Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Please log in to reply
1257 replies to this topic

#401
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Basszus, én ez évben még csak úgy 700 kilcsit tekertem, abból is 650-et aszfalton, úgyhogy nudli vagyok, de irigyellek, hogy csak úgy félötkor kiugrotok a Bükkbe tekerni úgy 40-50 kilcsit! Ááááááááá!!!!

#402
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
fél öt körül
szokásos bejáratott
Berva völgy/piros+/- majd piros-homonna tetõ-zöld-kék-Antónia forrás-gilitka kápolna-szarvaskõ-majd vissza zöld/ahol a szilvásvárad maraton jön fel a faluból, egy patak mentén/ s mivel feri már csak rugdosta a pedált, találomra nyomtunk egy balost, vissza Berva völgybe, megtaláltuk a "piros bicaj" jelzést /itt jön fel a BM elsõ murvás mászókája/ s go haza
...
Csak nagyon bejön a szarvaskõi egynyomtáv... kimentünk sebet nyalni vasárnapra

#403
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Mikó indultatok neki, s merre tekertetek?

#404
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
jah
mindegy, ha nem lesz ilyen hektikus az idõ, szólok
off
most értün haza ferivel-kinja volt, hogy nem kenheti össze az új xt hajtását-
frankón szét is csapta magát ~45km/1200m szinten
Egész járható az erdõ!!

#405
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Mondanám, hogy elfogult vagy barátom, de tavaly a bicókat haverral mi sem mertük "csak úgy letámasztani", mint 150 km-el északabbra tettük! :D
LÁtod, inkább ide kellett volna mennünk gyalog, oszt nincs nyafi, és a góréd sem ér utol! ;)

#406
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
Ez vitézlõ TT tényleg szép helyeken megy.kölyökkoromban sokat bivakoltam arrafelé, fel bódvaszilasnak,meg Szádvár, Derenk felé.
Kár, hogy 20év, s a Sajótól északra cigányrezervátum lesz az egész..

#407
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
Én gyalog voltam25km-en.
Jó, volt sokkal jobb, mint a tavalyi. Szebb helyeken vitt az út.

Jövõre is...



#408
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts
Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#409
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts
Tedd próbára bringádat és Magad a III. Vitézlõn!
Idõpontja: 2008. április 12. (szombat)

Mire vállalkozol? Térképen mért 50km hosszú, 480m szintemelkedésû, jórészt állami tulajdonú aszfaltcsík leküzdésére, 7 óra alatt, nevezési díj és jutalom reményében.
Miért lesz emlékezetes? Sokad magaddal túrázhatsz, megismerkedhetsz a tájjal, az emberekkel, a magad tempójában. Mindig lesz újabb domb és lejtõ, kanyar hátán kanyar. Leelõzheted a veled együtt rajtoló, de az apostolok lován nyargaló 50, 35 és 25 km versenyzõit. A célban többekkel fogadkozhatsz – Többet soha …, vagy Jövõre újra itt –.
A túráról leadott legjobb élménybeszámoló és legszebb fénykép készítõjét külön pályázat keretei között díjazzuk

Figyelem: A Vitézlõ teljesítménytúra keretein belül elõször indul biciklis túra. 18 évét be nem töltött személyt csak felnõtt korú felelõsség vállalása mellett engedünk rajtolni.
A kerékpártúra nem verseny. Minden résztvevõ kap oklevelet, kitûzõt. Az egyes ellenõrzõ pontokon frissítõvel, vagy apró meglepetésekkel kedveskedünk minden túrázónak. A célban tombola, tea, zsírosknyér. Az indulók között sorsolás alapján fogunk dijakat osztani.

Rajt – cél helyszíne: Szendrõ Általános Iskola, Szendrõ Petõfi tér 1.
A rajt megközelítése: a vonattal érkezõket Szendrõ–Felsõ vm.-tõl a szervezõk emblémás útbaigazító táblái kalauzolják a rajthelyig, csak úgy, mint a közúton gépjármûvel érkezõket.

Útvonal: Szendrõ Ált.Isk – Szuhogy- Rudapithecus Hungaricus lelõhelye – Telekesi kápolna – Csorbakõ-vár – Telekesi kápolna – Felsõtelekes – Kánó – Lejáró-dûlõ – Égerszög – Szõlõsardó – Perkupa – Szalonna – Szendrõ Ált.Isk.

Indítási idõ: 8.00-10.00 folyamatosan
Nevezési díj: a helyszínen (Ft/fõ): 600 Ft/fõ. Kedvezmény: Magyar Turista Kártya, MTSZ, MSTSZ, TTT tagoknak, és 10 fõ fölötti iskolás csoportoknak 500Ft/fõ.

A túrázókat már péntek délután 16.00-tól várjuk a helyszínen. A túrát megelõzõ estén (pénteken) és a túrát követõen is (szombaton) esti programokat szervezünk a résztvevõknek.
A rajt - cél helyszínen biztosítunk díjmentesen poggyász megõrzést.

Szállás: péntek és szombat éjszakára egyaránt.
Apartman házaknál, falusi turizmus szálláshelyei csak elõzetes jelentkezés alapján tudunk biztosítani korlátozott számban. A szállások díja komforttól függ 1500 – 3000 ft/fõ/éjszaka.
Tornateremben, illetõleg tornacsarnokban saját felszereléssel történõ szállás korlátlan számban biztosított a Szendrõ Általános Iskolában (Szendrõ, Petõfi tér). A szállás díja 300ft/fõ/éj. Zárt helyen kerékpárõrzés.

További információ a rendezõk honlapján: www.szendroitura.uw.hu
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#410
poorbazsi

poorbazsi

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
Szerintem is nagyon jók a telj.túrák,mert olcsóbbak mint egy maraton,nem kap el úgy a gépszíj mint egy versenyen..és néha a tájat sem árt nézni..Hajrá Gázló,Zselici4fa,mecseki hegyikerék,Papi-pipa..

#411
SeeLee

SeeLee

    vendég

  • fórumtag
  • 90 posts
Sajna csak most olvasom, hogy szerettél volna jönni. Tavaly voltam elõször és tényleg egy embert próbáló túráról van szó, de jó elmondani, hogy Megvolt! :)
Többnyire egyedül utaztam. Idén 2 órával gyorsabban, 11 óra alatt 8.-nak tudtam le, egy újdonsült baráttal. Gyönyörû csillagos ég volt, semmi szél. :) Tényleg nem a legtöbbett nyújtó túráról van szó, de az útvonal ... odab...sz. :D

Jövõre idõben beszélünk róla és mehetünk. :D

és amiért valójában kértem...

van február 7-8 éjszakai Börzsöny túra
www.metc.hu
még soha nem voltam ilyen tt-n de erre szivesen elmennék ha valaki társulna :D


"Mit életünkben teszünk, az örökké valóban visszhangzik"

#412
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts

Gázló, www.gazlo.hu


Köszönöm a gyors választ!

#413
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Gázló, www.gazlo.hu


A sebesség mindent megold.

 


#414
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 posts
Melyik az a teljesítménytúra ami Veszprémbõl indul felmegy a kõris hegyre , majd B.bél , stb, és vissza Veszprémbe.
Mikor van a túra, honnan tudnék errõl több infót megtudni?
Elõre is thx!
Üdv:Big

#415
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
thx

#416
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Na, hát tudtam én..! :D

#417
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
bringatv.hu-n van fent egy Gázló TT videó
"Nice boys don't play rock and roll"



#418
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Készült hát, tán egy-két nap múlva már látható is volt - még magamat is láthattam benne. Azt hiszem, a velo.hu-n volt, de lehet, hogy tévedek.

#419
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Tudja-e valaki, hogy a '07-es Gázló TT video mikor kerül fel a galériába? A fotók már ezer éve fent vannak, videoból viszont csak a 2004-2006 közöttiek láthatók. Készül egyeltalán film a tavalyiból?

#420
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Daverider: mi is mindig a ttt.tr.hu -t nézzük infóért, de a Zsizsi által felsoroltak azok etalonok! Azokat mindenképpen próbáld ki idén ha lehet, mert nagy élmények.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.