Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MVM Duna Maraton, jul.3.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
243 hozzászólás a témában

#1
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
Szerintem idén nagyon jó volt a verseny azaz jövõre száz hogy indulok!!
És a videó is egész jól sikerült!
join your life, join your bike

#2
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Hello lensver!

Köszi a segítséget. A december nekem nagyon zsúfolt, de januárban összefuthatnánk valahol, hogy rögzítsük az útvonalat.
A jövõ évin én is szeretnék elindulni. A rövidebb távot (mivel nagyjából ismerem az útvonalat) relatíve gyengének találom, (legalább is számomra), viszont nem egyedül mennék, hanem a barátaimmal, õket viszont nem tudom rávenni a teljes táv abszolválására, ennél fogva komoly dilemma elõtt álok. Remélem, hogy azért ezt a problémát azért sikerül valahogy megoldani.

Maradtam tisztelettel...

#3
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Nekem megvan a 2 évvel ezelötti útvonal térképen, a 10es úttol (odáig elég egyértelmû a HHHn, ha ismerõs vagy arra.
Azóta nem volt lényeges változás az útvonalon.
Ez eredetileg fent volt a honalpon, de le kellett szedniük, mert hivatalosan nem bejárható a pálya, ott csak a verseny idején lehet tekerni.
905 Kb, kb 1600X2500 pixel felbontásban, ha adsz egy mailcímet, amire mehet a fájl, elküldöm.
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#4
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Elég furcsa dolognak tartom, hogy egy olyan verseny, mely már öt éves múltra tekinthet vissza, ilyen "gyermekbetegségekkel" küzd.

Maradtam tisztelettel...


Üdv Valeria! Hát, egyet elfelejtettél: Magyarországon élsz! Ezért aztán ne tartsd az ilyesmit furcsak dolognak, mert ez sajnos a szomorú igazság.

Nos, nekem megvan a 100-as teljes útvonala, mivel nemcsak hogy kétszer csináltam már végig a maratont ott, de a Pilist is ismerem jól.
Csak egy dolog lehet a nehézség: hogy ez az útvonal a fejemben van!

Tehát, vagy megmutogatom neked élõben, vagy térképen, vagy megrajzolom - csakhogy ez utóbbi nehézségekbe ütközik. Mert
1. kell hozzá egy térkép, amit összefirkálok
2. be kell szkennelni
3. darabonként kell szkennelni

tulajdonképpen mind a három fázist ki tudom vitelezni, csak ez x idõt fog elvenni. Talán jövõre készen lennék vele.

Ha pesti vagy, szivesen találkozom veled valahol és megmutogatom térképen az útvonalat.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#5
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

http://www.sportaktiv.hu vázlatos térkép szerepel turistajellzésekel tehát elvileg turistatérképre ráaplikálhato tehát térkép ott szintrajz ott leirás nincs ott sem képek ezeket összerakva lehetne csinálni eggyet ami tényleg jolenne!!!

Köszi, ezt is ismerem. A Sportaktívon szereplõ vázlatos rajz alapján nem lehet pontosan felvezetni térképen az útvonalat, ugyanis finoman szólva is pontatlan. Korábban ennek alapján próbáltam megrajzolni az útvonalat, de nem sikerült, ezért megpróbáltam alternatív megoldásokat keresni. Sajnos ezek sem vezettek eredményre, ezért dobtam fel a kérdést, hogy talán valakinek esetleg megvan, és valamilyen formában a rendelkezésemre tudjá bocsájtani.

Elég furcsa dolognak tartom, hogy egy olyan verseny, mely már öt éves múltra tekinthet vissza, ilyen "gyermekbetegségekkel" küzd.

Maradtam tisztelettel...

#6
mezogy

mezogy

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
http://www.sportaktiv.hu vázlatos térkép szerepel turistajellzésekel tehát elvileg turistatérképre ráaplikálhato tehát térkép ott szintrajz ott leirás nincs ott sem képek ezeket összerakva lehetne csinálni eggyet ami tényleg jolenne!!!

#7
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Nagyon szuper az útvonal ismertetõd!!!! Minden kép telitalálat, rögtön ráismertem a helyszínekre!
Ha ezek után sem boldogul valaki a DM-en, az már csak az edzettlenségnek tudható be.

Köszi, ezt én is ismerem, de nekem a teljes 100 km-s táv ismertetõje kellene, és lehetõleg olyan, ami térképes, vagy a leírás alapján egyértelmûen felvezethetõ térképre.

#8
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Nagyon szuper az útvonal ismertetõd!!!! Minden kép telitalálat, rögtön ráismertem a helyszínekre!
Ha ezek után sem boldogul valaki a DM-en, az már csak az edzettlenségnek tudható be.
One planet, one tribe...

#9
Jupiter

Jupiter

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Remélem ez segít, bár nem én írtam.
http://kocsi.organic.hu/dm/dm1.htm

#10
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Üdv neked is. MIlyen leirásra gondolsz? Az útvonalra?

Pontosan arra gondolok, sõt ha létezne hozzá kiegészítésnek valamilyen térképes megoldás, az még tökéletesebbé tenné a dolgot.

#11
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Üdv neked is. MIlyen leirásra gondolsz? Az útvonalra?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#12
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Új versenyzõként üdv minden fórumozónak.
Valakinek nincs meg véletlenül az idei verseny pontos pályaleírása?

Elõre is köszi.

#13
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég



hát nemtom...nekem BS player lejátssza, 4:19 hosszú és csak 3:21nél kezdõdnek a befutások ::) :)


Ez érdekes nekem 3:40 a teljes hossz.


huh hát akkor izéééé........mittomén...nekem jobbbbb háhháááááá :) :)

#14
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

hát nemtom...nekem BS player lejátssza, 4:19 hosszú és csak 3:21nél kezdõdnek a befutások ::) :)


Ez érdekes nekem 3:40 a teljes hossz.

#15
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég

Nálam 2 perc 55-nél már a célvbaérkezõket mutatják. ::)


hát nemtom...nekem BS player lejátssza, 4:19 hosszú és csak 3:21nél kezdõdnek a befutások ::) :)

#16
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Nálam 2 perc 55-nél már a célvbaérkezõket mutatják. ::)

#17
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég
na megjött a cd, jó lett a videó, bár sztem simán lehetett volna csinálni egy fél órásat, egy ember is gyorsan összedobta volna...csak így visszanézve a rajtot is tiszta libabõrös lettem... :)jól el vannak kapva a képek az itatópontokon, meg két és fél percnél is a nagy leejtõ...amit 2:55nél csinál a Meridás srác, ahogy elõz, hát azon beszartam....... :o :o :)

#18
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
3 lehetõség van:

1. rossz címet adtál meg.
2. "a" magyar posta.
3. 10% egyéb.
;D

#19
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 hozzászólás

Rajta van az összes beérkezõ (kivéve aki mégse), eredmények,
én filmrõl nem tudok, bár igaz, hogy 2 percet volt a cd meghajtómban... :-X
Ha nagyon szükséged van rá akkor megírhatom!
Szammer


Udv!

Gondolom Pecs az kicsit messzebb van, de lehetseges hogy ide ennyivel kesobb er ide a CD? Vagy ne is remenykedjek?

Marmint ezt most nem Szamocatol kerdem. :-)

Alfa

#20
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás

én filmrõl nem tudok, bár igaz, hogy 2 percet volt a cd meghajtómban... :-X


Pedig rolad is van par kepkocka...! ;)

Zéé: nekem egy az egyben lejött... (Win2k) Amúgy meg el kell fogadnod a felteteleket, miszerint "semmi garancia..." ;)