Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Buda Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
942 hozzászólás a témában

#901
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás

Viszont ez az idei elsõ verseny és jó lenne már menni egyet. Az pedig kifejezetten jó, hogy van rövid táv az edzetleneknek. ;D (A sár miatt eddig még nem voltam terepen.)


Drága Era!

Merre tetszett lenni 2004.04.10.-én mittom én hány órakor, mikor mi Kisújbányáról Óbányára tekertünk (Mit tekertünk! Gurultunk!!! És görcsösen kapaszkodtunk a kormányba imádkozva a KKT nagy istenéhez, h. kerüljön el minket!!!)??? ???
Talán repültél?!?! :-\ ;D ;D

#902
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
Ma adtam fel a saját és egy cimbim nevezését.
Az utolsó helyért meg szvsz nagy meccs lesz ;D, mert még én se tekertem sokat :(



#903
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Én menni tervezek... Ahogy elnézem, az 1000 fõs nevezési kvóta nem fog betelni... ::) Csak nehogy utolsóként dobogóra állhassak... :P

#904
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Viszont ez az idei elsõ verseny és jó lenne már menni egyet. Az pedig kifejezetten jó, hogy van rövid táv az edzetleneknek. ;D (A sár miatt eddig még nem voltam terepen.)

#905
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hi
Akkor most érdemes elmenni, vagy nem? amit olvastam a tavalyiról, inkább lesajnáló volt, többen eltévedtek, rossz rendezés, stb.

#906
navigo

navigo

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Vki, aki tavaly indult nem tervezi végigmenni hétvége környékén a pályán?

#907
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ami a boltban lóg az? Nem lesz népbicaj, nyugi, nekem full karbon lesz. ;D
Legalább könnyen megismerjük majd egymást. 8)

#908
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
Milyen Giant-od lesz?
Remélem nem Xtc Hybrid, nem akarom hogy népbicikli legyen.... ;D ;D
Nekem is 7 végén lesz összerakva!!

#909
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Én az miatt nem nevezek, mert a tavalyi Buda maratonon kétszer is eltévedtem és ez elég gáz, de ezzel nem vagyok egyedül

#910
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Hát ja végülis tök felesleges nevezni. :)
Vagy mégsem?


#911
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Nekem sincs sok erõm még én is gyenge vagyok

#912
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ja, a Giant. A versenytempós kört még meglátjuk, edzettség idén nuku.
Még.
:(

#913
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
oké!!!!
Melyik géped?
a GIANT?
Ja, de én az elsõ kört versenytempóban akarom lenyomni és a másodikat pedig kogáékkal. Tavaly csináltam igy mert egy körre neveztem és a másodikat röhögve mentem velük végig

#914
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Sanya: Ha addigra összeáll a gépem, tekerjük együtt?

#915
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Hy!!!
Nekem tavaly a Buda Maraton nagyon nem tetszett,mert kétszer is eltévedtünk a pályán egy pár sráccal (igaz én mentem elöl), de attól még jobban is kijelölhették volna a nyomvonalat. Én idén csak versenyen kivül fogom letekerni a pályát, de véletlenül pont akkor lesz a verseny :) :) :)
Ami a tavalyi 24 órás versenyt illeti nekem azzal semmi bajom enm volt, mivel a team-bõl én rajtoltam elöször, ugyhogy a rajtszám festésbõl én semmit nem vettem észre

#916
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

hát akkor csináljatok ti ha ennyire egyszerü jo maratont rendezni.


Az, hogy idõben megcsinálja a dolgokat az CSAK HOZZÁÁLLÁS KÉRDÉSE!
pl rajtszám, vagy pályakijelölés... 24h-n is meglepõ volt pálya hirtelen kijelölése...

#917
Pálfy Márton

Pálfy Márton

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Hali!
Én is vótam pár haranvölgyis versenyen és meg kell mondanom, hogy a szervezés elég szar volt úgy általában >:(.Például tavalyi Ob:aki emlékxik a pálya nyomvonala még a verseny elõtti reggelen is változott és mivel csak elõzõ délután voltam pályát nézni ezek elég kellemetlenül érintettek :(
Azt viszont meg kell hagyni,hogy a harang pályái jóó fingatósak ;D ;D ;D

#918
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


hát akkor csináljatok ti ha ennyire egyszerü jo maratont rendezni. vagy ne menjetek el harang féle maratonra és nem kell bosszankodnotok.

#919
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Azért ne legyünk ennyire megelégedve a dunamaratonnal! Szerintem évrõl-évre egyre rosszabb lesz.
De ha csak a 24 órást nézzük, ahol a rajtszámokat a rajt után kezdték el RAJZOLGATNI!!!, akkor máris kiderül, hogy mi a baj a "harangos" versenyekkel.

#920
chester

chester

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Voltam már négy maratonján de én sem értem!!!
A tavalyi Dna Marci szerintem tök jó volt. Leszámitva azt a bakit az autóverseny miatt . Még a buli is jó volt +a hanulat is tuti volt!!!!