Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Schwinn USA 2004

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9 hozzászólás a témában

#1
RitcheyRich

RitcheyRich

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
De Magyarországon valahol nem árulnak Schwinn-t?
Mert igényem lenne rá.

#2
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
international dealers

#3
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

hogyan lehet amerikai schwinn bicokhoz hozzajutni? van ceg aki ilyenekkel foglalkozik?

Irány Szlovákia!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#4
Dr Drake Ramorey

Dr Drake Ramorey

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
hogyan lehet amerikai schwinn bicokhoz hozzajutni? van ceg aki ilyenekkel foglalkozik?

#5
RitcheyRich

RitcheyRich

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
tudom egy kicsit lemaradttam deee...
Nem tudtok valamit a Schwinn Jump-ról mert én is csak vajmi keveset értek huzzá,pedig egy ulyat kéne beszereznem,mert azt mondják hogy jó és az is 2004-es modell.

#6
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nézzetek fel a www.schwinnbike.com/products oldalra. ;) árak is vannak, bár nemtudom mire lehet következtetni belõlük.

#7
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
pcycle:

Úgy tudom lesz országúti is. A csúcs gép karbon hajtómûvel jön. De szerintem csak az olcsóbbak lesznek.

yvorlpu:

Nem tudom, hogy régen árulták-e itthon. A BMX-e acélvázas és a hegesztései nagyon rendben vannak! Debrecenben a Schwinn-Csepel márkaboltban. Szerintem Pesten is ott ahol már láttál magyar Schwinn-Csepel bringákat. Szerintem ott már biztos van!

#8
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
én anno ismertem schwinnes montisokat
s egész yok voltak az acélvázai, állitásuk szerint.
Nem tudom de mintha ugy emlékeznék hog y1 v. 2 évig kb. 93-95 közt (a Trek fénykorában)forgalmazták...vagy csak valaki többet behozott
de volt már belõlük versenyeken.
o.uti vázakrol nem tudok érdemben....
amugy hol lehet kapni õket ..pl. pesten?

#9
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Nem sok tapasztalati infója lehet itt senkinek, mert nem volt, csak a honlapjáról ismerhettük. Létezik oúti jó kis vázaik, de hogy lesz-e nálunk kérdéses. Láttál ilyet, cruxos?

#10
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Üdv Mindenkinek!

Mostanában szállingóznak a boltokba a 2004-es Schwinn USA modellek (nem a magyar!!). Én már megnéztem egy BMX-et, meg néhány olcsóbb montit. A BMX kifejezetten olcsó, és nagyon jó cuccok vannak rajta. A montik is korrektek és szépek. Az árak nincsenek az egekben. Mivel az eredeti márka még új hazánkban, gondoltam megérdemel egy új topicot. Ha valakinek van valami véleménye akkor ide írhatja! Na akkor ereszd el a hajam!!!