Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szervezett túrák külföldön?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
8 hozzászólás a témában

#1
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Sziasztok!

Valószínû az én fogalmazványom volt kissé homályos (fõleg most,hogy megint olvastam) szóval mi arra gondoltunk,hogy esetleg megélhetnénk olyasmibõl amit szeretünk csinálni, és amolyan kis utázási irodaként szerveznénk kizárólag hegyikerékpáros túrákat.(ja de bocs van akinek úgy jött le ahogy akartam-én hibám ha nem) Csak nem tudom,hogy erre mennyire lenne szükséglet. Tehát mondjuk fizetnék-e egy irodának 10 rongyot csak a szervezésért meg a vezetésért amikor magam is kimehetek a barátokkal. Én szerintem igen, és szerintem még sokan.
Egy két helyen érdeklõdtünk szponzorálás szempontjából egy darabig úgy is nézett ki hogy lesz belõle vmi, de aztán lassan elült a dolog. Hozzátartozik a dologhoz, hogy azóta a haverom már egész mást csinál egész más országban. De nekem még mindig eszembe jut,hogy milyen frankó is lenne ha ez az álmom teljesülhetne.
Egyedül sajnos nem igazán tudok/merek belevágni.Van vki akinek vannak még ilyen hajlamai?
Irvine: ha tényleg így tetszik, jó lenne összehozni vmit.

Ausztriában van pl.ismerettségem, Tirolban ami azért nem egy utolsó hely bringázás szempontjából.

Jó ,körülnézegetek, hátha tényleg találok ilyen címeket vhol a neten. Nincs tippetek?


#2
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

Mért nem jelentkeztél?


Mert akkoriban kezdtem az angolt tanulni, és ez is feltétel volt. Én meg egy 8hónapos tanfolyam elején voltam, meg a fõsulit is akkoriban kezdtem, meg a bringám se volt egy hûde gép.
De ha most látnám, lehet kimennék egy évre.



#3
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Mi a haverokkal minden évben megyünk túrázni. Eddig magyarországon voltunk, tavaly viszont Romániában, a padis fennsíkon, idén meg Szlovákiába megyünk, valszeg a Magas Tátrába.

#4
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Mért nem jelentkeztél?

#5
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
Biztos vannak, mert pár éve (asszem 3) láttam egy álláshirdetést a neten, ahol vezetõket, meg szerelõket kerestek ilyen túrákhoz valamelyik szigetre, asszem Kréta, de csak nyárra, mert a téli hónapokban a Kanári szigeteken kellett volna melózni. (Biztos szar állás volt.)



#6
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Hát még az mekkora bomba lenne, ha szervezett oútis túra létezne (nem 70kg a háton)! Vagy ne is mondjak ilyen lehetetlent?

#7
Irvine

Irvine

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Hello Gab!


Ez bomba jó lenne, ami már nekem is megfordult a fejemben, s tavaszra-nyárra összehozhatnánk valamit. Elsõ körben gondolok Ausztriára vagy Szlovákiára. Sátor, fanta, buli, stb...

Udv: Irvine


#8
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Neten biztos találsz pár irodát, amelyik foglalkozik ilyesmivel, de külföldibõl biztos több van.


#9
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Helló Mindenkinek!

A dolog ott kezdõdött, hogy egy haverommal akinek legalább annyira lételeme a hegyi bringázás mint nekem, voltunk együtt vadvízi evezésen egy ismert extrém utazási irodával. Ott ültünk és néztük hogy ez milyen tök jó. Jó társaság akiket összehoz az új közös élmény, buli, gyönörû hegyek, egy jó aktív kikapcsolódós hétvége.
Akkor jutott eszünkbe,hogy hegyikerékpárban ilyen miért nincs (vagy van?) Tehát szervez vki ilyen mountain bike-os utakat?
Gondoltuk majd mi!! Egy két kört futottunk is az ügy érdekében, de még semmi konkrét.
A kérdés persze az hogy van-e ilyesmire igény?
Gondolok arra,hogy aki ûzi ezt a sportot össszeszedi a haverokat és kimegy ahova akar. Aki kezdõ azt meg nem vinné el senki a Rax-ra vagy akárhova, mert nem ez nem olan hogy beülök a csónakba aztán visz az ár.
Tehát ti befizetnétek-e egy ilyen hétvégére? Ha másért nem az új arcokért, a buliért, és azért hogy ne "vakon" menjetek ki ismeretlen helyre?
Mert mi még nem adtuk fel :)
Vélemények?