Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#281
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Jó hír! Én azért bíztam benne az elejétől fogva!

Haver most vett valami tuti átverésnek tűnő dolgot, eleve arra számítva, hogy visszakéri a zsét, ha nem lesz jó a cucc... :D

De visszakaptam a paypales-ebayes átverés pénzét. Nem nagy összeg, de bizonyítja, hogy működik a vásárlóvédelem.. :)


  • Vejne kedveli ezt

#282
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Auh.. Leáraztak Rose-nál kb. mindent. Gumik-láncok-kopócuccok-belsők... és én 2 tíz eurós kupont is továbbadtam :D

 

De visszakaptam a paypales-ebayes átverés pénzét. Nem nagy összeg, de bizonyítja, hogy működik a vásárlóvédelem.. :)



#283
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

valaki tudja, hogy kell rendelni rob4bike-tól? :)

 

A honlapjukon található mailcímre írtam, hogy mire lenne szükségem, webshop linkkel együtt, meg írtam címet, s várnék számlaszámra, de nem kaptam rá választ még.

 

Vagy, a hülye mailcímem az oka a dolgoknak?

 

Rászántam magam végre a "rugótartógyűrű-rugópár rigó" projektre, mert a jobbos fékváltókarom nem szereti a huplikat. :)



#284
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

mint valami felnőttfilm címe... :D

Pedig nekem egyedül a Han Solo féle "Hurry up GoldenRod, or you'll remain here as a permanent resident" felszólítas rémlik C3PO felé az TESB Hoth bolygón zajló csatája során. :o

 

Sebaj. Közben mind2 rose-os kupon gazdára talált. :)



#285
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Van valami időlimit mrgnyitni egy ügyet,de nem tudom pontosan most mennyi


  • Vejne kedveli ezt

#286
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.992 hozzászólás

Golden Rod.

 

mint valami felnőttfilm címe... :D


  • Vejne kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#287
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Átküldtem a kuponkódot, de Rózsiék olyan "buták", hogy a HB-i és SZSZ-i címemre is küldenek katalógust-ajánlatokat. Így elvileg van még egy kuponom :D :D

 

Aki szeretné. Szóval, van még egy ProBikeKit voucher és egy Rosebikes 10eurós Voucher is. Privátban odaadom annak, aki szeretné. :)

 

EGyébként aggódom az ebayes vásárlásom miatt. Paypalen kezdeményeztem egy case-t, vagy issue-t, mert ebayen NEM TUDTAM, ie.: nem engedte. Itt egy szkrínsot, miért nem:

 

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.png

 

azért, mert még csak három és fél hét telt el? Vagy miért? Ma véletlenül aukción nyertem egy "kalapszar" Rokbróz nyeregcsövet, 2200 ft lett szállítással együtt, és vicc módon az eladó kérésemre más színben is hajlandó volt elküldeni, 2-3 perc alatt válaszolt a levelekre, s még ma fel is adta tracking numberrel. Az ilyen eladóval élmény kommunikálni. "Szerintem".

 

:)

 

Golden Rod. Kár, hogy hátranyúlás nélküli a nyeregcső, de mivel "pimpmybike" jellegu, így mehet majd eladásra. :)


Vejne módosította - 2014. szeptember 26. - 17:40


#288
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
amint hazaértem, megirom privuben ;-)

#289
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

sajnos csak 10 ojró..

2db agy kéne csak igazából,80euro kb

+posta.Rendel még valaki Rose-ról?

Szeretném azért elkérni a kupont,mert az agyak kellenek :)


arpi07 módosította - 2014. szeptember 26. - 10:45


#290
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

A Rose kupon az 10% ?

sajnos csak 10 ojró..



#291
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Sajnos a kuponkódom nem használható fel gumicsomag-vásárlásra, gondolom, azért, mert azokon már eleve 50% diszkont van.

 

De akit érdekel a kód, priviben elküldöm. Van még Rosebikes-os kuponkódom is, ottóbrevégéig érvényes. szintén lehet érte jelentkezni PÜ-ben.

 

Cserébe csak annyit kérek, ne röhögjetek ki a meggondolatlan ebay vásárlás miatt :D "renomé"

A Rose kupon az 10% ?



#292
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Sajnos a kuponkódom nem használható fel gumicsomag-vásárlásra, gondolom, azért, mert azokon már eleve 50% diszkont van.

 

De akit érdekel a kód, priviben elküldöm. Van még Rosebikes-os kuponkódom is, ottóbrevégéig érvényes. szintén lehet érte jelentkezni PÜ-ben.

 

Cserébe csak annyit kérek, ne röhögjetek ki a meggondolatlan ebay vásárlás miatt :D "renomé"



#293
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Sziasztok!

 

Aki nem rendelt még ProBikeKit-ről (nekik lehet használni a -15%-os első vásárlásos kupont), vagy akinek van valami jó kis kuponja, beszállnék a napokban egy kb. 110e-s tétellel. Budapesti partnert keresek! :)

(De nekem az is megfelel, ha éppen nincs szüksége az illetőnek a kuponra, és megosztaná velem.)

Csekk inbox. 15%-os kupon. :)

 

Tárazz fel gumikból-belsőkből, mert vicc áron dobálnak most néhányat a mai hírlevél szerint.



#294
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

Sziasztok!

 

Aki nem rendelt még ProBikeKit-ről (nekik lehet használni a -15%-os első vásárlásos kupont), vagy akinek van valami jó kis kuponja, beszállnék a napokban egy kb. 110e-s tétellel. Budapesti partnert keresek! :)

(De nekem az is megfelel, ha éppen nincs szüksége az illetőnek a kuponra, és megosztaná velem.)


  • Vejne kedveli ezt

#295
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.699 hozzászólás

az eddigi negatív rekordom (én küldtem) : Mo-ról USÁba kerek 1 hónap postával, úgy, hogy elsőbbségivel küldtem. máskor bő 1 hét alatt oda szokott érni (elég gyakran figyelgettem a trackinget). ha én vettem, ott is ingyen postánál 4 hét teljesen átlagos..



#296
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Hádehogynem. Volt már hasonló nekem is, simán visszajött a zsé.

Nem gondolom, hogy a paypal kifizeti a kárt az eladó helyett.



#297
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Amikor az eladó profilja aktív volt, rengeteg felsőruházat, mez, nadrág volt nála BIN és aukció árakon. Egy hosszú felsőt hoztam, kerek 15 ausztrál kacsáért, Amint leütöttem, váltottam pár üzenetet a méretezésről, de csak annyit írt mindenre, hogy "ok"..

 

Az gyanús kellett volna, hogy legyen. Akkor nem tűnt fel az értékelése.. 

 

Fizetés után 1 nappal frissítette a státuszt, hogy "shipped", azóta semmi. 3 hét telt el. :D

nb: most is,ha listázom az eladó cuccait és eladott dolgait, tlee van ruhákkal, de úgy rémlik, hogy anno joval több minden volt a "boltban.."


Vejne módosította - 2014. szeptember 25. - 05:42


#298
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.654 hozzászólás

Vejne ! Szerintem megkapod a pénzed.

Én paypal nélkül, simán az OTP online oldalán panaszt tettem, hogy nem kaptam árút (van ilyen menűpont !!!) és 2-3 hónap után visszakaptam a pénzem. (Gondolom a Visa szerezte vissza) Még jól is jártam, mert a napi árfolyam jóval magasabb volt, mint a vásárláskor.


Marci

#299
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás

Nem gondolom, hogy a paypal kifizeti a kárt az eladó helyett. Valóban felelőtlenség ilyen rossz értékelésű eladóktól vásárolni. Nekem már az is szemet szúr ha 99% alatt van. Ha csak párszáz forint, nyeld le, nem éri meg utána menni.



#300
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Nem feltétlen gáz a nem 100+ százalékos pozitív értékelés, azért a vevői oldalon is vannak szép példányok. 

De ennél azért felettébb gyanúsnak kellett volna lennie a nagyon alacsony számú ügyletnek (50), illetve a szinte kizárólag 1-200 forintos termékeknek.

Viszont a paypal remélhetőleg majd elrendezi...

99,x%-os eladói értékelés alatt vásárolni bármit ebayen :DDD részvétem.


mgy módosította - 2014. szeptember 24. - 22:09