Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#901
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Okt.2 = Kozma 60.
Írnátok róla, hogy mire számítsak, talaj, szint, meg ilyesmik.

#902
palacsinta

palacsinta

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Hallottam hogy holnap (szombaton), Pestrõl indul egy bringás teljesítménytúra,olyan 100-150 kilcsis, nem tudom pontosan.Nem tudna valaki,valami adatot róla?
Köszi ??? ??? ??? ???

#903
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Köszi! :-*

#904
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Charon, kedves, a legközelebbi klassz TT a Kozma60 lesz, amire páran el is megyünk.

Bõvebb info:

http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=250

#905
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Mindegy minek nevezzük , csak legyen és lehessen rajta bringázni. ;D
A wietnám túra :igérem utoljára.Az elõzõ bakonyin voltam a mostanin tudomásom szerint KETTEN (2)indultak ,és az elsõ karikát sem csinálták meg hivatalosan .
Egyébként az alapötlet , mint egy tényleg extrém túra tökéletes.240 km , akár minden évben ugyanazon az utvonalon meg lehetne rendezni.Pl. amin én voltam :Veszprém-Kõris -Teveli-tó-Németbánya-Kab-hegy-Hegyesd-Tihany-Veszprém.Az utvonal oké :egyik évben az egyik irányból , a másikban az ellenkezõ irányból lehetne megcsinálni.Egész más elmény a napfelkelte Tihanyban(gyönyörû) vagy a Kõrisen (pláne).Amíg ez megvalósul az orkánszerû hátszél legyen velünk!

#906
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Én se vagyok túl jó földrajzból, de én hallottam már Veszprémi-hg-rõl.Te arrafelé laksz, vagy csak térképrõl puskáztál?


4 éve gyûröm itt veszprémben a környezõ dombokat mint egyetemista... a térképet eddig elõ se vettem de mostmár elõveszem.. bár kétlem hogy a Bakony-térképen bármit is találnék ;D

edit:
megnéztem két térképet és Veszprém 30kmes körzetében nem találtam nyomát Veszprémi hg-nek...
szóval mondj földrajzi koordinátákat hogy be tudjam tájolni mert mostmár kiváncsi vagyok ;)

#907
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
25-én Eger csillagai, vagy mi, gyalogtúra 50, ill. 25 km erejéig. Asszem lehet bicóval is gyûrni...

#908
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Lens drága mostanában mire éri meg menni? :-*
Tekerhetnékem van.

#909
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nem voltál hosszú egyáltalán, ha látnád egyes fórumosok mennyit irnak néha! Hozzájuk képest szerény kisegér voltál.

Nade a lényegre térve... Tavaly kis csapatunk is tapasztalta az összevisszaságot, értelmetlen dolgokat, pontokat. Osztozom véleményedben, és biztos, hogy ez az év legjobb TT-je lehetne, ha alaposan meg lenne szervezve.
Te idén ezekszerint ott voltál?

#910
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Szevasz mindenki!
Megbízható infót kaptam a wietnám-túráról.Sajnos ismét a szokásos örület jellemezte a túrát.Talán nem is nevezhetjük túrának , hisz egy igazi túra elött a szervezõ legalább EGYSZER végigjárja a túrát és nem a térkép alapján tervez.Egész biztos nagy munka egy ilyen túrát leszervezni és le a kalappal ,hogy egyáltalán megpróbálja, de ez ......katasztrófa.Hosszú évek után is erõltetni egy régi romantikus élmény alapján egy lehetetlen vállalkozást talán nem kellene.Személy szerint az utolsó bakonyi wietnámot végigcsináltam és már akkor és azóta egyre biztosabb vagyok abba , hogy ezt lehetne , sõt csak jobban lehet csinálni.A kerékpárosokat bezavarni az erdõ sûrûjébe bringa nélkül ,miközben az értékes kerékpárok ott maradnak az erdõ szélén , a túra alatt többször , hát ez nagy felelõtlenség.Tudni kellene , fõleg sok év túra szervezés után , hogy a gyalogos és bringás túrát nem jó keverni.
Bocs , hogy hosszú voltam , de egy jó buli bukik meg évrõl-évre.....

#911
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás

Széchenyi 25
2004-09-18

Útvonal:
Nagycenk Fertõboz Balf Nagycenk

Indulás:

Nagycenk, kisvasút végállomás
8.00-9.00 óra 400 Ft/fõ 25 km 220 m 6 óra MTSZ 42 pont



Térkép: a Fertõ-tó turistatérképe.




Ki jön???

#912
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
földrajzi újítók .: ;D

#913
valocipéd

valocipéd

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Én se vagyok túl jó földrajzból, de én hallottam már Veszprémi-hg-rõl.Te arrafelé laksz, vagy csak térképrõl puskáztál?

#914
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Veszprémi-hg? az melyik? itt van Északi-Bakony meg Déli-Bakony, meg Balatonfelvidék...
vagy én vagyok szar földrajzból ???

#915
valocipéd

valocipéd

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Hi mindenkinek!

Vannak itt zala környékiek is?
Csak mert jó lenne minél több túrát, esetleg egy-két versenyt is szervezni a környéken, csak az a baj, hogy nem túl sok bringást ismerek arra.
Pedig szerintem szép környék az Alpokalja, vagy a Veszprémi-hg.
Ha valakinek jövõre lenne kedve outon tekeregni, akkor legalább nyáron nem kellene egyedül mennem (kivételesen).

#916
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Köszi a bizalmat! ;) ;D

#917
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
kissfish !
"Talán idén is lesz ilyen aranyos "
Szerintem jövõre is aranyos lesz ... meg még sokáig........

#918
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Pesti szekció majd megszáll a tavalyi házban, az király volt. Kissfish, majd megpróbálom, de nem igérhetek semmit.

#919
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Országúti TT. szept.25.
Táv : 71 ill. 120 km
http://www.mktsz.hu/...k/d-plak1_k.jpg

#920
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
"A helyieken kyvül lehet, hogy kevesen, mivel 6-kor kezdõdik... "
Azért van , 6,15-ös indulás irva kerékpárral , hogy minél kevesebb zûr / keveredés/ legyen a gyalogosokkal a táv elején !!!
Megoldás : idõben kell nevezni , aztán ráérsz összekészülni és akkor indulsz amikor akarsz !!
Egyébként roppant nehéz gyalogosokkal együtt rendezni bringás indulát is .