Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#421
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
jábor:
nem látom kiírva..
egyedül a bükkben januárra vmi "téli tájolás" nevû murit emleget...
gyalog nemigen, bringával elég szopás lenne.

ja, itt viszont igen:
http://www.barcikatu...lkod=5S6nsuvck0

még messze van.

#422
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Dave!
Lemaradás 100; BeacMaxi; Rákóczi 120 /Zemplénben/; Gázló TT - azt ismered; ezekre innen sokan mennek, lesz társaságod. ;)
S ha esetleg valami csoda folytán idén a Kozma TT-t is megrendeznék a Vértesben...

#423
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
A terep 100-as pl nagy klasszikus. :)
Itt nézz körül: http://ttt.tr.hu/
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#424
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
hali,

mik azok a TTk, amik klasszikusnak minõsülnek, és érdemes rá elmenni? (és esetleg társaság is akad innen a fórumról..)

idén szeretnék minél több TT-n elindulni - tavaly voltam elõször TT-n (a Gázlón), az nagyon tetszett, idén is megyek.

meg hát nem vagyok annyira versenycentrikus, hogy megérné azt a sok pénzt kifizetni egy-egy maratonra.

#425
Jábor

Jábor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 984 hozzászólás
savanyú & ádör!
barcikai TT ?

Bükki Bringa Barát :rolleyes:
Bringáim


#426
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Na csak egyszer nem nezem a terkepet es tessek, mi tortenik. Gabi, legkozelebb te fogsz fotozni. :D
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#427
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
sztem a rendezõk errõl nem igazán tehetnek...
"rutinbó" mentünk, ebben az évben elõször volt bszentlászló utvonalban
a szép az, hogy van, aki gyalog is benyalta :-)) Szintén nem elsõ teljesítõ...

#428
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Nehogy már lelkiismeret furdalásod legyen! ;)
Amúgy megírtam a rendezõknek ezt. Jól kikértem magamnak, Nati nevében is! :D

ps.: HOlnap mindenképpen számíthatsz rám, megyek tekerni. Délkörül hívlak, az jó?

#429
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
;-)
jah, ha néha olvastam volna, nem fagyott volna halálra a különítmény
ki kellett volna hagyni a 3,14ába szentlászlót, s bemenni keresztre, oszt' jónapot :-)

#430
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Bíztunk a helyi erõkben! ;)

#431
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Azért az érdekelne, hogy ilyen rutinos emberkék, hogy a fenébe tudtak ennyire eltévedni.

Sok volt a pálesz?

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#432
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hali, most jutottam csak el ide. Na szoval, az idei Tortura hatalmas elmeny volt a szamomra. Eloszoris, csak egy hajszal valasztott el a fagyhalaltol. A Gabit meg csak a tavolsag valasztotta el az eroszakos halaltol, ami ot a reszemrol illette volna, ha ott van, amikor elertuk Miskolcot. Hrrrr-brrrr. Roviden szolva: nagyon szar volt, na. Marmint a fagyas.

Viszont maga a tura isteni volt, meg akkor is, ha egyetlen egy pontot sem erintettunk, es egyetlenegy pecsetet se kaptunk a fuzetunkbe. Azert nem volt valami kellemes, amikor tobb ora szenvedes utan derult ki, hogy tok rossz iranyba megyunk mar ket oraja. Hihi.

Az erdo szepsege azonban sok mindent feledtetett velem. Ilyen gyonyoruseget mar reg nem lattam es ujra megtudtuk, hogy nem kell ahhoz messzire menni, hogy valami csodalatosat lassunk.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#433
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Nem megy, leltár a gáján. Irigyellek.
Lámpaavató lesz? ;)
(Csak ügyesen a polaritással!)

#434
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
27én rakunk egy jó kis kört /berva, szarvaskõ, ha bélát rá tuduk beszélni Tarkõ is/
járj erre ;-)
Ha olaszok má nincsenek :-)

juteszembe:
lámpa-posta-vissza?
adja meg címjit!!

#435
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
BASSZ! Ennyit a "józan" észrõl. Hehehe! Azért ezt a "tekerést" sem fogom egyhamar elfelejteni! (Kb. soha.)
Ne izgulj, Natiékkal csak jót rihegtünk-röhögtünk magunkon, milyet bénáztunk, meg hogy még nem voltunk olyan TT-n, ahol nem került egyetlen pecsét sem az igazoló lapunkba!
Na most ez is sikerült! De tavasszal megküldjük, az tuti. És hogy ne legyen "unalmas", elhozom Vili-bátyót is! ;) Õ aztán szóvaltart majd minket! :D

#436
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
kb 3 volt nálunk, kb 4 itinerrel kombinálva...töki
hüpp

#437
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Dante, a fogaid még megvannak, nem? :D

Savanyugabi! Jaja, a bükki együttekerés jöhet! Ellenben viszek térképet! :D

#438
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Igenis. :D A lényeg, hogy olyan legyen, amivel lehet még tekerni.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#439
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Én is vevõ lennék rá, ha éppen nem lesz akkor mondjuk nyílt törésem, vagy esetleg gerincrepedésem. :ironic:


Dante! A szokásos évi egy nagy amortizációdat most letudtad, a jövõ télig nincs semmi ilyesmi engedélyezve. Mindig ez van, ha egy kicsit nem figyelünk oda Rád.:D Mostmár csak a megszokott újjkitörésben, szaltókban és kormányszarv általi felöklelésekben gondolkozhatsz, értetted?

#440
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ok
egyeztetünk