Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Garda Bike Festival 2004

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
51 hozzászólás a témában

#41
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
És lehetne arról szó, hogy csatlakozzak ahhoz a 10 fõhöz, habár nekem még nem teljesen tuti dolog? ???Meg még van egy-két haverom, akit megpróbálok befûzni.

#42
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Bali!
Persze megyünk idén is. ;D(hogy mivel és hogyan az még kérdés mert már most 10 tuti résztvevõ van :D)
Sajna Thommey nem tudja milyen a 80-as táv mert õ a 100-on ment :)
De én a 80-ason így én tudom ;D
Király. szerintem nem oyl durva mint ahogy én vártam volna. A rövid táv az nagyjábol olyan mint a Bükk maraton rövid távja így amikor a választóhoz értem még nem éreztem késztetést a célba fordulni, és már ott a célban sem gondoltam azt, hogy hiba volt tovább menni.
Igazából szerintem olyan komoly hosszú emelkedõ nincs benne a legtöbb rész a hosszúhegyi úttal vetekszik, igaz annál jóval hosszabb. ;D
De a táj......ohhhh vazzzzeeee

#43
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
lor te milyen bölcs vagy! ;D

#44
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Bár a BikeFesten nem voltam, s tõkehiány miatt valószínû idén sem megyek, de a Garda- tavi rész gyönyörû. Kell az legalább egyszer az életben(meg többször).

#45
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
matraberc gyalogtura 56km 2900m szint.
kibirjatok ti azt a 84km-et.
nem kell felni.
veged nem lesz tole.
ha ott majd be is sz@rsz a fajdalomtol.
utana ugyis orulni fogsz az egesznek, akarhogyis volt.

#46
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Amúgy milyen volt a 80 km-t a 2430 m szintkülönbséggel végignyomni? Azért ez kicsit húzosnak tûnik! Fõleg ha belegondolok, hogy itthon átlag 100 km-re jut 2000 m szintk.

#47
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
thommey: tervezitek idén is, hogy kimentek?

#48
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Nézd meg a tavalyi képeket, és dönts:)
http://www.bikemag.h...umName=album119
Üdv:Thy


#49
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Köszönöm az eddigi reagálásokat, remélem még azért néhányan mondanak róla véleményt. ;D

#50
sid81

sid81

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Szia pbali!

Nekünk is tavaly sikerült lemeni a Garda Bike Festiválra. Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni egyszer, a gyönyörû környezet és a hangulat miatt is. Már jártam a Salzkammergutban és a World Gameson is, de akkora vásárrészt, mint Gardában volt még sehol nem láttam. A maratonon a középtávon mentünk végig, de csodálatos volt, teljesen más jellegû, mint például a salzkammerguti maraton (...nekem az azért jobban tetszett... :)) Mi egy hétig voltunk itt és sikerült kicsit bejárni a környék hegyeit. Van mindenféle tipusú út, de nagyon jellemzõ a kemény nagy köves terep! :P Az árak kicsit drágábbak, vagy ugyanannyiak voltak mint itthon, az euro állásától függ minden. Mindenki nagyon kedves volt velünk és tényleg jól éreztük magunkat, de ha választanom kéne, hogy idén hova menjek akkor inkább Salzkammergutot választanám. :D
De Gardát ki kell próbálni mindenképpen minden montisnak egyszer ha teheti!
Ha belevágtok jó utat és tekerést Neked és mindenkinek. ;)

#51
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Tavaly mi voltunk lent. Gyönyörû helyen van és jól megrendezett verseny volt. Kb annyi, hogy egy jó naGY HEGYRE fel kellett kapacskodni onnan meg egy brutális lefelé.
Gyönyörû helyen van érdemes mindenképp kimenni. Mi tavaly kb 40 ezerbõl jöttünk ki. Idén nem tudom, hogy megyünk e oda is, vagy csak Salzkammergutba, mert nem voltam a közgyûlésen a hétvégén.

#52
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Üdv!

Azért indítottam ezt a témát, mert már egy-két éve baztatja az "agyamat" a gondolat, hogy tök nagy buli lenne lemenni a Garda Bike Festivalra, és talán idén már komolyabban is felmerül a lehetõsége.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy aki volt az tudna-e egy kicsit "mesélni" a dologról (értem ezalatt, hogy hogyan mentek le, milyen volt az a néhány nap, programok, meg nem utolsó sorban a költségek)?

Meg arra is gondoltam, hogy esetleg többen is akadnának, akik lejönnének, de úgy vannak vele mint én, hogy kéne néhány társat szerezni, és aztán mehet a menet.

Asszem most ennyit akartam írni.