Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#141
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
45km 1600m! érdekes lehet még nyáron is.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#142
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Na, már megint kezdik! :P

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#143
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Megbeszéltük! ;) Tudom, 45 km nem tûnik soknak, de ismerve a Téli Mátra útvonalát...huhuhuhúúúú!!!!!
Jóság lesz az!

ps.: hozd a szivárványos gatyamadzagot, az majd segít! :P

#144
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
öööö...
Téli Mátra XL/L/M/S | TTT
gyúrjunk rá, rontenkájbbal, zsizsi, addigra tán' itthon leszel

#145
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Grat pecerók :)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#146
oldbike

oldbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 652 hozzászólás
mos már képben vagyok az útvonallal :D .....

#147
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Gabi!
Olyan kis cuki voltál a rózsaszín flitteres neszesszerrel és a szivárvány színû szalaggal a gatyádon! Lájk! :P
Most rácuppanok a tavaszi/nyári Tortúra kiírására. Menni kéne oda is!

Oldbike! Az itiner Hollós-tetõig egyszerû! Menj felfelé, mindig csak felfelé, és ahol már nagyon tele a t*köd, ott még menj tovább egy kicsit. :D (Aztán mindezt folytasd Bánkútig...)

#148
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
www.emoc.hu-n szöveges verzióban megtalálod a kiírást, meglehetõsen részletes, egy térképet magad elõtt tartva könnyen követhetõ
Tar-kõt kihagytuk, sajna, Bánkutról aszfalton-BNP õrház-Bányahegy-megyehatár-Tamás kút volt az etap, aztán tárkány, s haza

#149
oldbike

oldbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 652 hozzászólás
grat....hát..... bringával nem vállalkoznék erre az útra...az út elsõ részének az itinere- /hollóstetõ-ig/ érdekelne..ha..?
tar-kõrõl azért ... sokat nem tétováztatok csak csúszás le.....:)
a látványért irigykedem......

#150
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
ha lesz bicaj , legközelebb veletek tartok, kitartásban nincs hiány!

De azért látom a tüzes víz elõkerült :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#151
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Gabikám mentem volna szívesen, de hajnalban a maximum amit kitudtam volna hozni magamból az hogy lecipeltem volna a bringát az emeletrõl a kocsiig. Ez a túra pedig mindketten tudjuk teljes embert kíván. Azon a kúrán amivel kezelted magad egy késõbbi idõpontban szívesen részt veszek majd:) pl azon a januári eseményen.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#152
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
jóság volt megint.
bár, már évek óta feladjuk, de sebaj. Idén, még annyira sem lett volna értelme továbbnyomni, mint eddig bármikor
Azt hittem, szopó lesz ez a szinglifulli felállás, de igazából nem éreztem hiányát a fokozatoknak, egy-két kivételes esettõl eltekintve
hideg ellen sínadrág rulez
annyira úgy sem rakod, hogy igazán megizzadj, másrészt meg hideg van amugy is
váltócsuka/zokni hasznos, Bánkuton mintha újra kezdtem volna-ilyen szempontból- az egészet
természetõröknek:
kerékpár csak járókeretnek szolgált...bikemap.net: suxx, inkább...
Zoli: jöhettél volna, én folyamatosan kúrálgattam magam ;-)

#153
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Képek
Útvonal

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#154
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Na látod Alex mondtam én hogy jó lesz, és azt is hogy tarts igényt talpmelegítõkézikészülékre:) éjjel Zsizsi hazafelé még tartott egy rögtönzött élménybeszámolót amit nagyon élveztem és már irigykedtem is. Remélem jövõre tudok menni és akkor tekerem a távot.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#155
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
riszpekt!

#156
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Eddig azt hittem, legalább Alex normális, de úgy látszik õ is elkapta az agylágyulást!:D

Ezt meg mibõl gondoltad? :D
Húú faja volt! Végig szállingózott-esett a hó, gyönyörû az erdõ! Igazából Bánkúton már újraterveztük az útvonalat és onnantól aszfalton mentünk. Ekkor már pont sötétedett és úgy láttuk hogy nem biztos hogy vicces lenne hóesésben sötétben lejönni Tar-kõrõl. :)
A Nagy-mezõrõl lefelé jövet a bánya-hegyi úton a friss hóban olyat déháztunk hogy ihaj!! :cool2:
Sajnos annak ellenére hogy teli volt a hátizsákom ruhákkal, bármit vettem fel, az ujjaim fáztak bk. Bükkszentkereszttõl. A lábaim szerencsére csak az utolsó hosszú aszfaltos lejtõzéstõl. A lábmelegítõ ûrtechnika életmentõ volt, kösz Zsizsi! Gabi családnak meg köszönet az vendéglátásért!
Biztosan sokan hülyének néztek minket, de sokan gratuláltak is! Kérdezgettek a bicajokról, milyen gumival lehet ilyenkor menni, hogy lehet menni? :)
Képeket nyomom este.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#157
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Gratula pecerók! Eddig azt hittem, legalább Alex normális, de úgy látszik õ is elkapta az agylágyulást!:D
Tamás-kút már majdnem Tárkánynál van, nem? Akkor a 70% megvolt, már nem sok volt hátra. Mondom én a 25 fokos szobából, amikor emlékszem a hóember túra végén már minden méter számított.;)
Zsizsi, te nem fáztál? Azért megnéztem volna amikor odavered magad és a szeizmográfusok vörös riadót fújnak.

#158
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Nos, Bükki Tortúra 75 km-el finom hóval majdnem kipipálva!
Tehát: Tamás-kútnál kiszálltunk, mert volt már két fagyott bringásunk, :) a hóból annyi volt - és nem igen volt, aki letapossa elõttünk! - hogy tekerni is nehéz volt. Gyakorlatilag még lefelé menetben is sokat kellett tekerni, így meghánytuk-vetettük a dolgot és úgy döntöttünk, ennyi volt. Mi tagadás, nem volt rossz döntés. A tavalyihoz képes most többen, többször is menet közben megnéztük, milyen puha a hó. (Köztük én is...) :D
Mindenesetre gyönyörû idõben - majdnem végig havazásban - vastag hótakaróval borított utakon haladhattunk. (Voltak utak, ahol még szûz hóban tekertünk, vagy a hátunkon cipeltük a vasakat!)
Urak, köszönet a jó társaságért! Zoli, vegyél egy új telefont. :P Alex, gondolom már kiengedtél! ;) Gabi laza volt, minidig, viszont két olyan perecet is bemutatott, ami 10 pontot kapott volna egy talajtorna versenyen! :D Nekem fõleg a második tetszett, mikor csak a bringát tetted le az útra.
Jó volt idén is!

#159
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Hát én nem mentem ,de nem azért mert dolgoztam hanem mert a göthösség után még + elkapott a fossás és a hányás is tegnap délben otthagytam csapot papot és otthagytam a melót (Metróval jöttem haza mert vezetni már nem mertem és a két metróállomásnál összesen 300m kellett sétálnom) aztán lefeküdten és gyakorlatilag mostanáig aludtam. Most már jobban vagyok csak nagyon gyenge. Irigylem a srácokat, jó buli volt tavaly is
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#160
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
Jo turazast sracok, vigyazzatok a jegesmedvekre. :)