Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#601
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.654 hozzászólás

van egy szépségem..

RB091923529CN

lekövettem china post trackinggel, és a jelek szerint 14-e óta nem akar pekingbõl elrepülni. Kár, mert kellett volna péntekre. Azért furcsa, mert hetedikén rendeltem (CN-HG50es lánc) ... :)

De most frankón ! Annyira megéri Kínából láncot venni ? Mennyit tudtál ezzel spórolni ?
Marci

#602
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

az lényegtelen, a csomagszám alapján még a magyar posta oldalán is megtaláltam a küldeményt, de ott is csak annyi szerepel, hogy "csomag a célországba elküldve..".

Hát, ebbõl holnapra nem lesz semmi, annyi szent..


Nem a posta érdekelt a dologból.... :) Nekem küldtek kínából full gagyi SH láncot, de elsõ szóra vissza fizették a pénzt....

#603
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Honnan rendelted pontosan?


az lényegtelen, a csomagszám alapján még a magyar posta oldalán is megtaláltam a küldeményt, de ott is csak annyi szerepel, hogy "csomag a célországba elküldve..".

Hát, ebbõl holnapra nem lesz semmi, annyi szent..

#604
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

van egy szépségem..

RB091923529CN

lekövettem china post trackinggel, és a jelek szerint 14-e óta nem akar pekingbõl elrepülni. Kár, mert kellett volna péntekre. Azért furcsa, mert hetedikén rendeltem (CN-HG50es lánc) és azóta ilyen lassú a feldolgozás, míg egy másik szintén kínai rendelést 10-én adtam föl, és már tegnap megjött a csomag. (Ahhoz meg nem kaptam tracking nr-t, de legalább gyorsan ideért. Ehhez meg kaptam, hogy rághassam a körmöm, hogy ideér-e vagy sem..)

Ha nagyon nem lesz lánc hétvégére, legfeljebb veszek valami kiciócót, de ez így frusztráló. :)


Honnan rendelted pontosan?

#605
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

lekövettem china post trackinggel, és a jelek szerint 14-e óta nem akar pekingbõl elrepülni.

Sok apróságot vettem már Kínából. Ha volt követés, ha nem jellemzõen 3-4 hét volt míg ideért. Így, hogy van követési számod, szerintem egyáltalán ne aggódj! 6 nap elteltével meg végképp ne! ;)

#606
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
van egy szépségem..

RB091923529CN

lekövettem china post trackinggel, és a jelek szerint 14-e óta nem akar pekingbõl elrepülni. Kár, mert kellett volna péntekre. Azért furcsa, mert hetedikén rendeltem (CN-HG50es lánc) és azóta ilyen lassú a feldolgozás, míg egy másik szintén kínai rendelést 10-én adtam föl, és már tegnap megjött a csomag. (Ahhoz meg nem kaptam tracking nr-t, de legalább gyorsan ideért. Ehhez meg kaptam, hogy rághassam a körmöm, hogy ideér-e vagy sem..)

Ha nagyon nem lesz lánc hétvégére, legfeljebb veszek valami kiciócót, de ez így frusztráló. :)

#607
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás
Észak Bp, Szentendre környékérõl tervez valaki mostanában bike discountos, vagy bike componentses rendelést?
Kéne egy olcsóbb alkatrész, magában megrendelni nem érné meg.

#608
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

igen

Köszi


Köszi a válaszokat!
Gabi , akkor várunk...

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#609
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás
Értem én, csak ez túl elegáns megoldás... ;)

#610
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Fülee, érdekesen hangzik, de ha ezt tapasztaltad, akkor nehéz vele vitázni.
Én rendeltem múlt héten valamit, a rendelés akkor indult el, mikor levették a PP számla mögötti kártyáról a pénzt. Aztán pár nap múlva írtak egy sürgõs levelet, hogy a választott terméket bizony nem tudják ide postázni. Azóta próbálok mást választani helyette... :)


Az egyik termék nem raktári készlet a rendelésbõl, lehet megvárják míg fizikai valójában is ott lesz és akkor emelnek a számláról.

#611
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás
Fülee, érdekesen hangzik, de ha ezt tapasztaltad, akkor nehéz vele vitázni.
Én rendeltem múlt héten valamit, a rendelés akkor indult el, mikor levették a PP számla mögötti kártyáról a pénzt. Aztán pár nap múlva írtak egy sürgõs levelet, hogy a választott terméket bizony nem tudják ide postázni. Azóta próbálok mást választani helyette... :)

#612
Fülee

Fülee

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás

Rendeltél már tõlük, tapasztalatból írod?


igen

#613
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Rendeltél már tõlük, tapasztalatból írod?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#614
Fülee

Fülee

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás

Sziasztok!

A cyclestore.uk -ról rendeltünk pár cuccot 9-én, de máig nem emelték le a pénzt a paypal számláról?
Érdemes már rákérdezni, h miért vagy várjak még pár napot?


Akkor emelik csak le amikor beérkezik hozzájuk az áru.
Amint megkapták, leemelik és postázzák is.
Kapsz értesítést róla amint történik valami, türelem.

#615
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás
Mindenképp kérdezzetek rá, a fizetés azonnal meg kéne, hogy történjen a vásárlás végén. Valami valszeg elcsúszott, nekik meg fingjuk sincs róla, hogy rendeltetek.

#616
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Sziasztok!

A cyclestore.uk -ról rendeltünk pár cuccot 9-én, de máig nem emelték le a pénzt a paypal számláról?
Érdemes már rákérdezni, h miért vagy várjak még pár napot?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#617
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Én elutaznék érte, pláne ha nagy értékû. 300km nem távolság.
11:38:11 IM 2012

#618
ncc1701

ncc1701

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 580 hozzászólás
Futár+biztosítás+vám+áfa, ami vállalható egy ekkora csomagnál. De sztem a 300km kocsikázás olcsóbb.

#619
(ex)Cat

(ex)Cat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
Nem kimondottan online bolt téma, de nem találtam jobb topicot hozzá. Vennék egy vázat Bosznia-Hercegovinából. A gond a szállítással van, mert vagy autózok kb. 300 km-t és elhozom, vagy feladja a srác postán. Az elõbbi drágább, az utóbbit meg rizikósabbnak érzem, az esetleges VÁM és ÁFA tételek miatt. Van valakinek tapasztalata, a magánszemély által, ajándékként feladott csomagok kapcsán? Mert ha elküldi és ráteszik a VÁM-ot, ÁFA-t, ráadásul egy kalkulált lista árra, akkor tökön szúrom magam.

#620
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
pinkbike apróból rendelt már vki? Kinéztem egy villát,de a csávó elõre kérné a pénzt. Utánvétbe nem egyezik bele. Tipp valakinek?