Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Téry Ödön TT, márc.20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
67 hozzászólás a témában

#41
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Üdv!
Pankostetõ Farkas-gödör csak-csak, de onnan Tölgyikrek felé dagonya.
Talán szombatra.

;Dde hogyjövökhazaDömösrõl ;D

#42
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
én most voltam itt sopron környékén eggyet túrázni!!
(sopronkõhida-fertõrákos felé) és az ösvények elég sarasak és még sok helyen van hó annak ellenére, hogy 10 fok felett vagyunk egy picivel.
Szóval lehetséges ,hogy jövõhéten jó idõtök lesz és v.mennyit szárad a talaj is.

#43
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Hó , ügyben , pár kedves kép a szombati Börzsöny 130 km tt-rõl , mely országúti volt elméletben....
http://tomifoto.atw.hu/bk130


#44
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
az a gond ,hogy ha ilyen intenzitású lesz a felmelegedés akkor még nyárra (csillagászati) is marad a hóból egy kevés...

#45
BrickTop

BrickTop

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás

link=board=6;threadid=4525;start=15#msg169797 date=1079166740]
Nagyon biztos benne mndenki, hogy sár lesz végig? Ha az idõ jövõhéten, süt a nap és fúj a szél, akkor sem javulhat a helyzet?


csütörtökön még 10-15cm hó volt, szerintem nem sok jóra számíthatunk >:(
Legyen 20fok egész héten!!!!!!! Le a sárral ;D

#46
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Nagyon biztos benne mndenki, hogy sár lesz végig? Ha az idõ jövõhéten, süt a nap és fúj a szél, akkor sem javulhat a helyzet?
Bevallom férfiasan: félek a sártól! :D

#47
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Na megérkeztem én is, de a Téry elég kérdéses, bár mennék szívesen (csak sár :( >:( :o ???)
Na majd megláttok/tom.
Hét végéig még sokminden kiderülhet (az ég is ;D)csk ne kelljen dolgoznom.

#48
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Ano gyere: mondom, a nevezést megoldjuk, csak az utiköltség, meg a kaja a kiadás.

#49
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Sziasztok!

Lehet hogy mennék én is ha beleférek még a csapatba ... :D

1-etlen akadálya lehet annak hogy mégsem megyek, ha addigra kifigyok a pénzembõl, amire sajnos látok esélyt ... :(

Szal ha valamilyen csoda folytán marad a túrára 4-5e FT-m akkor számíthattok rám is! ;)

Az idõjárás meg majdnem tök8 milyen csak menjünk már!! Remélem azért legalább +10 fok lesz ... ;D

#50
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Bagi: Köszi, hogy megvédtél, de ez vicc volt, Bapu ismer, (jót is mosolyogtam). :D
Szvsz Dömösrõl 3 óra alatt vissza lehet érni Pestre. 8 órába beleférün. Kérdés, hogy 8-kor vagy 9-kor indulunk.

Bapu ti is jöttök? A szokott felállás?

#51
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
igen láttam bocs

#52
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás

Minden képpen ott szeretnék lenni, kivéve, ha szakad az esõ. Egyébként, ha túl nagy a sár, és nem menne a terep, szívesen megcsinálnám a kört aszfalton. Csak tekerjünk már.

Üdv!
Aki már nagyon tekerne, annak javaslom a szombati Börzsöny-kört : http://www.zoldgomb....amDoc/182.docde ha túl kemény a zülés akkor itt a sg kímélõ változat:http://www.zoldgomb....gramDoc/182.doc
. Aszfalt! Napsütés; 9Cfok ; tésztaparti.
Én most prob elõször.
2-3 harcost szívesen viszek hozok gépestül.

#53
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Jóvan... ;)

#54
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Ne vedd komlyan,természetesen igazad van !
Era , nem sértõdik meg amit irtam !!
Lényeg , meg kell próbálni !

#55
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Nem Erát akarom védeni, hanem magamat, de igenis elõfordulhat ilyen, több okból kifolyólag. Például, hogy gusztustalan nagy sár van, vagy nem várt mûszaki hiba következik be, stb.
És részemrõl nem is tartom ezt szégyennek.


#56
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
ERA ! Had kötekedjek ! Milyen hozzá állás az , hogy "legfeljebb nem megyünk végig " ???
Kiindulási helyzet, már pedig végig megyünk ! Legfeljebb szint idõn túl , de ez sem lehetséges !
VÉGIG fogtok menni !

#57
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Két vonat van, amelyikkel tudnék menni, ha a másodikkal mennék, akkor csak kb fél kilenckor tudnánk indulni.
Az elsõhöz túl korán kell kelni, de belefér :-)
Az egyik 7:50-re a másik 7:20-ra van Pesten.

Viszont akkor még mindig kérdés a hazajutás, ha mondjuk beleférünk 8 óra szintidõbe, akkor is még vissza kell jutni Pestre és 20:05-kor megy az utolsó vonat Kecskemétre.
Megoldható szerinted?

#58
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Akár ki is hagyhatjuk, ha végülis úgy látjuk, hogy mégsem akarunk végig menni, vagy nem akarjuk igénybe venni a frissítéseket. De egyikünknek azért be kéne nevezni, hogy megkapjuk az útvonalat. ::)

Beszéljünk meg majd egy találkozási, indulási idõpontot. Én ha lehet minél késõbbit, ha 7-8 között van az indítás, mondjuk 3/4 8.

#59
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
No a szabadnapot elintéztem szombatra, innentõl leginkább idõ kérdése, na meg pízé is, de ez nem akkor a kiadás, hogy visszatartana :D...
A sóher életbe! ;D
Sz'al Era, akkor nem ragaszkodsz a nevezéshez sem annyira, mármint ha esetleg útvonalat módosítanánk, vagy ilysemi?

#60
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hát igen, a Bükk. Biztosan leamortizáljuk a fékeket. ;D

Bagi: én csak komótosan tekerek, felfelé tolom, lefelé tolom. Szóval ne aggódj. Egyébként is, ha együtt indulunk a leglassúbhoz (ez akár én is lehetek) alkalmazkodunk.
Minden képpen ott szeretnék lenni, kivéve, ha szakad az esõ. Egyébként, ha túl nagy a sár, és nem menne a terep, szívesen megcsinálnám a kört aszfalton. Csak tekerjünk már.