Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1041
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Én Avid BB7-et rendeltem tõlük az eBay-en keresztül. Teljesen korrekt, semmi probléma nem volt (igaz, eddig egyik ilyen vásárlással sem) és a fék is mûködik.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1042
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Sziasztok!

Innen rendelt már valaki? Fibica Store - Fishing Biking Ezt találtam az ebay-en: New Shimano CN-HG73 LX 105 Bike Chain 9 speed | eBay Elég jó áron van még 240-es dollárral számolva is. Csak nem gagyi, létezne hogy láncot is hamisítanak a kínaiak?

#1043
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Még pár hete rendeltem CRC-rõl, a rendelt cikkek közt volt egy Thomson Elite X4 stucni. Az mennyire normális dolog, hogy nem a szokásos szövetzsákban érkezett, hanem csak simán nejlonban, papír nélkül? Ugyaninnen érkezett egy Thomson nyeregcsõbilincsem, az leírással együtt szövetzsákban volt. Nyilván ezért nem fogok reklamálni, de hát ha házimozi-rendszert rendeltem volna és nem a saját dobozában és leírás nélkül kapnám, annak sem örülnék... ;-)



én is sima nejlonzacsiban kaptam az elite nyeregcsövet, pedig ahhoz is jár elvileg a vászontasi. meg kellett volna reklamálni, de lusta voltam.

#1044
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Még pár hete rendeltem CRC-rõl, a rendelt cikkek közt volt egy Thomson Elite X4 stucni. Az mennyire normális dolog, hogy nem a szokásos szövetzsákban érkezett, hanem csak simán nejlonban, papír nélkül? Ugyaninnen érkezett egy Thomson nyeregcsõbilincsem, az leírással együtt szövetzsákban volt. Nyilván ezért nem fogok reklamálni, de hát ha házimozi-rendszert rendeltem volna és nem a saját dobozában és leírás nélkül kapnám, annak sem örülnék... ;-)


azért a házimozi rendszer nem egyenlõ a stucnival :)
lehet, hogy annak a szövettasaknak már valaki más örül vagy másik szállításból van nekik és ahhoz már/még nem járt szövetzacsi stb...
esetleg OEM termék és csak beledobták egy zacsiba

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1045
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Még pár hete rendeltem CRC-rõl, a rendelt cikkek közt volt egy Thomson Elite X4 stucni. Az mennyire normális dolog, hogy nem a szokásos szövetzsákban érkezett, hanem csak simán nejlonban, papír nélkül? Ugyaninnen érkezett egy Thomson nyeregcsõbilincsem, az leírással együtt szövetzsákban volt. Nyilván ezért nem fogok reklamálni, de hát ha házimozi-rendszert rendeltem volna és nem a saját dobozában és leírás nélkül kapnám, annak sem örülnék... ;-)

#1046
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

crc-s rendelés érdekel valakit? ~60euró eddig a csomagom.

390-es fontnál elgondolkodtató :(

#1047
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
crc-s rendelés érdekel valakit? ~60euró eddig a csomagom.

#1048
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
A Hoppedal nyitva van a két ünnep között nem tudja valaki?
"Ride today, heal tomorrow"

#1049
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.881 hozzászólás
Nyugodtan rendelhetsz tõlük.

#1050
poison

poison

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Sziasztok!

A Bikemarket.hu-tól szeretnék rendelni.Véleményeket szeretnék ezzel kapcsolatban.

Elõre is köszönöm.



#1051
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Helló!

CRC-nél normális, hogy "in stock" cuccot rendeltem vasárnap este és ma, kedd este még mindig "processing" alatt áll? Várjak türelemmel, vagy aggódjak?


lehet kozben feladtak.

#1052
lazac

lazac

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás

Na.. megvolt az elsô CRC rendelésem. Minden flottul ment. Egy hét alatt itt volt a csomag. A csomagolás viszont tényleg botrány, ahogy írtátok is. A doboz frontoldalon nem volt lezárva, így apró dolgok simán kieshetnek vagy bárki benyúl és lenyúl.

Kaptam egy 10 fontos kupont, amit jelenleg - jövô hét csütörtökig - nem tudok beváltani, mert nincsenek raktáron a kinézett cuccok. Ha valakit érdekel és éppen rendelne, szívesen átpasszolom.


Nekem is jött egy 10GBP kupon (75GBP-s rendelés kell minimum, in stock-hoz jó csak), ha kell valakinek, szóljon.

#1053
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Sziasztok,

Hétvégén rendelnék actionsports -ról. Bp-i átvétellel és elõre utazással lehet csatlakozni.
Privátban elértek.

Tibi

#1054
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Teljesen normális pláne így karácsony elõtt a millió akciójukal.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1055
Stevie1968

Stevie1968

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Helló!

CRC-nél normális, hogy "in stock" cuccot rendeltem vasárnap este és ma, kedd este még mindig "processing" alatt áll? Várjak türelemmel, vagy aggódjak?

#1056
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.881 hozzászólás
CRC-n van cube aim, igaz 2012-es.

#1057
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás

Hány helyre írod még be?


Annyi helyre írtam be, ahány helyen gondoltam aktuális lehet. Remélem nem okoztam azért ekkora problémát vele.
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#1058
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás
Erre pont most fogytak ki abból az AStars kesztyûbõl méretileg ami kellett volna nekem. Damn it.

#1059
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Hány helyre írod még be?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1060
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Sziasztok

Segítséget kérek... hátha vki tud....
Megmaradt 2011-es CUBE AIM-et keresek. Újat 18-as vázzal. Kéket. Páromnak kéne és sehol nincs. Ha maradt valahol pont a fekete

KÖSZÖNÖM!!!!!!!
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"