongrád környéki borvidék (elvileg pincének is lennie kell bár azt még nem kerestünk mert jöttek a lányok is ;o))) ) megtekintése aztán nagykanyarral vissza csongrád városon (nagyon szép!) keresztül - szuperklassz cukrászda útbaesik ;o) - történelmi csongrádi belvárosban gyönyörködés (180-200 éves parasztházak) nagyon szép utcák - vissza a nyaralóövezeten keresztül. ez csak így nagyvonalakban ami eszembe jutott.

a tisza vízhõmérséklete a balatonéval szokott vetekedni. annyira jó ,hogy nem akarsz belõle kijönni ;o)
szabadtéri diszkó ott van a helyszínen ha valaki bulizni akar. amúgy meg mi is tudunk csinálni magunknak ;o)
a vendéglátós övezetben a kocsmák között átlagosan 3 méter van szal ezt csak úgy megjegyzem :P
ggx asszem tudja mirõl beszélek ;o)
hirtelen gyorsan ennyit.

ui: az idén nagyon szeretnék 2 ilyen csongrádi teszkógazdaságospihenést összehozni. de 1-et biztos!

szóval! :
Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image
Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image
Posted Image Posted Image http://natloz.znet.h...r/kerekpar3.gif

#56
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Mindjárt off-olódik a topic. Hát ezt nem hagyhatom! ;D

#57
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Szasztok!
Újabb idõpont kilõve: 2004.08.13-15. Kona-tali, Kõszeg
Remélem, ez már nálatok is kilõve...
Üdv: Pigi

#58
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Köszönöm Pigi! ;)

Azt gondoltam, hogy mostanra már minden megvilágosítást nyer ez ügyben Kerge Barátunk hathatós közremûködésével, de nem!

Szal: az augusztus eleje teljesen kilõve. Május vége, június eleje... vagy nem, a tervezett idõpont.

#59
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Szerintem Tyito barátom nem a Körös-toroki murajra gondolt, hanem egy külön, bringás bulira, amit Körös-toroknál élnénk meg... ;)

Részünkrõl ok a buli, idõpontot szeretnénk tudni! 8)

Üdv: Pigi

#60
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
A program



ja egyébként a ezeket a fix programokat általában mindeki lesz@rja, van egy nagy ingyenes rész, ahol a legnagyobb buli szokott lenni, az a legjobb