Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Please log in to reply
6016 replies to this topic

#921
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 posts
Sziasztok,

Action Sports-Bike Onlineshop -rõl rendelek a jövõ héten, ha valaki csatlakozna privátban keressen.
Budapesti átvétel, elõre utalás.

Tibi

#922
Fecske7

Fecske7

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Sziasztok,
én is beszállnék a rendelésbe egy Racing Ralph erejéig, ha lesz belõle valami.

#923
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,125 posts
Van egy 15 fontos CRC kuponom,mivel nem rendelek mostanában, ezért bedobnám a közösbe!
Április 6 , 12óráig érvényes,minimum 100 font rendelés esetén!
akinek kell dobjon ide egy mailt,az elsõ viszi!
jocek03@gmail.com



#924
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis

Bringába való csapágyakat szoktatok webáruházból vásárolni? Ha igen, akkor honnan? Kösz az útmutatást elõre is!


Én legutóbb ebay-rõl rendeltem csapágykészletet a Trance-hez. Az itthon talált webáruházakban nem volt elérhetõ mindegyik méret (a helyi boltban dettó, utazni meg nem akartam érte).

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#925
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 posts
Sziasztok!

Válaszoltam privátba is mindenkinek, de azért ide is írok. Sikerült szereznem ma váltót, így mégsem olyan sürgõs a rendelés.

Helló !
Ment privát üzenet.

Szia!

Engem érdekelne.
Ha még nem indítottad, elküldeném a tételeket



#926
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,152 posts
Bringába való csapágyakat szoktatok webáruházból vásárolni? Ha igen, akkor honnan? Kösz az útmutatást elõre is!

#927
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Így kéne mindenhol.

#928
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts
Pozitív tapasztalataim a wiggle oldalával.
- egy hét alatt itt a csomag. Semmi sürgôsségit egyebet nem kértem rá. Plusz költséggel gyorsítható természetesen.
- 100 font az ingyenes szállítási limit, nem 150, mint CRC-n. (ha ez fontos)
- korrekt csomagolás (CRC itt néha igencsak hanyag)
- gyors ügyintézés. Rendeltem cipôt (ne vásárolj netrôl cipôt, ugyebár...). Rossz lett a méret. Visszaküldtem. A "Returns" funkció jól átlátható és gyors ügyintézést ad a weboldalon. Pár kattintás és mehet a csomag. 6 nap alatt (hétvégével együtt) elintézôdött a dolog. 4 nap alatt kiért a csomag (EMS-el küldtem) és a megérkezését követô második napon számlámon volt a visszatérített vételár. A postaköltséget Én áltam. A visszaküldés intézése közben küldött levelemre is gyorsan reagált az ügyintézô.

#929
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,654 posts

Sikerült ma délután kettétörni a váltómat. Húsvéti hosszú hétvégére viszont használható állapotba kéne hozni a gépet. Ezért ha lenne rá igény, akkor a hét közepén BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike, valaki?

Helló !
Ment privát üzenet.
Marci

#930
Darts

Darts

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Törölhetõ.

#931
Domonyiferenc

Domonyiferenc

    vendég

  • fórumtag
  • 28 posts
Szia!
Én is beszállnék.
Ez a 2011-es modell? A BB5 modellnél odaírták.
Avid Ball Bearing 7 MTB Scheibenbremse - BIKE-COMPONENTS.DE
Melyik a legjobb fékbetét a BB7-es fékhez,mert ha olcsóbb akkor azt is rendelnék.

#932
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 949 posts

Sikerült ma délután kettétörni a váltómat. Húsvéti hosszú hétvégére viszont használható állapotba kéne hozni a gépet. Ezért ha lenne rá igény, akkor a hét közepén BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike, valaki?

...Te vadista szandál!! Szabad így tekerni?? Rendeljetek, én most kihagyom, nekem is sürgõsen kellett egy lánc és egy sor. így más forrást kellett néznem. Holnap nekem már itt lesz (nagyon remélem).

Ridley Noah Fast 


#933
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 posts

Sikerült ma délután kettétörni a váltómat. Húsvéti hosszú hétvégére viszont használható állapotba kéne hozni a gépet. Ezért ha lenne rá igény, akkor a hét közepén BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike, valaki?


Szia!

Engem érdekelne.
Ha még nem indítottad, elküldeném a tételeket

#934
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 posts
Sikerült ma délután kettétörni a váltómat. Húsvéti hosszú hétvégére viszont használható állapotba kéne hozni a gépet. Ezért ha lenne rá igény, akkor a hét közepén http://www.bike-components.de, valaki?

Oké, akkor április eleje. Persze beférsz.



#935
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 posts

Nekem jó...

Nekem jó lenne az április eleje.

az április eleji rendeléshez "csapódnék" :-), ha még lehet.


Oké, akkor április eleje. Persze beférsz.

#936
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 949 posts
az április eleji rendeléshez "csapódnék" :-), ha még lehet.

Ridley Noah Fast 


#937
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,654 posts
Nekem jó lenne az április eleje.
Marci

#938
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,064 posts
Nekem jó...

#939
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 posts
Sziasztok! Többen írtatok, hogy beszállnátok a rendelésbe. Csak még azt nem döntöttük el, hogy mikor legyen, csak annyit hogy nem sürgõs. Mit szólnátok az április elejéhez, fizu után?

Aki esetleg lemaradt errõl, indítanék egy bike-comp rendelést BP-i átvétellel (Debrecenbe is megoldható), és nem drága paypal-os árfolyammal:). Persze ha van rá igény. (BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike)



#940
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 posts
Actionsports-os rendeléshez csatlakoznék. Viszonylag sürgõs lenne.
Valaki tervez rendelni?