Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1061
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Hopp. Free Shipping van CRC-n mindenre. Valaki erõsítse meg nekem, ha tudja, hogy ez ránk is vonatkozik e. :)


akkor megéri most összefogni :D

egyébként igen, úgy csináltam mintha rendelnék, és valóban nullafontért hoznák.

#1062
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás

Én is beszállnék egy pár fontos tétellel, ami itthon sajnos nem kapható.

Reméljük lesz valaki aki pont rendelne, és megleszünk elegen.


Sziasztok! Én rendelnék mostanában egyik haverommal, ha gondoljátok beszállhattok. Írjatok privit.

#1063
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás
Hopp. Free Shipping van CRC-n mindenre. Valaki erõsítse meg nekem, ha tudja, hogy ez ránk is vonatkozik e. :)

#1064
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás
Reméljük lesz valaki aki pont rendelne, és megleszünk elegen.

#1065
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.881 hozzászólás
Én is beszállnék egy pár fontos tétellel, ami itthon sajnos nem kapható.

#1066
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás
Én még sosem rendeltem CRC-rõl, de ha valakik mostanság rendelnek, lehet beszállnék egy alpinestars kesztyû ereéig. :)

#1067
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Crc-n igencsak jó áron van pár Yeti váz, ha nem lenne a Mojo lehet beruháznék egy 575-re :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1068
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás

Ma szoltak otthonrol, hogy megerkezett a villam. Igaz egy honapot kellett varni ra, szoval keseru szajiz megmarad...


DHL nél nekem is volt már ilyen ügyem, volt hogy egy kört tett meg a cucc Ausztrián belül, aztán el is indult Skandinávia felé a csomag és egy közbensõ depó fordította vissza hogy ez az országkód a Balkánon van. :) Én meg néztem a trackingon ahogy áll egy helyben a cucc, aztán elkezd távolodni ... de végül ideért.

#1069
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás
A Bike components eddig maximálisan korrekt volt, pedig nem kevésszer vásároltam náluk. Mindig hibátlan volt a kiszállítás és a vevõszolgálat - már ha szükség volt rá - is

#1070
(ex)Cat

(ex)Cat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás

Nem tudom kinek milyen tapasztalata van a bike-components.de -vel, de nekem az eddigi legrosszabb.


Persze én is csak utólag olvasom a topicot. Épp tegnap rendeltem tõlük néhány dolgot. Most már csak reménykedem, hogy én szerencsésebb leszek, mint te.

#1071
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Fizetni kell érte, mint a legtöbb hasonló cégnél.


#1072
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
CRC-n a váz küldése nem ingyenes?

#1073
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

És mit mond a futár szolgálat?
Én alapból csak olyan kézbesítési móddal rendelek amit le lehet követni és lehetõleg biztosítva is van.

Semmit, és az a baj, hogy nem én intéztem az egészet, így nem tudok reklamálni sem, kétszer elküldték pedig és egyszer sem jött meg mind a mai napig a nyereg, elkeserítõ az egész.

#1074
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
pricepoint.com
mit tudunk róla?sok infót nem találtam róla...

#1075
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Ma szoltak otthonrol, hogy megerkezett a villam. Igaz egy honapot kellett varni ra, szoval keseru szajiz megmarad...

#1076
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Sajnos nekem egyreszt nincs ugyved ismerosom, masreszt en inkabb a villat szeretnem a bringam elejeben latni es csak vegso esetben szeretnek penzvisszafizetest kerni, majd ujbol idot vesztegetni arra, hogy talaljak boltot, ahol nem 1000+ dollarert aruljak ezt a villat, majd meg azon aggodni, hogy megerkezik-e epsegben. Szoval en meg varok 1-2 hetet, aztan ha nem tortenik semmi, megemlitem nekik, hogy jogi utra is terelhetjuk.

@Bogre
...Meg MA el kell kuldeni a boltnak a levelet amiben kozlod veluk, hogy TE VELUK allsz szerzodesben, nem fogsz a DHL-nek irkalni innentol fogva. OK visszafizetik neked a villa arat + a szallitmanyozas koltsegeit oriasi bocsanatkeresek kozepette es onnantol fogva ok a DHL-el ugy intezik el a csomag ugyet ahogy csak kivanjak. Ezen feltetelek be nem teljesulese eseten jogi utra terelodik az ugy.

Kivancsian varom a fejlemenyeket
udv



#1077
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Crc-n 100 fonton felüli vásárláskor kapsz egy 50 fontos kupont
Bicycles | Bikes | Mountain Bikes | Road Bikes | MTB Bikes | Bike Parts | Bike Frames | Road Frames | MTB Frames
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1078
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
DHL-rõl lehet jó sztorikat hallani, fõleg hazai viszonylatban


#1079
Troy

Troy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 252 hozzászólás
@Bogre

Ausztriabol kuldettem el a becsi Apple szervizbol DHL-el Magyarorszagra 3-4 evvel ezelott a laptopomat, 2ik depo utan nem valtozott az allapot! Mint utolag kiderult a bolt nem kotott biztositast a csomagra....lenyegtelen, ezt nyilvan latta ott valaki, es ellopta! Miutan tokeletesen nyugodtan a bolt kozolte, hogy a csomagom elveszett, vartam par napot turelmesen hatha tortenik valami. Aztan amikor a turelem elfogyott akkor atadtam a terepet egy ugyvednek, mert lattam, hogy itt semmi nem fog tortenni. A bolt elsopro idiotizmusa miatt az 1400 euros gepemert az ugyvedi nyomas hatasara kozvetetten a DHLtol kaptam egy 500 euros karteritest, ami a maximumkent volt meghatarozva biztositatlan esetekben. Ezt csak azert mondom, mert latom, hogy a villa 529 euro, igy ha ezen eset ota nem valtoztak a feltetelek, akkor meg ha nem is volt biztositas kotve, akkor is visszajon az ara...nem imadkozni kell, hanem egy jogi uton fogantatott levelet szepen elkuldeni a boltnak ( nem a DHL-nek...te a bolttal kotottel szerzodest, a DHL-el neked NEM kell foglalkoznod, azt a bolt fogja csinalni ) amiben koveteled azt, hogy fizessek vissza az arat ( a BOLT..aztan, hogy ok a DHL-el mikor meg hogyan rendezik a szamlat, az az o szemelyes problemajuk ). Nem tudom, hogy vilagos vagyok-e? En leszoktam mar arrol, hogy meg en jatszom a jofiut olyan esetekben amikor csunyan feltoltak nekem az okluket, mar elnezest. A nyaron szinten egy osztrak cegtol kertem egy arajanlatot egy ugyben ( e-mailben ), mondtak, hogy 100 euro. Majd miutan a szolgaltatast teljesitettek, kuldtek egy szamlat 250 eurorol. Nem telt el 1 perc, es vegtelen higgadtsaggal egy ugyved ismerossel beszeltem a telefonon es kertem, hogy ossza meg a velemenyet. Majd en a kozos velemenyunket megosztottam veluk e-mailben, emlekeztetve oket arra, hogy a szerzodesszegesert meg senkit nem dicsertek meg egy jogi eljarasban...termeszetesen a kovetkezo levelben mar egy korrigalt 100 euros szamlat kaptam!

Meg MA el kell kuldeni a boltnak a levelet amiben kozlod veluk, hogy TE VELUK allsz szerzodesben, nem fogsz a DHL-nek irkalni innentol fogva. OK visszafizetik neked a villa arat + a szallitmanyozas koltsegeit oriasi bocsanatkeresek kozepette es onnantol fogva ok a DHL-el ugy intezik el a csomag ugyet ahogy csak kivanjak. Ezen feltetelek be nem teljesulese eseten jogi utra terelodik az ugy.

Kivancsian varom a fejlemenyeket
udv

#1080
Bögre

Bögre

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Mar nyuzom oket chaten is, azt mondjak, hogy a DHL -re varnak, hogy elokeritsek a csomagot, vagy elismerjek, hogy elveszett. Addig sajnaljak, de nem is tudjak visszaadni a penzem. Ez oraisi. Azt jelenti, ha a DHL nem meltoztat valaszolni 2013 augusztusaig, akkor addig varjak? ("BIKE-COMPONENTS.DE: no, they have a limitation of 6 weeks, to give us an answer. But normally they are a lot faster, it is mostly about 2-3 weeks" Humorerzekuk azert van)
Es akkor vigasztal azzal, hogy a csomagok kevesebb, mint 1% -val vannak gondok, meg ad 5% kedvezmenyt a kovetkezo rendelesembol. A baj csak az, hogy ezutan en nem fogok probalkozni veluk ujra, mert maradok a vasarloiknak az 1% -a, aki csalodott. Tenyleg sajnalom a fickot akit odaultetnek es az elegedtlenkedoket kell leszerelnie, de en akkor is toluk vasaroltam, es nem ertem, hogy miert kene egy harmadik felre varnom, ha valami gebasz van...