Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
291 hozzászólás a témában

#241
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
alivio hátsó váltó teljesen jó ;D
Azé remélem megmarad a rapidfire (legalább egy ideig)

#242
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Ja, az LX hollowtech hajtómûve is pl a deore-hoz, lassan az alivio is fejlõdni fog tán. :) Persze vesz a franc olyat, csak mondom. :)
Kíváncsi vagyok milyet lehet ez a tárcsafék, mintha kicsit butácskának tûnne kialakításra, nem az a szépen megformált cucc mint az XT esetében pl (tudom-tudom, ez egy kisebb kategória, nem kell tõle többet várni, blablabla).

#243
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Azért az jó, hogy 2 évre rá, hogy kijött az új XTR az LX már tudja ugyanazt.Valamit tudnak még a shimanonál, lesz még valami nagy durr, mert nagyon gyorsan lecsorogtak a technikai csodák a(z) (relatív) olcsóbb kategóriákba.

#244
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
érdemes végignézni a képeket. azért elég jó az LX fékkar, nem?
azért ennél kicsit több fantáziát vártam volna...

#245
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Elõbb utóbb lesz két Shimano család (egy CC-re egy durvulni) 12 külön névvel és felületkezeléssel ;D
A HS 33-as tettszik, de most még védtelenebb a vezeték, vagy oda elõre még megy a merevítõ? (nem értek németül)

#246
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
nem semmi! durvás lett az LX szett, ey újabb pizzafék. én mindenesetre örültem volna, ha egy minõségi bowdenes fék jött volna ki, nem egy újabb egyengyártmány. valahogy a VWnke se jött be ez a platform technologia (seattol elkezdve az auidiig mind u.a., csak más imázsa van és másképp próbál kinézni)
a hayes meg olyan ismerõs. hmm mintha egy avid lenne ::)
amugy nem tudsz ilyet angolba? ;D

#247
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
http://www.bike-unli...article&sid=226

#248
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
... az rt. amugy én bízom a manitouban és remélem, hogy tényleg olcsók lesznek, mert nekem is kéne maj' villa, és nem akarok marzot. amugy meg kell alkalmazkodni az új trendekhez (szimplaváll nagy út, régi neves gyártók olcsó cuccai). régen az exr comp volt a legolcsóbb marzo, 40 ezerért, ma már egy mz comp ~26. a six is kb... nah de biztos lesznek szép, drága, kaliforniában gyártott fincsi villáik is, amiért majd érdemes álmodozni ;D

#249
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ebben van csak igazan love!

#250
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Dede, közben nekem is leesett, hogy van remény ! ;D

Csak a Manitou is beszállt az olcsón sz.rt játékba, nyilván borzasztóan sok pénz van ebben is, de annyiban viszont korrektek, hogy nem egy betü jelöli a "másságot" hanem teljesen új terméknevük van, nem úgy mint...

#251
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
de a stance nem direkt ilyen occsó'lé cucc? azt láttam, hogy a shermanok tpcs eccerübb változatai. mondjuk mint a drop off comp, triple, stb. azok is tájvániak, sõt páran még vmi suntourt is emlegettek a nevük mellett. szoval, szvsz ez még nem mérvadó.

#252
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én a Stance-eket láttam egy német oldalon, de keress rá keresõvel biztos megtalálja.

#253
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Hol lehet megnézni a 2005-ös modelleket a manitunál? meg egyáltalán nincs ilyen oldal ahol minden 2005-ös teló modell fennvan?

#254
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Az elsonel a himbakar kis bemozdulasnal mar racsukodik a rugostagra, szoval nem egy mukodo modell.
A masodik szinten ilyen.

Attol fuggetlenul szep rajzok ;) ;D

#255
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Hát a 2005-ös Manitou vilák láttán megfájdult a szívem... olcsó, tajvani, nehéz moslék... :-\

#256
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
szépen rajzol ;D

#257
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Hát ez???
http://www.pinkbike....ew&image=232462
http://www.pinkbike....ew&image=232461


#258
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
idióta....

kona 2005: http://www.kona.dk/b...x.php?yearId=20
egyéb 2005 news: vázaka vázas, villák (fox, manyitu, marzo) a villás topicban elhelyezve az én hozzászólásaimban ;)

#259
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
a hülye...... ;D

#260
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Supermonster
Ugye Rob? :)