Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Please log in to reply
1257 replies to this topic

#581
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Én 6-felé akarok indulni, és kb. 8 körül nekifogni.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#582
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 posts

Szóval akkor úgy látom nem kell egyedül. Ha esetleg valami konkrétum lenne, akik 130-on indulnak mikor tervezitek az indulást?

Még annyit, hogy Bp-rõl megyek le autóval. A tetõn elfér még egy bicaj a kocsi üres. Ha bármilyen variáció érdekel valakit, szívesen...

Hosi,
megvan még a számom?
Hívj fel és egyeztetünk, ok ? Reggel 5-kor indulunk Bp.-rõl, úgy gondolom a 7-fél 8-as rajtolást megcélozhatjuk:)
"Soha ne félj kimondani azt, amirõl egész lelkeddel tudod, hogy igaz." Márai Sándor

www.szaguldoviragok.hu

#583
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 posts
Szóval akkor úgy látom nem kell egyedül. Ha esetleg valami konkrétum lenne, akik 130-on indulnak mikor tervezitek az indulást?

Még annyit, hogy Bp-rõl megyek le autóval. A tetõn elfér még egy bicaj a kocsi üres. Ha bármilyen variáció érdekel valakit, szívesen...

#584
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,150 posts
Sziasztok
Úgy néz ki, hogy én is megyek Gázlóra.
Lehet csatlakoznék valakihez innen a fórumról, mert nekem barátaim 90-en indulnak én meg igencsak kacérkodok a 130 gondolatával :D

Ti mikor tervezitek az indulást? Meg lehet hozzátok csatlakozni? :o

#585
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Sikerült Salz; úgyhogy máskor tartok veletek :prosze: !

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#586
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Úgy néz ki, hogy egyedül fogok menni, szívesen csatlakoznék valamelyik nem rohanós csapathoz (8órán kívül szeretnék menni).
Zsizsi, ti mikor szeretnétek rajtolni?


A sebesség mindent megold.

 


#587
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 posts

Sziasztok!
Akivel elindultam volna a gázlón bekeményített és Salz-ra megy. Ha mégis úgy döntök hogy elindulnék, akkor ennél fogva vagy egyedül tekerném végig, vagy társulnék egy hosszún menõ társasághoz. Még nem indultam rajta, ha egyedül akkor az ott kapott térkép, itiner alapján mennyire eltévedõs vagy egyértelmû. Nem vagyok felfedezõ vénával megáldva...

Velünk is lesznek srácok akik a hosszún mennek, tehát nem leszel egyedül.
De azért egy Bakony túrista térképet szerezz be.
"Soha ne félj kimondani azt, amirõl egész lelkeddel tudod, hogy igaz." Márai Sándor

www.szaguldoviragok.hu

#588
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Ne félj! Lesz társaság, akikkel együtt tekerhetsz! Pl. a miénk is szívesen lát bátor vállalkozókat.
Era! Ezek a Virágok!
A legszebbek a magyar mezõnyben! :)

#589
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
És a gázló honlapján is van sok infó, térkép is és az itiner is.

#590
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Elég egyértelmû, nehéz eltévedni (kövesd a guminyomokat :) ), de egyedül unalmas, csatlakozz valaki(k)hez.


A sebesség mindent megold.

 


#591
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 posts
Sziasztok!
Akivel elindultam volna a gázlón bekeményített és Salz-ra megy. Ha mégis úgy döntök hogy elindulnék, akkor ennél fogva vagy egyedül tekerném végig, vagy társulnék egy hosszún menõ társasághoz. Még nem indultam rajta, ha egyedül akkor az ott kapott térkép, itiner alapján mennyire eltévedõs vagy egyértelmû. Nem vagyok felfedezõ vénával megáldva...

#592
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Csak megemlítem, hogy most jelenik meg rólunk cikk az Outdoorban!

Elõzetes

http://www.outdoorsport.hu/cikkek/424

#593
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

Hi McPite! Holnap telcsizek Neked, hogy hozzánk beférsz-e. Ok?


OK, köszi!

Van egy kis reménysugár Salzra, de hát még nem tudom mi lesz; az biztos hogy nagy tekerés :). Hogy hol azt még nem tudom...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#594
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Hi McPite! Holnap telcsizek Neked, hogy hozzánk beférsz-e. Ok?

#595
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Ha nem jön össze Salzkammergut akkor veltek tartanék, és felspurizok BP-re ha ott betársulhatok vkihez :prosze: .

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#596
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Hm... nekem is tetszik! :D
(De, ha nem muszáj inkább ne engedj a közelébe vajákos embert.)

#597
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 posts

Ugyan már lányok, betársultok mellénk a hosszúra, majd Hozéval buzdítunk Titeket!
Era, Te lazán végig nyomod a 130-at, Ditnek sem lehet nehéz, hiszen most tuningoltatta a térdét! ;)

Épp gondolkodtam rajta, hogy megtuningoltatom a másikat is, olyan jól sikerült emez :D
"Soha ne félj kimondani azt, amirõl egész lelkeddel tudod, hogy igaz." Márai Sándor

www.szaguldoviragok.hu

#598
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts

Kerülnél felénk is? :o


Lehet róla szó!
Az autóban van helye 4 biciklinek, meg 4 embernek, abba elvileg beférsz.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#599
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts

Eredeti szerzõ Era: Azért nekem elég lesz a 90 km is. Dittel közösen megyünk. De jó lenne két lány mellé valami erõsítés is. Jön még valaki "lazulós" tempóban a 90-re?

Ugyan már lányok, betársultok mellénk a hosszúra, majd Hozéval buzdítunk Titeket!
Era, Te lazán végig nyomod a 130-at, Ditnek sem lehet nehéz, hiszen most tuningoltatta a térdét! ;)

#600
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts

Naná!
Fölszedjelek?

Kerülnél felénk is? :o

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"