Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Please log in to reply
6016 replies to this topic

#1101
Adorján

Adorján

    vendég

  • fórumtag
  • 245 posts

Nincs plusz költség. Annyit érdemes még tudni a DX-rõl, hogy jóval alacsonyabb árakat tüntetnek fel a csomag mellé, mint amennyibe az adott dolog került. Nekem a 126 USD-s lámpámra valami 50 USD-t írtak, de rendeltem egyszer 12 USD_ért pár apróságot, azon 3,45 USD-t tüntettek fel, szóval tudják, mi a csízió...


Ha jól értem, akkor a honlapon feltüntetett árat fizetem, és amikor kihozzák a csomagot, azon kevesebb összeg szerepel?

#1102
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,513 posts
sziasztok!

CRC ma küldte az emailt, hogy a cucc "dispatched" innetnõl kb mennyi idõ mire idér? én ráfizettem 10£-ot hogy Royal Mail-lel küldjék.

#1103
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
crc rendelésbe beszállnék minimál 8fontos termékkel.

#1104
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
Igen, ez amolyan távol-keleti kedvesség :)
Én vásároltam már olyan oldalról, hogy a megrendelés befejezõ lépéseként ki lehetett tölteni, hogy mi kerüljön a csomagra (alkatrész, ajándék stb), illetve, hogy a valós ár hány százalékát tüntessék fel.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1105
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3,320 posts
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Sziasztok!
Ha DealExtremerõl rendelek, van-e az áron kívül valami plusz költség?


Nincs plusz költség. Annyit érdemes még tudni a DX-rõl, hogy jóval alacsonyabb árakat tüntetnek fel a csomag mellé, mint amennyibe az adott dolog került. Nekem a 126 USD-s lámpámra valami 50 USD-t írtak, de rendeltem egyszer 12 USD_ért pár apróságot, azon 3,45 USD-t tüntettek fel, szóval tudják, mi a csízió...

#1106
Adorján

Adorján

    vendég

  • fórumtag
  • 245 posts

Nincs.
...hacsak nem, ha akkora tételben rendelsz, hogy már a vámosoknak is feltûnik.


Köszi!

#1107
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
Nincs.
...hacsak nem, ha akkora tételben rendelsz, hogy már a vámosoknak is feltûnik.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1108
Adorján

Adorján

    vendég

  • fórumtag
  • 245 posts
Sziasztok!
Ha DealExtremerõl rendelek, van-e az áron kívül valami plusz költség?

#1109
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Fu bazz. Nem normálisak.

#1110
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 posts
Nem tudom ismeritek-e:
Willkommen
Gramm-mániásoknak kötelezõ :) Még a szemüvegtok tömegét is megmérik :)

#1111
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 posts
köszi az infókat. (csak azért kérdeztem, mert már jártam úgy, hogy külföldön DHL-el adták fel, és nálunk a postás hozta)

actionsports.de-rõl futár hozza (DPD), bike-discountnál is futár hozza, csak nem tudom, hogy mindkettõnél-e. bár logikus, hisz mindkét cégnek van hazai leányvállalata...


futar.



#1112
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
futar.

#1113
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Actionsports-ról futár hozza házhoz, vagy posta (ahogy látom DPD van megadva)? Ugyanez lenne a kérdésem bike-discount.de-rõl, ott van DPD és DHL lehetõség is, ott melyiknek hozza posta, illetve futár?

actionsports.de-rõl futár hozza (DPD), bike-discountnál is futár hozza, csak nem tudom, hogy mindkettõnél-e. bár logikus, hisz mindkét cégnek van hazai leányvállalata...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1114
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 posts
Actionsports-ról futár hozza házhoz, vagy posta (ahogy látom DPD van megadva)? Ugyanez lenne a kérdésem bike-discount.de-rõl, ott van DPD és DHL lehetõség is, ott melyiknek hozza posta, illetve futár?

Actionsports-ról rendelnék a héten. budapesti atvétel, elõre utalás. jelentkezni privátban.
Tibi



#1115
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,654 posts
Most pont jól áll a Forint az Euróval szemben ! :D
Marci

#1116
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 posts
Actionsports-ról rendelnék a héten. budapesti atvétel, elõre utalás. jelentkezni privátban.
Tibi

#1117
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,932 posts
crc nekem is rendben volt, bár lassan jött meg

még töröltettem is egy rendelést, amit vissza is utaltak, ahogyan kell

arra kell vigyázni, hogy ha ilyen elõfordul, akkor telefonon kell hívni õket, mert az e-mailben küldött dolgok olvasására esetleg napokig nem kerül sor (gondolom megy be hozzájuk pár)

#1118
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

Érdekes dolog ez a CRC. Haver osztrák-magyar Bécsbe rendel tõlük elég gyakori rendszerességgel. Soha semmi baja nem volt, csomagolás mindig hibátlan sosem hiányzott semmi, 2 nap alatt megkapja. Nálunk eddig 4 soproni rendelésbõl 3-nál volt valamilyen probléma...


asszem eddig két rendelést bonyolítottam, egyiknél sem volt semmi probléma sem.

#1119
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Érdekes dolog ez a CRC. Haver osztrák-magyar Bécsbe rendel tõlük elég gyakori rendszerességgel. Soha semmi baja nem volt, csomagolás mindig hibátlan sosem hiányzott semmi, 2 nap alatt megkapja. Nálunk eddig 4 soproni rendelésbõl 3-nál volt valamilyen probléma...
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1120
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts
Na.. megvolt az elsô CRC rendelésem. Minden flottul ment. Egy hét alatt itt volt a csomag. A csomagolás viszont tényleg botrány, ahogy írtátok is. A doboz frontoldalon nem volt lezárva, így apró dolgok simán kieshetnek vagy bárki benyúl és lenyúl.

Kaptam egy 10 fontos kupont, amit jelenleg - jövô hét csütörtökig - nem tudok beváltani, mert nincsenek raktáron a kinézett cuccok. Ha valakit érdekel és éppen rendelne, szívesen átpasszolom.