Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#821
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ühüm, kb. 18h körül ott leszek, asszem.

én meg azt szeretném tudni, hol szálltok meg, beférek-e még?
ja, hogy nincsenek jelzõemberek. ilyet. outival akartam menni.

#822
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
sziasztok!

akkor szeretném tudni, hogy hogy s mint lészen a túra.

Gabi te péntek d.u. már ott vagy igaz?
akkor péntek du/este találkozunk, jó? mondjuk a vasútállomásnál és nemtom hánykor, aztán szétnézünk spatakon és/vagy beülünk kólázni. jó?

Era ti este érkeztek igaz? nagyon este?

ki akar 75re menni? Era te írtad, hogy igen, és Paul és Mellon is, igaz?

(na hát jah, hogy hogy fogom kibírni a 75öt nemtom de hát ezért hívják teljesítménytúrának :-) és nem fenyegetés de nem viszek lámpát:-) be akarok érni világosban:-))

gabi még valami: itt az út nem végig dózerút, és nem állnak az elágazásokban iránymutogató lányok/fiúk! ezt jól láttad a képeken!

(Era: vasárnap lehet, hogy lenne lehetõség mászni (=lehet,h. lesz kötél) sólyomkõnél..van kedved?)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#823
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
nekem is ugynéz ki, merevvilla...

#824
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
gabi, ha megyek, én 120on megyek - sajna nem biztos, hogy összeáll a gép addigra...de...

#825
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás

innen is köszönöm barátomnak, hogy lesz szállásom SAUHen

akkor csak szombaton, a rajtnál fogunk talalkozni, ahol - már érzem elõre - rá leszünk beszélve a 75 kmre, amire most még nem igazán érzem magam elégnek


addig is üdv mindenkinek


Hát, akkor nem lesz ásványvizezés. :-(
Era: ahogy nézegettem a tavalyi képgalériát..háát... ez a sok "ez is egy turistaút" meg, "No, ki találná meg elsõre?" kicsit elborzasztó...

Szal, ha valaki kedvet érez a 120-hoz szivesen csatlakoznék, csak jobb többen lógatni a tökeinket a csalánba, eltévedés közben :-)

#826
baky

baky

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás
innen is köszönöm barátomnak, hogy lesz szállásom SAUHen

akkor csak szombaton, a rajtnál fogunk talalkozni, ahol - már érzem elõre - rá leszünk beszélve a 75 kmre, amire most még nem igazán érzem magam elégnek


addig is üdv mindenkinek

:mypage:

Tíz féle ember létezik a világon: egyik ismeri a kettes számrendszert, a másik nem.


#827
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Rossz volt a link, bocsi. Helyesen: http://pix.bikemag.h...lbuma/album566/

#828
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Mi (Paul, Mellon és én) pénteken sajnos csak éjszaka érkezünk Sárospatakra. És a jó szervezésnek köszönhetõen reggel, a rajt elõtt átköltözünk egy másik apartmanba. :(
Nem is tudom mikor indulunk a 75 km-re. Gondolom úgy 8 körül kellene...
A célbaérés itavaly nekem éjfél utánra sikeredett. Idén megpróbálok még napfénynél beérni. :)

Tavalyi túra képei: http://pix.bikemag.h...k_pei/album566/

#829
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ugy néz ki, valami panzióban alszom, Huszár, Fehér bástya stb...pénteken este 6 körül már lenn leszek, beülhetünk vhová egy ásványvízre. ;-)

#830
baky

baky

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás
hogy is lesz pontosan ez a Rákóczi TTre utazás, ottnemalvás aztán jótbiciklizés?

annyit tudok, hogy 17én irány Sárospatak, aztán szombaton ... :); igazából a szállással kapcsolatosan tudnátok nekem újakat mondani ...
köszike

:mypage:

Tíz féle ember létezik a világon: egyik ismeri a kettes számrendszert, a másik nem.


#831
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Sziasztok, talán mi is betársulnánk, nem tudom összeáll-e az új váza addigra, de ha igen, akkor a 120-as pont jó teszt lesz neki. ;) És ha lehet, mi is péntek este rakétáznánk ki oda - hallottunk valamit valami tornateremben alvásról, ti tudtok valamit?

#832
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
üdv.
Tutti megyek a zempléni partyra-120- ti hol szálltok meg?
szivesen csatlakoznék. Mármint az ad-hoc jellegû szalonnasütést illetõen.

#833
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szívem szerint én is ott lennék veletek, csak épp egy osztrák freeride eseményre utazunk Zed-Pixel-Lens hármasban,amibe tavaly nagyon beleszerettünk. Sajnálatos, hogy két ennyire klassz rendevényt egyszerre tartanak!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#834
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
én is azt tervezem, bár így a térkép szemrevételezése alapján...
pöpec üccsis csekk elfogadós szállás a környéken?

#835
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Akkor gyûlik a csapat. :)
Lovas Gabi azt mondta, bevállalják a 120-at.

Nekem bõven elég lesz a 75 is.

#836
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
megyek, ha meló engedi,lehet addigra teló is kerül a roncsba!
Egy hónapja nyomtam a zemplénben, konkrét helyek vannak nagyon. Majdnem olyan jó, mint a Bükk.

#837
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
felírtam a naptáromba! :-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#838
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Az év egyik legkalandosabb túrája a Rákóczi TT június 18-án lesz.

Az évek során kialakult menetrend szerint az idén is pénteken utazunk le Sárospatakra. Este ad-hoc jellegû szalonna sütés, vagy étterem látogatás, szobában éjszakába nyúló dumcsi-parti. Szombaton a teljesítménytúra. Távoknak megfelelõ ébresztésekkel és csoportosulásokkal. (Itt mindenki megtalálja a neki megfelelõ kihívást: http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=468 ) Miután lélekben a gyönyörû táj látványától részegültünk, de testben végsõkig elcsigáztuk magunkat, másnap kiáztatjuk sajgó izmainkat a helyi termálvizû strandon, aholis lelkesen számolunk be egymásnak elõzõ napi tévelygéseinkrõl.
Akinek van kedve, csatlakozzon hozzánk a vadregényes zempléni tekergésre!

Lensver: Megkaphatnám a szállás elérhetõségét?

#839
Woody

Woody

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Sziasztok!

Bemásolok ide egy túra kiírást. Úgy tudom min. 90%-ban aszfalton fog haladni.


Sziget kerékpáros teljesítménytúrák
2005. május 28. szombat

A szigethalmi TE kerékpáros szakosztálya és a szigetbecsei Sziget-csücske Természetbarátok Egyesülete 2005. május 28-án, szombaton kerékpáros túrát rendez a Csepel-szigeten, melyre mindenkit szeretettel várunk!
A túrák 95 és 35 km-es távon kerülnek megrendezésre szigethalmi és szigetbecsei indulással.

A 95 km-es távon 8-9 óráig lehet indulni Szigethalomról a Szent István Általános Iskolából (Szabadkai út 64).
9-10 óráig pedig Szigetbecsén az André Kertész Emlékmúzeum elõl.
Nevezési díj 800 Ft, melyért útközben édességet, frissítõt és hideg élelmet biztosítunk. A sikeres teljesítõk pedig emléklapot és kitûzõt vehetnek át.
Útvonal:
Szigethalmi indulással: Szigethalom – Tököl – Szigetújfalu – Ráckeve – Lórévi komp - Makád – Tassi zsilip – Szigetbecse iskola – Szigetcsép – Tököl - Szigethalom
Szigetbecsei indulással: Szigetbecse múzeum – Tassi zsilip – Makád – Lórévi komp – Ráckeve - Szigetcsép – Tököl – Szigethalom – Tököl – Szigetújfalu – Ráckeve – Szigetbecse iskola
Színtidõ: 10 óra


A 35 km-es távon 9-10 óráig lehet indulni Szigethalomról a Szent István Általános Iskolából (Szabadkai út 64).
10-12 óráig pedig Szigetbecsén az André Kertész Emlékmúzeum elõl.
Nevezési díj 500 Ft, melyért útközben édességet, frissítõt biztosítunk. A sikeres teljesítõk pedig emléklapot és kitûzõt vehetnek át.
Útvonal:
Szigethalmi indulással: Szigethalom -Tököl - Szigetújfalu –Szigetcsép - Tököl - Szigethalom iskola.
Szigetbecsei indulással: Szigetbecse - Tassi zsilip – Makád - Lórévi komp - Ráckeve - Szigetbecse iskola.
Színtidõ: 5 óra

Minden távra: Magyar Turista Kártyával a nevezési díjból 20% kedvezményt adunk!
Nagyobb csoportok indulását május 10-ig kérjük elõre jelezni! Diákoknak 50 Ft kedvezmény! A legnagyobb létszámú csapatnak kupát adunk!

Túrával kapcsolatos információk megtalálhatók a www.szigethalmite.hu honlapon.
Részletes információ kérhetõ:
Szabó József - 20/210-9337 matrakekesteto@freemail.hu
Nagy Imre - 30/310-5994
Polgármesteri Hivatal, Szigetbecse - 24/513-510

#840
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Sziasztok!


Van vkinek bringás tapasztalata a Gyermekvasút 20-ról? Érdemes elmenni rá? Mennyire lehet saras a terep?
Köszi!
Amar