Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

EU-tura

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13 hozzászólás a témában

#1
erdace

erdace

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Az europai tura utan jul-ban viszaterunk es jul 10-tol irany Erdely ket hetben, atlagban napi 55km-rel kb 4-5 fiuval es 6-8 lannyal, :-* de persze ez meg leredukalodhat (altalaban a jelentkezok fele visszamondja :-\). Azert igy is jo lesz

#2
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Köhm!
Mikor mentek, hova?? ;D

#3
erdace

erdace

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Igen ezek megtett utak ;D. Négy éve kezdtük el ezeket szervezni, egyre nagyobb érdeklõdéssel. Horvátország egyébként egyikünknek 15-bõl jött ki ;), a 20-at csak átlagnak írtam.
Mi a trükk???? ???
Merj nekivágni, könnyebb mint gondolnád. Utóbbi években egyre több lány tart velünk ;D

#4
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ausztira 12nap 23 rongy?
wazz..ügyik vagytok, mik a trükkök? ???

#5
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
erdace:
Ezek már megtet saját túrák árai?
Tavaly, tavalyelõtt?

#6
erdace

erdace

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Köszi a reakciókat. Csányi egyébként elég szimpinek tünt Friderikusz müsorában :),de nem hinném ,hogy érdekelt lenne a dologban. ??? Még gondolkodunk a megkeresésén, amúgy meg õ érezhetné magát megtisztelve ;). Az egyik válaszra reagalva : nem túl nehéz társakat találni egy ilyen volumenü túrára. Sok embernek van már elege a mindennapi taposómalomból :-[. Anyagiakban pedig semmi sem drágább ,mint ma Magyarországon élni :-\. pl. 10 nap Horvátország kempingekben, kajával együtt (kerékpáros túra keretében) 20 e. Ft. Ausztria 12 nap 23 e.Ft és még sorolhatnám. A Balcsi ehhez képest gyilkos. Szóval bizakodom és csörgetem a bringaforgalmazókat...egyelõre. :)

#7
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Elég ha leinted amikor megy oda éppen a saját helikopterével, amit asszem szülinapjára kapott a barátaitól. ;D

#8
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ha tudnám... rég felhívtam volna, hogy borozgassunk egyet Villányban... ;)

#9
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Na, írd mán tovább

#10
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
De az nem elég nekik gondolom, hogy egy izzadt pólón rajta van a céglogo... akkor már a helyi újságokat is zargatni kell, ott felsorolni a szponzorokat, de kérdés, hogy nem lebecsülve a dolgot egy kicsit se, van e ez akkora szenzáció, hogy számottevõ újságban megjelenjen e. Csak filozofálgatok, hogy én mit tennék. Az OTP pl jó ötlet, szerintem. Vagy mondjuk beszélgessetek el a Bikkmakk szerkesztõségével, hogy õk felajánlanak e egy oldalt, hogy a tapasztalatokat összegezzétek, ahol ugyancsak megjelenhetne a szponzor neve, ez esetben kerékpároscégek. A nem-szakmabeli-cégek nehezen adnak, mert ugye nekik kötött költségeik vannak, támogatásokat meg általában jól reklámozott dolgokra különítenek el, pl. gyermekétkeztetés, hátrányos helyzetûek segítése, ahol megjelenhet a logo.
Egyébként Csányi Sándor telefonszáma:
+3630........ ;D

#11
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
A mobilszolgáltatókat is kérdezd meg. Vodafone mondjuk, õk sem csak mo-i érdekeltségû cég, meg a többit is zargasd.

#12
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Elég nehéz dologba vágtál. Magyaországon nem nagyon szeretnek a kerékpározásra áldozni. Meg lehet próbálni. de elég frusztráló dolog lesz. A másik, kinek lesz 4 hónapja tisztán csak erre? Se munka, se család, se barátnõ/barát, se más....

#13
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Szerintem telefonáld végig az összes kerékpározással valamit is foglalkozó céget. Aztán meg a MOL-t (Horváthországban van érdekeltsége) majd az OTP-t (most vett meg egy Román magánbankot) ;D
Aztán kérdezd meg az összes céget a telefonkönyvbõl ;D

#14
erdace

erdace

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Az utobbi evekben eleg sok kerekparos turat szerveztunk a kornyezo orszagokba 4-5 fovel es kb ket hetes idotartammal ;). Most masodmagammal egy nagyobb volumenu dologra vallalkozunk: korbetekerjuk Europat 4 honap alatt. A kerdesem az ,hogy szerintetek van olyan magyar forgalmazo vagy gyarto , aki esetleg erdekelt egy ilyen tura szponzoralasaban igy a csatlakozas elott :-\? Mindenkepp megyunk, de ha akadna valaki , akkor esetleg ehetnenk is valamit a kirandulas alatt...