Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Külföldi kerékpátúra

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6 hozzászólás a témában

#1
Etele

Etele

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Hello!

Bocs, de nemtudok! Ha tudnék már Vele tartottam volna! Általában az ilyen emberekkel az a probléma hogy kevés az idejük! Van pár jóismerõsöm aki kapható az ilyesmire, csak nem 3 hónapig!
Nekem spec. csak annyi a gondom hogy a túra valószínûleg felén már jártam és ha lehetséges ennyi idõt inkább új helyeken töltöm!
De azért kösz! Természetesen ha tudok valamit szólok!
Háj!

#2
sanyihaj

sanyihaj

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szevasz!
Harmadmagammal mindenképpen megyek Portugáliába. csak oda-vissza bringával! Ez 3 hónap és kb 7000km (6937km)! Spanyolországban töltünk el a legtöb idõt de leszünk Horváto. Szlovénia, Olaszo. Svájc, Franciao. Spanyolo.Andorra, Portugália, Marokko
(nincs buszozás vagy vonat, kizárólag túrabringa!)
Indulás juni. 11.
Ha ismersz hasonlót Írj!
Sok szerencsét a túrához!

#3
juhé

juhé

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
A lóvéval van a gubanc.Ha netán valami nagyobb összeg az ölembe hullik addig ,akkor megkereslek.
Kössz az infot.
Bon voyage!

#4
Etele

Etele

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Hello!

Én igyekszem minél olcsóbban kihozni a túráimat. Eddig négy nagyobb túrám volt (kb. 1 hónaposak). Sac/kábé 30 ezer(max 40) forintból kajailag ki lehet jönni. Nyilván vadkempinggel és nemkaviárral!
Vannak barátaim akik jól ismerik ezt a terepet! Rengeteg tanácsot tudnak(tak) adni!
Ha busszal mennénk akkor pl. a Volán 57 ezerrért vissz és hoz(ez erõsen maximalizálva!), de más utazási irodával is meg lehet egyezni, sõt szponzorként is fel lehet Õket kérni (vannak már referenciáim) és akkor nyilván nem kell ennyi lóvé!!
Mindehhez csak abszólúte fix partnerek kellenek, mert ezt már most el kell kezdeni! Nyilván az idõpont és idõtartam is Tõlük függ. De eddigi tapasztalataim szerint sohasem a szervezéssel van gond, hanem a nem eléggé határozott partnerekkel!! Noennyi, egyenlõre! Bõvebben csak ha komolyból érdekel!
Hello!


#5
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
De jó neked, hogy van pár heted a Pireneusokra, de akkor már a Tourra menjetek és drukkoljatok Lacinak

#6
juhé

juhé

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Hali!
Mennyibe kerülne az egész, mindennel együtt?
Mennyi idõre tervezed?

#7
Etele

Etele

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Spanyolországba(elsõsorban a Pireneusokba) keresek csomagos bringás túrára partnereket júliusra vagy augusztusra.Oda-, vissza utazás kocsival vagy túrista busszal. Ott eltöltenénk pár hetet a hegyekben: kirándulás, bringázás. Egyébként minden más külföldi túra is érdekel!