Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XII. BMFT tali SAUH

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
734 hozzászólás a témában

#21
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Era: amikor elõször mentünk fel Thy-al a libegõn a faház elöl csináltál fotót. Azt el tudnád küldeni nekem a info@3bhungaria.hu cimre?Köszike :-*

Amugy a képek tényleg jók lettek.
A Jackass bokorugrásnál én miért nem voltam ott???? >:(
Majd jövõre ;)

#22
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
kamikaze...
kamika miiii?!

Oscar-t neki :D
a leggyönyörübb a kioldatlan spd-s elugrás volt a bokorban.... :D
remélem látom még videón :D


#23
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Kihúzott nyeregcsõ, csak elõl csak 80mm, keskeny kormány. Nem, semmi különös nem történt, csak vmi kamikáze próbálta magát összetörni. Kitartóan persze. Ha elsõre nemsikerül ráharapni a kormányra herélõdés közben, próbáld újra! :)

persze legalább a fék fogott. igaz a gumi csúszhatott. villámos tárcsa abszolút nyerõ

#24
Mervado Bela

Mervado Bela

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás

Viszont, ahogy beszélsz róla, lehet hogy ez neked teljesen hétköznapi dolog volt? Semmi különös? ::)

Történt valami különös?
Nem is emléxem.. ;D

Bízom az õrangyalaimban, sokan lehetnek.

#25
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Béla: én nagyon örültem, hogy nem esett bajod. Látni azokat a bukfenceket igazán borzongató volt. Nem is mertelek fotózni. ;D
Viszont, ahogy beszélsz róla, lehet hogy ez neked teljesen hétköznapi dolog volt? Semmi különös? ::)

#26
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Legjobb volt, amikor Tomi(dny)val kitaláltuk, hogy csináljunk Jackass-t és amortizáljuk a bokrot a lejtõ aljában.

Hú, az tényleg jó volt. :D
Igaz, hogy még most is találok itt-ott olyan szar, pici, bogáncsszerû magokat :P
Végülis elég szép pusztítást vittünk végbe. Másnap reggel néztem a nyomokat, és hááát látszott, hogy hol értünk földet ::)


#27
Mervado Bela

Mervado Bela

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás

ez a kép egy tanulmány:

mekkora sztár lettem ;)

Ehhez a képhez tartozik, hogy 1 éve nem ültem bicajon, pláne nem ugráltam 4+ éve, hátul slick, spd, magas ülés, meg a terep is gonosz volt, mert kicsit lejtett balra is, de nem keresek kifogást. ;D

Volt itt kérem sorban csõrös, keresztbecsúszás balra, aztán jobbra, majd a lejtõ alján már nagyon fél seggel ültem a kerón, ott valaki alól kivertem a lábait (bocsi), aztán egy hátrabukfenccel 2 lábon fejeztem be a gyakorlatot menetiránnyal szemben, szerintem 9.5 pontot megért :)
Ha valaki egyszer bukó nélkül megtanult esni, az mindíg vigyázni fog a fejére, de MIDNENKI MINDÍG HORDJON BUKÓT hehe

Legjobb volt, amikor Tomi(dny)val kitaláltuk, hogy csináljunk Jackass-t és amortizáljuk a bokrot a lejtõ aljában.

Végignéztem minden albumot, vannak jó képek..
Sokak nevében thx a fotósoknak a fáradozásaikért.


#28
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
ez a kép egy tanulmány:

http://kep.tar.hu/be.../pic5675092.jpg

elõször is figyeljétek a fejet.

a koncentrálással vegyített ajakcsücsörítést, és a lobogó haj - nóbukó.

aztán meg vessünk egy pillantást a bringára.

avagy annak helyzetére.

ebbõl aligha nem csõrös lesz :D


..nagyon jó kép!


#29
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hú bazz!!
Jövõre én is akarok menni!!!

A képek meg a beszámolók alapján rákenroll volt rendesen!!! :D

:-*

#30
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Pizzáscsaj kíszen vót'!

Odakeveredtünk a Vajdáékkal (7en, mint a gonoszok aszem) vki mondta, hogy "én egy kólát szeretnék" erre õ nagy viccesen: "csak szeretnél! Csöppet megfagyott a levegõ. Hulla másnaposan nem kapcsoltunk, hogy viccelni akar, én csak néztem, vártam hogy kidobnak minket. Persze a thez meg asszem a Vajda is csöppet rácsodálkozott a dologra, vki mondta is, hogy jobb ha nem viccel, mert úgy sem értjük (szerintem a banda nagyrésze kb -30 IQ-val szaladgált az elõzõ este maradványaként, én biztosan).

#31
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Itt vannak az én képeim is:

http://kep.tar.hu/be...ml?aid=27662967

Jó móka volt nagyon! ;D

#32
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás

Bár Lor bátyánál nagyon aggódtam. Minden ugrása életveszélyes volt és nem adta fel. :o

Lor a bátyád még nállad is eszméletlenebb. ;D

jah idonknet engem is meglep.
pedig eggyutt nottunk fel (egy szobaban + az erdoben 8-) )
es emlekszel mit mondtam amikor ugralt.
nem irom le mert a vegen ha elolvassa meg elbizza magat. :-P

ras es szam johet ide is fozni.
ehes vagyok :-)

#33
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Na én is itt vagyok.
Jó volt, pláne, hogy CC-s igényeimet is kiélhettem, Mellonnal, Rással már szerdán lementünk. Megmásztuk a Milicet, tekeregtünk a rengetegben. Egy kicsit megtépettük a bõrünket a szedrekkel, csipkebokrokkal. Jó volt a szállás a sífelvonó aljánál. Azt a címet érdemes megjegyezni.

Aztán megérkezett az égbõl a csapat. Szívmelengetõ látvány volt a bringások véget nem érõ sora a libegõn. Esti buli után késõn aludtunk el, azt hiszem Thez ti nem tudtatok aludni még hajnalban sem. Ja és végül elment egy csapat bringázni hajnalban?

Ras a telefonod sipákolása tényleg nagyon fájt.

A leg büszkébb arra vagyok, hogy az esti porhintésemnek az lett az eredménye, hogy sikerült felcsalni a tömeget (DH-sokat, free-ridereket) a Tengerszemhez. ;D Nagy szenvedés volt a tikkasztó hõségben, de szerintem mindenkit kárpótolt a látvány és a visszaút. :D Azért minden tiszteletem srácok, hogy felküzdöttétek azokat a böhöm gépeket. 8) Thommey meg már nem bír magával, megállíthatatlan. Hogy azzal a géppel is felnyomtad, hát nem hittem volna. :o

Este bemutatták a srácok ugró tudományukat (sztem végül nem szögeltük vissza a deszkákat a szinpadra ::)). Mindenki túlélte egyben. Bár Lor bátyánál nagyon aggódtam. Minden ugrása életveszélyes volt és nem adta fel. :o

Lor a bátyád még nállad is eszméletlenebb. ;D

Annak nagyon örültem, hogy idén nem volt komolyabb sérülés. (Emlékszetek tavaly Megyo a fáklyák közötti szlalonozásnál eltörte a kulcscsontját. Szegényre rá jár a rúd, idén a DM-en a másik vállát szaggatta meg.)

Ras és Szamóca igazán fincsi paprikáskrumplit készített, véget nem érõ bográcsozással. Végül már nagyon rutinosan csinálták. ;D

Este láttam Rave Ace kukiját. ;D És ezzel nem voltam egyedül. 8)

És hallottam, hogy a faházban lakók nem sokat aludtak Para jóvoltából. ;D

Sala, Lor: a pizzéria nekem annyira nem jött be. A szöszi csajt már annyira megszédíthettétek, hogy mikor hazamenetel elõtt még beültünk, valahogy nem találta el, hogy mit rendeltünk. Mást hozott inni és enni is, mint amit kértünk. Így a pizza nekem nem ízlett.

Kullancsot nem találtam magamban. Offnak köszönhetõen.

képek

#34
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D képek:

http://kep.tar.hu/paraferi --> SAUH2004 album 8)

#35
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
már nem is emlékszel arra a luvnyára ::) :D
vagy ilyen mély nyomott hagyott benned az
"EZER" kijelentése? :D

#36
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Sala:csak neked, csak most:06-47-321-470(itt rendelhetsz pizzát is, csajt is ;D)

#37
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ha minden jól megy ma, vagy holnap fenn lesznek a képeim...

hallod Rave? ::) ;D

#38
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
ennyire jó volt a csajszi? :o

ha megtalálod szólj! ;D

#39
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Jabbar: nekem nem a szõke kell hanem aki tavaly dolgozott ott csak a szöszi tudja a számát....
Naaa máááááááááárrrrr valamelyik bennszülött intézkedjen márrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!



#40
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
szerintetek jó volt a pizza, amit saúhon faltunk? akkor csak velem basztak ki? a mexikói pizza sztem nem járt messzebb, mint a román határ, nemhogy mexikó... ::)