Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1461
rain91

rain91

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Kösz mindenkinek. Így akkor a DHL lesz, és ha nem leszek otthon, akkor csak a postára kell bemennem. Streetnek az utcát adom meg, de csak az utca nevet, vagy írjam utána, hogy utca? És az emelet/ajtót hova írjam? Csak house numbert tudok megadni. Vagy az em/ajtó nem olyan fontos? (postának nem szoktam megadni, ide szokott találni)

#1462
hatragyi

hatragyi

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Sziasztok
hétfõn szeretnék rendelni bike-discount.de -rõl. A kérdésem: a DPD, vagy a DHL hozza a csomagot? DPD +2€, és gyorsabb, de ez engem nem érdekel, csak az, hogy ne nyúlják le a csomagot.
A másik kérdésem: ezt behozzák MO-ra, és átadják a Magyar Postának, vagy közvetlenül a futárcég hozza házhoz, és a M. Postának semmi köze hozzá?


Mind1 melyik futárcég. Õk nem nyúlják le a csomagodat, és eszükbe sincs átadni a magyar postának. Te kapod semélyesen kézbe tõlük.


A DPD-nél így van õk szállítják Magyarországon belül is, a DHL szerintem átadja a magyar postának, legalábbis amikor én DHL-el rendeltem, a magyar posta hozta. Viszont a magyar posta is értékbiztosított idõgarantált csomagként kezeli, amivel nem szokott gond lenni.
Az szállítási idõ kb ugyanaz lesz. A DPD még nem hozta nekem 4 napon belül innen.

#1463
dpe8

dpe8

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Mind1 melyik futárcég. Õk nem nyúlják le a csomagodat, és eszükbe sincs átadni a magyar postának. Te kapod semélyesen kézbe tõlük.

#1464
rain91

rain91

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Sziasztok
hétfõn szeretnék rendelni bike-discount.de -rõl. A kérdésem: a DPD, vagy a DHL hozza a csomagot? DPD +2€, és gyorsabb, de ez engem nem érdekel, csak az, hogy ne nyúlják le a csomagot.
A másik kérdésem: ezt behozzák MO-ra, és átadják a Magyar Postának, vagy közvetlenül a futárcég hozza házhoz, és a M. Postának semmi köze hozzá?

#1465
zsolesz777

zsolesz777

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás

Alakul adolog.


Én is beszállnék egy crc rendelésbe,egy szemüveg kellene 65font körüli összeg.ha rendel valaki légyszi szóljon, mert nekem nincs paypalom vagy dombornyomott kártyám, meg postát is jó lenne megúszni legalább részben. én utalom a pénzt bármikor.

#1466
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Hiánytalanul megvan minden? CRC néha vicces, haver is kapott már fél-pár pedált meg ilyesmi :)


Csak úgy érdeklõdésképpen. Ezt miért itt kell megkérdezni? ;)


A sebesség mindent megold.

 


#1467
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Hiánytalanul megvan minden? CRC néha vicces, haver is kapott már fél-pár pedált meg ilyesmi :)

#1468
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Jaja, megkaptam :)

Írta Manston kolléga, hogy elmenne érte mert arrajár....

#1469
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Szia
Megjöttek a cuccok, ment privi ;)

Balagedebr: Mi csomagunk érkeztérõl lehet valamit sejteni?



#1470
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Balagedebr: Mi csomagunk érkeztérõl lehet valamit sejteni?

#1471
badar

badar

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!
Esetleg valaki fontolgatja, hogy rendelne a www.hibike.de –rõl?
Én Schwalbe Fat Frankeket vásárolnék, amiket egyelõre csak itt láttam.. (bonyolítanám, meg ilyesmi)

#1472
dpe8

dpe8

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Alakul adolog.

akkor majd én is beszállnék egy crc-s rendelésbe



#1473
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás

Ok. Eddig vagyunk már 3-4en ;)


akkor majd én is beszállnék egy crc-s rendelésbe

#1474
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Ok. Eddig vagyunk már 3-4en ;)

Nem baj az is jóóó.



#1475
dpe8

dpe8

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Nem baj az is jóóó.

Én már leadtam a CRC rendelést, de kb. 1-2 hét múlva lesz elõre láthatólag újra, mivel volt pár tétel ami ápr. közepére lesz csak instock.



#1476
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
Andris,én csatlakoznék.ha megvan mi kell pontosan,privi megy

#1477
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Bike-discount jó bolt, sokat rendeltem már tõlük, csak totál felesleges csoportosulni, mert a postaköltség 7,95 EUR minden féle méretû és súlyú csomagra.
Kivéve komplett bicigli és kerék, ott több. Szóval pk-n max annyit spórolsz, hogy a 7,95 EUR-t osztjátok szét, ami nem nagy valami.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#1478
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Andris, gyakran rendelsz innen?
Nem nagyon követem a témát, népszerû ez a bolt?
Lesz majd rendelésem, de lehet hogy csak nyár közepe-vége felé.

rapszódikus. ha valakinek kell valami, akkor ismerõsi körben írok egy körmailt, aztán akinek kell valami, rendeljük vagy innen vagy máshonnan :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1479
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Április 8-án indítok bike-discount.de rendelést.
akit érdekel privátban elér...

Andris, gyakran rendelsz innen?
Nem nagyon követem a témát, népszerû ez a bolt?
Lesz majd rendelésem, de lehet hogy csak nyár közepe-vége felé.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1480
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Én már leadtam a CRC rendelést, de kb. 1-2 hét múlva lesz elõre láthatólag újra, mivel volt pár tétel ami ápr. közepére lesz csak instock.

CRC-s rendelés mikor lesz megint? Beszállnék.