Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MVM Duna Maraton, jul.3.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
243 hozzászólás a témában

#41
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
Én is rá gondoltam.
Akkor édes de téves.

#42
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
A Dm rendezõk eddig nem tiszteltek meg minket azzal, hogy beirtak volna ide, kivéve konamanó, de vele más a helyzet, mivel õ fórumos, továbbá annyi belelátása nincs is a dolgokba.

#43
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
A rendezõk biztos lesznek olyan szivesek, ha postázzák a cd-ket akkor beírnak a fórumra mikor lessük a postást.

#44
atee

atee

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Nekem nem, de a haveroknak se!

#45
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég
helló van valaki, akinek már megjött a cdje?

#46
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kulpeti, szerintem manapság már inkább erény az ha valakit egy állathoz hasonlitanak (ha már itt tartunk), mert az embernek, mint fajnak sokkalta szégyenletesebb a viselkedése! De ha gondolod, akkor hasonlitsd magad az emberhez. Bár én téged nem hasonlitottalak semmihez sem. ;)

#47
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


engem emlegethetsz. ha kell vonyitok is. bár a tavalyi célfotom nem jött meg de nem is érdekel.

#48
vendég_kulpeter_*

vendég_kulpeter_*
  • vendég
...már itt vonyitott mindenki...


Kedves Lensver!

Kérlek ne emlegess embereket egy helyen ebekkel! Beleértve engem!

Keszenettel: péter :)

De tényleg! Kissé sértõ volt a stílus. Amúgy nincs harag. :)))

#49
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát sajna ilyesmi is elõfordul, õk se tökéletesek. ;)

#50
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
A tavalyi DM-rõl a célfotómat azóta is várom!! Szal sajna nem mindenkinek érkezett meg!!
A címemet meg tutira tudják, mivel idén kaptam egy nevezõlapot a Sportaktívtól! :-\ ::)

#51
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Rebesgették, hogy lesz CD, igaz ez? Nem mintha annyira odalennék izzadó, lihegõ önmagam korántsem esztétikus látványától, csakhát az is egy emlék lenne...


Jobb ha felfegyverkeztek türelemmel. Tavaly is az volt, hogy már itt vonyitott mindenki, hogy hol a kép, aztán mikor már mindenki lemondott róla, akkor jött meg a kép. De megjött!

#52
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
Nekem dvd-n is jó... ;D

#53
atee

atee

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Minden további célba érkezõ emlékérmet, pólót, gulyáslevest kap, valamint a verseny után postázzuk a célba érkezésrõl készített személyes fotóját egy oklevéllel.

Ez egy idézet a Duna Maraton hivatalos oldaláról. Én nem ragaszkodom a CD-hez, nekem papíron is küldhetitek ;)

#54
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Hát ti meg honnan tudtok ilyen infókat
...
mint cd
...

De tényleg van alapja ;)



#55
vendég_kulpeter_*

vendég_kulpeter_*
  • vendég
Üdv!

Csatlakoznék hozé kérdéséhez.
Rebesgették, hogy lesz CD, igaz ez? Nem mintha annyira odalennék izzadó, lihegõ önmagam korántsem esztétikus látványától, csakhát az is egy emlék lenne...

Puszesz

#56
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nagybub: oké, most már értem és emlékszem! ;D

Nemfáj: ez ari kép nagyon: http://www.bikemag.h...471&id=P7030021

#57
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Kérdésem lenne: (pálinkát mérnek-e már?)
mikorra várható a CD?
hozé.

#58
Nemfáj

Nemfáj

    vendég

  • fórumtag
  • 196 hozzászólás
Ide is sikerült képeket rakni, bár csak magamról, de oly szépek ;D ;D ;D

http://www.bikemag.h...umName=album471



#59
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

A pályáról már sok szó esett, de a végén a DH rész mindig nagy élmény számomra. Méltó befejezése a versenynek.


ugyugy.
az nagyon tuti volt de a Hármashatár-hegyi sem volt rossz.

#60
Woody

Woody

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Üdv!

Gratula mindenkinek, aki lenyomta a távot! Külön elismerésem a tandemes srácoknak, és annak a fiúnak aki nyereg nélkül nyomta le több mint a fél távot.
A sportaktivon már a végleges lista található? Ugyanis nem szerepel a nevem rajta. ??? Nem hagytam el sehol a pályát, és "célfotó" is készült, azért nem értem a dolgot. A helyezésem ugyan ki tudom számolni, mivel a 3. helyezett nõi versenyzõ után értem be, de sajnálnám ha a Top Maratonos pontjaim elvesznének. 950-es volt a rajtszámom.
Ettõl eltekintve, számomra jobbnak tünt a szervezés mint az elõzõ években. A segítõk tényleg segítõkészek és kedvesek voltak mindenhol. A pályáról már sok szó esett, de a végén a DH rész mindig nagy élmény számomra. Méltó befejezése a versenynek.