Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#921
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
én tavaly fennaludtam tornateremben...
valami jelképes 2-300Ftért lehetett...

és én tavaly is végigmentem esõben sárban ;D
reméljük azért idén normálisabb lesz az idõ

#922
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Ha jól emléxem, akkor tavaly lensver elintézte a szervezõkkel, hogy késõbb is lehessen indulni ... 8)
Talán idén is lesz ilyen aranyos ;D

#923
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Kozma60 TT ... szerintem én 1000% hogy megyek és idén jólenne végigcsinálni ... esõcuccot viszek és ha kell akkor dagonyában is de végigmegyek :)

#924
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A helyieken kyvül lehet, hogy kevesen, mivel 6-kor kezdõdik... :(

#925
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
KOZMA 60

Csákvár Báracházi-barlang Gánt Kõhányás Gesztesvár Mátyás-kút Vitányvár Csákányospusztai th. Körtvélyespuszta Körtvélyes Farkas-torok Irtás Vérteskozma Annafalvi õrház Csákvár

Csákvár, Sportközpont (Vöröskapu u.)
06:00-07:00 óra 650 Ft/fõ 60.05 km 1375 m 14 óra MTSZ 117.5 pont B74/17

Kérdésem, kik mennek eme dicsõ TT-re?

#926
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Széchenyi 25
2004-09-18

Útvonal:
Nagycenk Fertõboz Balf Nagycenk

Indulás:

Nagycenk, kisvasút végállomás
8.00-9.00 óra 400 Ft/fõ 25 km 220 m 6 óra MTSZ 42 pont



Térkép: a Fertõ-tó turistatérképe.







#927
Makesz

Makesz

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
2004. szeptember 12-én
Gödöllõ K-50

A „Margita 344,2” Turisztikai és Sport Egyesület szeretettel vár mindenkit, aki szeret bringázni:
Rajt: 2004. szeptember 12-én. 9 és 10 óra között
A távolság 52 kilométer, szintemelkedés 400 méter
Szintidõ: 3 óra 14 év alatt, (40 év felett +1 óra szintidõ kedvezményt adunk)
Rajt és Cél helye: Gödöllõ Városháza elõtt, Gödöllõ központjában, Szabadság tér 7.
Útvonal: Gödöllõ - Valkó - Vácszentlászló - Zsámbok (ellenõrzõ pont a templomnál) - Dány - Isaszeg - Gödöllõ
Aki teheti, biztonsága érekében viseljen kerékpáros sisakot!
A résztvevõk frissítõt, harapnivalót, csokit , a szintidõn belül teljesítõk emléklapot, kitûzõt is kapnak.
Részvételi díj 500 Ft
Érdeklõdni lehet: Hardi Lászlónál: 20-551-41-81


Mindenkit szeretettel várunk!

#928
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ne mvoltam mint ahogy TD sem...
a BEACot is kihagyom asszem

#929
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Senki nem élte túl A WIETNÁMOT????? ;D
Valaki meséljen , milyen volt???


#930
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
http://www.mktsz.hu/...k/d-plak1_k.jpg

#931
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
orby: kb 8ra értek Veszprémbe, ha te onnan Hárskútra felérsz egy óra alatt a vasútállomásról akkor nagyon fürge vagy... (kb 25km és mászni kell mint a barom) és utána egybõl indulhatsz is neki a túrának..... 9ó a rajt.....

merész elképzelés

én úgy néz ki kimegyek a rajthoz, de még nem fix mert Zergéék 10 kor indulnak az Olimpián... szal majd meglátom ::)


edit:
na mostmár bejelentette ma topikjában is szal "hivatalos" hogy BEAC Maxi idén is mint tavaly, felkészültebben, remélhetõleg idõben is javulva...

jön valaki?
http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=208
címszavakban:
Táv: 109.8 km
Szint (térképen): 4200 m
Szintidõ: 15 óra

ideális levezetésnek a Wietnám után ;D
a nehézségrõl csak annyit hogy tavaly az elsõ teljesítéskor hajnali 3-ra (2-re ???) értünk be ketten Charonnal... lámpa "kötelezõ"

ja és Bogár "szokta" teljesíteni még sötétedés elõtt, más nemnagyon...

#932
orby

orby

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
TheDeath,
Sajnos akkor ez a közös tekerés most tárgytalan, de lesz rá úgyis 30 óránk :o). Szóval ha jövõ héten nem lesz özönvíz és szomba reggel sem esik még az esõ akkor a 6:05-ös Délibõl induló vonattal megyünk le Veszprémig és onnan kétkerékkel a rajthoz. Legkésõbb ott találkozhatunk (a többit levélbe küldöm).

#933
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
orby: hát ettõl wietnám túra ;).. durva lesz még dúrvább aztán elviselhetetlenül durva...

érdemes lelkiekben felkészülni rá! :-X

#934
orby

orby

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Rás,
sajnálom :'(

TheDeath,
Köszi a választ. Amennyiben indulok (még egyenlõre nem 100%) csatlakoznék hozzátok egy barátommal (Ember a Holdon), ha nem gond bár a tempómmal nem szeretnélek feltartani sem titeket, sem õt így azt mondom majd kiderül, hogy bírom e veletek a lépést tartani vagy sem (összehozhatnánk egy közös két órás tekerést valamikor és akkor már ki is derülne).
Elnézve az itinert elég húzós helyek környékén adtak meg pontokat így a sok beton eleve kizárt (már a pontok között is találtam egy olyat melyre nem vezet turista út sem, hát mi lesz amikor a részletes itinert is megkapjuk). Szerintem már annak is örülhetünk, ha végig tekerhetõ lenne a pálya és sem esõ sem sár nem lenne.

#935
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát sajna már priviben jeleztem Death-nek hogy a vállam miatt nem tudok indulni...

itt átlagot tervezni botorság.. túlélésre kell játszani :-X

és felkészülni az éjszakára rendesen...

le jutás: Veszprémig (Márkóig) vonat, aztán tekerés...

#936
orby

orby

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Sziasztok!
Talán engem is érdekelne a Wietnám és azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e csatlakozni hozzátok, milyen átlagot terveztek az elsõ órákban és hogyan lehetne Pestrõl lejutni illetve visszajutni?

#937
TheDeath

TheDeath

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Oksa Ras, köszi elõre is. Még nem tudok semmit az érkezésrõl és egyébrõl, de utánna tutti nem kell ott aludnunk, mert a sofõr srác csak vezet. Így viszont ahová betonon is be lehet menni, oda cipeli utánunk a cuccost! ;D

#938
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
passz.. szerintem nem..
amúgy alvás elõtte nálunkmegoldható vasárnap már szûkösebb lenne :-X, mert jön hugom beiratkozni, de tusolni meg tollászkodni akkor is lehet majd ;) ránk fog férni ;D

#939
TheDeath

TheDeath

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Okay...
Azért kérdeztem a hovávalóságodat, mert akkor elhúzhatnám a társammal a csíkot és nem kellene kora reggel indulni...vmi lehetõség?
Más. Nem ismered a Vajda testvéreket (Zsolt és Péter)? Tájfutók és bringások.

#940
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
veszprémben tengetem szerény napjaim.. a Death: hát tavaly 170km után feladtuk.... ami így sem volt kis teljesítmény, de ez a túra tényleg halálos lesz... igaz senki sem ment végig szabályosan, és valszeg idén teljesíthetõbb is lesz....

a kaja meg szállítás tekintetében dobok egy emailt... majd este asszem