Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#941
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
a "nem ezt rendeltem." szerintem arra vonatkozik,hogy más bringát rendelt

#942
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Komolyan mondod, hogy az elfordított kormány miatt nem vetted át?
A bedobozolhatóság miatt szinte minden cég így szállítja. Sokszor a pedál sincs fent, vagy ha igen, akkor a hajtókar belsõ felérõl van betekerve.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#943
Bal3

Bal3

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Így jártam a Kerékpár magazin

Bringát rendeltem a CRC-tõl hétfõn (12/03/2012 13:51:38):

Ez csak egy tapasztalat, ne általánosíts!

Regisztráltam (beállít:HU-EUR-English) és megrendeltem az alábbi gépet:
Corratec B-Drive 8 Bike 2008 | Buy Online | ChainReactionCycles.com

Csak Angliában ingyenes 40 eFt felett a szállítás, de ez ki is van írva az oldalon:
"Postage to Hungary on this item is €30.75"
Összeget átutaltam, kaptam egy visszaigazoló email-t.
Hamarosan a státus megváltozott, proced-rõl.
Belépve láthattam az épp atuális státuszt.
Amint a DHL fevette, kaptam egy fuvarkövetõ számot:
Shipping Method: DHL Economy Select | Shipping Date: 13/03/2012 00:00:00 | Shipping Reference: 8579784942
Ezt a DHL.com oldalon beírva láthatod, épp hol jár a gép:
DHL | Tracking | English

12 lépcsõben megérkezett, sõt DHL oldalon beállítva még sms-t is kaptam, tegnap reggel, mikor a futár felvette Bp-en a csomagot és elindult.
15 órakor ért ide.
Szép bicikli volt, komplett összerakva, csak a kormány volt elfordítva 90 fokkal. De én nem ezt rendeltem.
Ragaszkodtam a csomag kibontásához, futár nem örült de ez volt a szerencsém. DHL diszpécser minden áron alá akarta íratni velem, hogy vegyem át. Nem vettem át.
Írtam levelet a CRC-nek, várom a választ.

Ez csak egy történet, én most épp így jártam. A CRC-rõl eddig csak jót hallottam.

Üdv Bal3
Üdv! Bal3

#944
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Köszi, akkor már érthetõ, hogy miért tart több ideig a hazai kézbesítés, mint a nemzetközi :)

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#945
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Német DHL = német posta. Szóval a magyar határtól már a magyar postánál van a csomagod.
A futárszolgálat az a DHL Express
Szóval valószínûleg ha nem leszel otthon akkor hagy értesítést a postás és átveheted a postán a csomagodat.

Legalábbis nekem õsszel így küldték a fékeimet.

#946
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Igen, az rendben van, az szerint már itt van a cucc, csak hivatkoztam volna rá, hogy hétfõtõl ne az ott megadott címen keressenek, hanem a munkahelyen.
...gondolom, hogy felhív a futár, csak elébe mennék a felesleges keresgélésnek (meg bejáratosak a céghez és egy crc-s rendeléssel is úgy jártam, hogy kétszer kellett becsekkolnia a portán)

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#947
(ex)Cat

(ex)Cat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
A Német DHL-en keresd, ott biztosan megtalálod.

#948
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Az miért lehet, hogy a bike-components.de által megadott csomagkód az itthoni dhl oldalon nem eredményez találatot? Nem õk szállítják végig?

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#949
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Aki esetleg lemaradt errõl, indítanék egy bike-comp rendelést BP-i átvétellel (Debrecenbe is megoldható), és nem drága paypal-os árfolyammal:). Persze ha van rá igény. (http://www.bike-components.de/)

A következõ hét elején indítom a rendelést! Akik jeleztek, hogy csatlakoznának, azokat kérem, hogy írjanak újra és küldjék el a cuccok linkjét! A csomag PÉCSre fog érkezni! 23-án mennem kell Budapestre, ahol a Déli-pu, Práter utca, Keleti-pu környékén leszek megtalálható a délelõtti és a kora délutáni órákban, aztán indulnom kell tovább Mosonmagyaróvár felé(így gyõri átvétel is lehetséges). Akivel nem tudok személyesen találkozni, annak postán tudom elküldeni a cuccát. Visszafelé 25-én jövök, de akkor csak a Kelenföldön állok meg. A cuccok árát el szeretném kérni elõre, ami sajnos a paypal által megállapított összeg lesz(tegnap 306Ft-on számolta az eurot). Amint kiderül, hogy hányan vagyunk, írok mindenkinek számlaszámot és szétdobott postaköltséggel terhelt összeget is.
Akit ezekkel a feltételekkel is társulna, az vasárnap este ~8ig jelezzen!
Köszi!



#950
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Szerintem nem a magyar forgalmazó miatt, de kitudja.. (idén nagyon gyenge pl. a magyar CUBE kínálat, a 2012-es típusokból a drágábbakat nem hozzák be egyáltalán)

Nem tudom milyen biciklit akarsz venni de ha CUBE / SCOTT / GHOST akkor nézd meg ezt MHW Bike Mo.-ra biciklit ingyen szállítanak !

Ez tényleg jó bolt, nem ismeretem. Köszi!!!

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#951
Schumi

Schumi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás

Nekem is most válaszoltak, íme:

"Hello Daniel,
sorry, but the only way is to deliver the package to a adress in one of the listed countries. The further transport has to organized by yourself.
Best regards,
H&S Bike-Discount GmbH
Matti Maus"

Bécsbe van ismerõs odáig el tudom juttatni, jobb híján. Még úgy is sokkal bentebb vagyok pénzben. Amúgy meg nem értem Szlovákia miben jobb mint Magyarország ilyen szempontból. Vagy a híresen borzasztó posta szolgáltatásáról híres Olaszország. Ha DHL-eznek akkor nem mindegy?

Jól sejtem, hogy magyar forgalmazó miatt lehet letiltva a vásárlás? :)


Szerintem nem a magyar forgalmazó miatt, de kitudja.. (idén nagyon gyenge pl. a magyar CUBE kínálat, a 2012-es típusokból a drágábbakat nem hozzák be egyáltalán)

Nem tudom milyen biciklit akarsz venni de ha CUBE / SCOTT / GHOST akkor nézd meg ezt MHW Bike Mo.-ra biciklit ingyen szállítanak !

#952
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
A következõ hét elején indítom a rendelést! Akik jeleztek, hogy csatlakoznának, azokat kérem, hogy írjanak újra és küldjék el a cuccok linkjét! A csomag PÉCSre fog érkezni! 23-án mennem kell Budapestre, ahol a Déli-pu, Práter utca, Keleti-pu környékén leszek megtalálható a délelõtti és a kora délutáni órákban, aztán indulnom kell tovább Mosonmagyaróvár felé(így gyõri átvétel is lehetséges). Akivel nem tudok személyesen találkozni, annak postán tudom elküldeni a cuccát. Visszafelé 25-én jövök, de akkor csak a Kelenföldön állok meg. A cuccok árát el szeretném kérni elõre, ami sajnos a paypal által megállapított összeg lesz(tegnap 306Ft-on számolta az eurot). Amint kiderül, hogy hányan vagyunk, írok mindenkinek számlaszámot és szétdobott postaköltséggel terhelt összeget is.
Akit ezekkel a feltételekkel is társulna, az vasárnap este ~8ig jelezzen!
Köszi!

#953
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Pont hasonló okból egyeztettem velük tegnap , és sajnos nem küldenek ide sehogy. Ha van esetleg szlovák ismerõsöd ... mert oda viszont szállítanak...

Nekem is most válaszoltak, íme:

"Hello Daniel,
sorry, but the only way is to deliver the package to a adress in one of the listed countries. The further transport has to organized by yourself.
Best regards,
H&S Bike-Discount GmbH
Matti Maus"

Bécsbe van ismerõs odáig el tudom juttatni, jobb híján. Még úgy is sokkal bentebb vagyok pénzben. Amúgy meg nem értem Szlovákia miben jobb mint Magyarország ilyen szempontból. Vagy a híresen borzasztó posta szolgáltatásáról híres Olaszország. Ha DHL-eznek akkor nem mindegy?

Jól sejtem, hogy magyar forgalmazó miatt lehet letiltva a vásárlás? :)

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#954
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás

jövõ héten rendelek bikecomponents.de-rõl, ha érdekel valakit.

Aktuális még ? Ha igen akkor beszállnék. de ha nem akkor verti kollégához is szívesen csatlakozok :)
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#955
Schumi

Schumi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás

H&S Bike Discount webshop-al kapcsolatban lenne egy kérdésem.

Komplett bicikli vásárlásra semmilyen módon nincs náluk lehetõség postai úton?
Engem "check out"-nál melegebb éghajlatra küld ha biciklit akarok venni. :/


Pont hasonló okból egyeztettem velük tegnap , és sajnos nem küldenek ide sehogy. Ha van esetleg szlovák ismerõsöd ... mert oda viszont szállítanak...

#956
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Bikecomponents.de-rõl ha rendelne valaki és budapesti átvétel lehetséges szóljon mindenképpen!

#957
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
H&S Bike Discount webshop-al kapcsolatban lenne egy kérdésem.

Komplett bicikli vásárlásra semmilyen módon nincs náluk lehetõség postai úton?
Engem "check out"-nál melegebb éghajlatra küld ha biciklit akarok venni. :/

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#958
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
MA ESTE actionsportos megrendelést indítok, ha valakit érdekel, szóljon.
Határidõ: 20.00.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#959
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ha bp-i átadás lehet akkor beszállok 15e körüli tétellel.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#960
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
Srácok, kapok kéthavi szoctámot, aminek az egyik fele pont elég lesz egy lánc-pedál kombóra a fritzzektõl(slx hajtás várat magára:)), szóval akinek nem sürgõs, attól kérnék még néhány nap türelmet és indíthatunk egy rendelést! Bocs mindenkitõl, akit Maggihoz küldtem! Amint tudok biztosat, írok ide.