Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#81
sügérmanó

sügérmanó

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
A túra plakátja, melyen minden információ megtalálható: http://www.faragoprint.hu/szorolap.pdf

#82
sügérmanó

sügérmanó

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Sziasztok!

Elsõ alkalommal kerül megrendezésre 2011. szeptember 4-én a Bodnár Bertalan Kerékpáros teljesítmény túra, amely útvonala ösvényeken, ártéri utakon és szinte kizárólag csak terepen vezet. A teljesítménytúra ideje alatt a család többi része, fõleg a gyerekek is kikapcsolódhatnak a kalandparkban vagy a számukra tervezet ügyességi versenyen. A táv 27 km, az útvonal végig a Mártélyi Természetvédelmi körzet területén vezet. Az esemény a facebookon is megtalálható IDE kattintva.

#83
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ajánlat jövõ vasárnapra (remélhetõleg szárazabb lesz a mai napnál): Börzsöny Természetbarát és Hegymászó Egyesület - Ipolymente 95/75 (kerékpáros)


#84
szucs76

szucs76

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás

Ha nem esik a TT közben akkor nincs sár. Olyan a talaj, hogy pillanatok alatt felszárad minden és nagyon sok esõ kell ahhoz, hogy sár legyen.


Igazad volt! Csont száraz volt a pálya.
Kis eltévedésekkel 70 lett az 55-bõl.
Jó volt!

#85
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok!
Milyen a sárhelyzet Velence környékén? Holnap mennénk Velence 100K/50K/55MTB kerékpáros | TTT montis részére.
Érdekelne hogy készüljek.

Ha nem esik a TT közben akkor nincs sár. Olyan a talaj, hogy pillanatok alatt felszárad minden és nagyon sok esõ kell ahhoz, hogy sár legyen.


A sebesség mindent megold.

 


#86
szucs76

szucs76

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Sziasztok!
Milyen a sárhelyzet Velence környékén? Holnap mennénk Velence 100K/50K/55MTB kerékpáros | TTT montis részére.
Érdekelne hogy készüljek.

#87
szucs76

szucs76

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás

Sziasztok,

valaki tud segíteni némi információval a Velence 55 mtb teljesítménytúra útvonaláról? Nagyjából merre halad, melyik utakon.
Velence 100K/50K/55MTB kerékpáros | TTT


Írj egy emailt az oldalon megadott címre, és küldenek térképet.

#88
olahlali

olahlali

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Sziasztok,

valaki tud segíteni némi információval a Velence 55 mtb teljesítménytúra útvonaláról? Nagyjából merre halad, melyik utakon.
Velence 100K/50K/55MTB kerékpáros | TTT

#89
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém
A pálya álomszép volt, az ellenõrzõpontok személyzete szintén. Kutya meleg volt, de megfelelõ mennyiségû sörrel ezt is orvosoltuk. Sajnálhatja, aki tervezte, de végül nem jött el.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#90
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

...csak mindig üti a TDP/Balaton maratont. De jó buli.


Ahogy nézem, idén az új 24h idõpont pedig sajna a Gázlóval van egy idõben... :(
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#91
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
...csak mindig üti a TDP/Balaton maratont. De jó buli.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#92
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Szombaton újra Velence 10X, 28 km/110 m szint/kör.

Alapvetõen elég unalmas ott körözgetni a tó körül (nem vagyok egy aszfaltimádó lélek, na :D), de társaságban azért jó tud lenni az is. :)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#93
RedEagle

RedEagle

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás
2011. június 4. Vinye
30km, 45km, 48km, 99km, 130km
Továbbiak:
www.kincskereso.eoldal.hu - KINCSKERESÕ CSALÁDI TELJESÍTMÉNYTÚRA
vagy itt:
Kincskeresõ tt. - Csakbringa 130MTB/Nemszázas 99/Kõris Kétszer 48/Odvaskõ 45/Kõris kör 30/Szurdokok 26/Kiskö | TTT
Olyan hegyre mentem, aminek nem volt teteje csak vége. Úgy hívták szél.

#94
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém
Kilencedik alkalommal indultam neki ennek a szép teljesítménytúrának. Bár társaságban terveztük a teljesítést, én elõbb elindultam, mert már régen túráztam szabadon a Keleti-Bakonyban, és ezért külön kitérõt akartam tenni Károlyháza felé. Ez meg is volt, csináltam vele talán 1 órát, 10 kilométert, és vagy 100 méter szintemelkedést pluszban, de nem bántam meg.
Az elsõ ellenõrzõpont elõtt még annyit kavartam, hogy végre kipróbáltam egy alternatív útvonalat, ami a Várbereket váltja ki. Nem szeretem ezt a technikás emelkedõt, ahol ha elmegy alólam a bicikli, alig tudok újra elindulni. Ráadásul az ellenõrzõpont éppen az emelkedõ végén van, ahol úgy kell megállni, hogy közben a pulzus a maximumon van, és éppen csak nem gyullad meg az ember. Lényeg a lényeg: A Márkus szekrénye-völgyben 3. sebességben, kényelmesen feltekertem, felérve pedig szintben hullámvasútazva, leiggadtan érkeztem meg az ellenõrzõpontra. Késõbb, sörözés közben Dózer és $ajtimadi mondták, hogy bánhatom, mert így meg úgy, de én csak azért sem bánom.
A Hamuháztól már a hivatalos útvonalat követtem, Jásdon vártam be a többieket, mert õk, most sem tudom, hol, de jól lemaradtak. Fél füllel azt hallottam, hogy söröztek - Néééélkülem!
Sok egyéni bringást láttam, Breuer Tamást és társait ismertem is, meg volt egy nagyobb létszámú csapat, akiket a Hamuháznál láttam elõször, Jásdon pedig utoljára. Mondanom sem kell, hogy nem én hagytam ott õket.
A Római fürdõnél az erdõ csúnyán le volt pusztulva, emiatt a turistaösvény is egy jó szakaszon járhatatlan volt, de egyéb negatív tapasztalat nem volt. A szervezõk, mint mindig, kitettek magukért ellátás volt rendesen, Jásdon még misét is lehetett hallgatni, ráadásul az egyik nõi túratárs úgy szólított, hogy "Életke". Képzettségembõl fakadóan tudom, hogy ez nem feltétlenül pozitív tartalmú megszólítás, de szerintem csak az irígység szólt ki belõle, mivel én biciklivel voltam, õ meg gyalog.
Ideális bringás idõ volt május 7-én szombaton, úgyhogy kár lett volna csak azért otthon maradni, mert reggel egy kicsit hûvös volt. Én 8 óra 20 perc alatt értem körbe, ebbõl kb. 5 és fél óra szólt a teljesítményrõl, a maradék pedig a túráról és a sörözésrõl.
Gratulálok a velem tartóknak, és minden teljesítõnek. Külön elismerésem a gyalogos teljesítõknek, fõképpen pedig azoknak a gyalogosoknak, akiket egész idõ alatt kerülgettem, és csak az utolsó nagy lejtõn tudtam végleg lehagyni.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#95
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Én is egész héten betegeskedek (múlt 7végén jó ötletnek tûnt a 3 órás esõ + rövid mez kombó), de valamit már muszáj csinálnom... Mi 8 körül indulunk, egy fekete canyon fully és egy ezüst merida asszem.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#96
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

Te is mész?

Nem tudom. Úgy volt, hogy megyek. De tegnap bicajozáskor sikerült megfáznom, idén már sokadszorra. És nem lesz túl meleg holnap sem. 20 fok körüli max hõmérsékletet mondanak, ami azt jelenti, hogy Bakonyban kb 15-16 fok lesz. Majd reggel döntök. Ha nagyon hideg lesz reggel, akkor nem megyek.

#97
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

Tési Fennsík Túra szombaton:

Tési-fennsík 50/50MTB / 25/25MTB | TTT


Te is mész? Egy haverommal indulunk úgy néz ki, mehetnénk együtt ha gondolod.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#98
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
mi tavaly a Tési50en voltunk és nagyon tetszett. jó hangulat, rengeteg zsíroskenyér:) most hétvégén viszont egyik sem fog összejönni, nincs kerekem..

#99
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Tavaly voltunk no motorozni, jól meg is fáztam, akkor is ilyen idõ volt mint most.
Csesznek felett nagyon szép õs bükkös van, de félek, hogy most nem olyan látvány fogadna, mint tavaly, a nagy viharok elõtt.

#100
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Tési Fennsík Túra szombaton:

Tési-fennsík 50/50MTB / 25/25MTB | TTT


aztán vasárnap levezetésként egy ilyet:
No Motor Rally 40/25/15/70MTB/35MTB | TTT

mondjuk nemtom összejön-e, mivel még nem érkezett meg a 15ös kupakom az agyhoz.