Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#341
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Tud valaki valamit a wietnam túráról?Anó barátom említette hogy van ilyen,de szervezi még valaki?


Szia! Mi voltunk az uccsón pár évvel ezelõtt. A sikertelenségre való tekintettel többet nem rendezték meg azóta! De ha kalandra vágysz, akkor ajánlom neked a Rákóczi TT 130-at, az nagyon szuper rendezés, nem olyan, mint a Wietnam volt (valaha is), és nagyon szuper a pálya. Rengeteg a gyönyörû, technikás single track benne a Zemplénben és vannak igazán hardcore részei is!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#342
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Szerettel meghívunk titeket is!
http://www.merkaptse...m=10077&id=2840


#343
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás

Bár, nem sok remény van rá, hogy valaki közületek tiszteletét teszi, de mivel évrõl - évre jó hangulatban és kellemes sötétbenbóklászással szokott eltelni, bemásolom.


"EMBER A GÁTON"

XXI. Éjszakai teljesítménytúra kiírása

2008. szeptember 6-7. szombat -vasárnap




A Csongrád megyei Természetbarát Szövetség éjszakai teljesítménytúráját gyalogos és kerékpáros, valamint vízitúrázók részére a Tisza töltésén, illetve a Tiszán rendezi meg.

A teljesítménytúrát teljesítõk kitûzõt és emléklapot kapnak.
A túra célja: Lehetõséget adni azoknak a természetjáróknak, akik nagyobb teljesítményre vállalkoznak, ki akarják próbálni erõnlétüket.

A vízi túrázóknak rendelkezni kell vízi jártassági ismeretekkel, és ezen szabályokat be is kell tartani! Gondoskodni kell saját mentõmellényrõl, melynek viselése kötelezõ! A vízi túrázóknak a Szegedi Vízisport Egyesület stégjénél (Szeged, Felsõ Tisza-part 4.) kell kikötni. A kikötõhelyhez nagyon közel van a cél.



Ajánlott felszerelés: zseblámpa, esõvédõ felszerelés, ivóvíz, élelem
Nevezés: Az indulás helyszínén is lehetséges, de a szervezés megkönnyítése érdekében szívesen vesszük az elõzetes nevezéseket is 2008. szeptember 1 – ig beérkezõleg az alábbi módok valamelyikén:
Személyesen a Csongrád megyei Természetbarát Szövetség hivatali helyiségében, Szeged, Tábor utca 7/b. minden szerdán 16 óra 30 perc és 18 óra 30 perc között.
Levélben: Szövetségünknek címezve 6701 SZEGED pf. 548



Drótpostán: toboz*_kulcsoshaz@freemail.hu vagy kovacsbalazsster@gmail.com (Legjobb mindkét helyre elküldeni!)
A nevezési díjat a 11735005-20333333 számlaszámra lehet átutalni

Távok: 10, 40, 50, 72 Km


Én, reményeim szerint, ismét megyek!

Ha jönnétek: +3670/340-8719

Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ;)


#344
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Engedelmetekkel, bemásolom...

XVIII. Hagymafesztivál alkalmából a

Makói Természetbarát Sportegyesület

2008. szeptember 13 – án

megrendezi a

II. MAKÓI HAGYMA – TÚRÁT

A túra résztvevõi három útvonal közül választhatnak:
gyalogos: 7 km Útvonala: Indító – Liget utca – Maros töltés – Verebes
utca – Cél
gyalogos: 15 km Útvonala: Indító – Liget u. – Maros híd – kerékpárút –
Kiszombor, Rotunda - Kerékpárút – Maros
híd – Maros töltés – Verebes utca – Cél.
kerékpáros: 45 km Útvonala: Indító – Liget utca – Maros töltés
(kb. 10 km földút) – Apátfalva Kereszt utca – Kun kereszt – Langó kápolna – Cél




Nevezési díj: 300. Ft. / fõ. Természetbarát tagoknak: 250. Ft. / fõ.

Érdeklõdni lehet: Dániel István tel: 20-932-4605
Mendei Árpád tel: 20-337-8421.



Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ;)


#345
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
http://ttt.tr.hu/nap...ura.php?id=1727

Ide jön valaki? Elnézést, hogy két helyre írtam.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#346
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

Valamelyik 24 órásra indultam, és még a városban a Rákos-patak partján vezetõ kerékpárúton le kellett mennem a fûre, hogy kikerüljek egy csapat kutyasétáltatót. Az eredmény 11 lik. Igen, akácos. Volt egy pótbelsõm, azt beraktam, meg volt még 3, vagy 4 foltom, az már nem volt elég a másik kerékre... :D



Én a salakos pályáról a terepre térve felütöttem. Tehát mentem vagy 150 métert a rajttól...:) Aztán körbetoltam, nehogy a csapat szívjon miattam.

#347
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Jó, elismerem, néha szétverem a gépet, de azért foglaljuk csak össze: idén volt NULLA deffekt, NULLA láncszakadás, 1 telószétesés, 1 váltópapucselhajlás, 1 gázolás következtében bekövetkezõ kormányelhajlás. Mindez ~7000 kilóméteren, aminek a fele kábé terep. Ez azért nem olyan rossz.

Hosszú még az év.:D


#348
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Na, errõl a címrõl is lemradtam!
Hozénak tényleg a Gázló TT a mumusa. Sosem kap defktet, csak a Gázlón, vagy ha Dante megkaparintja a gépét! :D
Nekem a 2007-es Zemplén marci. 14 km, 5 defekt :(


Valamelyik 24 órásra indultam, és még a városban a Rákos-patak partján vezetõ kerékpárúton le kellett mennem a fûre, hogy kikerüljek egy csapat kutyasétáltatót. Az eredmény 11 lik. Igen, akácos. Volt egy pótbelsõm, azt beraktam, meg volt még 3, vagy 4 foltom, az már nem volt elég a másik kerékre... :D
Ausztria, Kenguruk földje!

#349
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Jó, elismerem, néha szétverem a gépet, de azért foglaljuk csak össze: idén volt NULLA deffekt, NULLA láncszakadás, 1 telószétesés, 1 váltópapucselhajlás, 1 gázolás következtében bekövetkezõ kormányelhajlás. Mindez ~7000 kilóméteren, aminek a fele kábé terep. Ez azért nem olyan rossz.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#350
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás

Eredeti szerzõ Valeria Victrix:
Danterminátor, a fõ amortizátor meg csak hallgasson!


Na, errõl a címrõl is lemradtam!
Hozénak tényleg a Gázló TT a mumusa. Sosem kap defktet, csak a Gázlón, vagy ha Dante megkaparintja a gépét! :D
Nekem a 2007-es Zemplén marci. 14 km, 5 defekt :(

#351
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
de igy legalább majdnem az összes gépet végignéztem! :)
hát fo! volt ám paletta!
wenson master, konák, fullkarbon trek, fully gt, soksok merida, kellysek, magellánok, heavy tools, canondale lefty, canyon, gyönyörû specik ésmég...

#352
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
A dolog csak azért fura, mert a 135km-en van kb. 4km montis terep, a többi csak murvás, meg aszfaltos.

Mondjuk ennek ellenére, nekem is egy defekt mindig befigyel, ha arra járok. :)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#353
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

gázlón sikerült mennem 30 km-t kb, még annyit se.
2 láncszakadás, egy defekt (még odafelé, centis drót állt bele a gummába), 8-as, szakadt fékpofa. teljesen lehúzott.
egy nyereg nélküli sráccal mentem visszafelé. eltört neki a titán csavar.
úgyhogy pozitiv élményeim vannak. . .

Na ez a méreg, nem a cián. Részvétem. Legközelebb jobb lesz.
Danterminátor, a fõ amortizátor meg csak hallgasson!:D


#354
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Azért ez elég amatõrül hangzik. Teszkóbike-al indultál?

ezt pont Te kérdezed ? :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#355
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Azért ez elég amatõrül hangzik. Teszkóbike-al indultál?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#356
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
gázlón sikerült mennem 30 km-t kb, még annyit se.
2 láncszakadás, egy defekt (még odafelé, centis drót állt bele a gummába), 8-as, szakadt fékpofa. teljesen lehúzott.
egy nyereg nélküli sráccal mentem visszafelé. eltört neki a titán csavar.
úgyhogy pozitiv élményeim vannak. . .

#357
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör

Tud valaki valamit a wietnam túráról?Anó barátom említette hogy van ilyen,de szervezi még valaki?



régebben volt az tuti ... de sajna nem találtam infót arról hogy lesz-e még illetve hogy tavaly vagy elötte volt-e vagy sem ...
Mert tekerni jó!

#358
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Tud valaki valamit a wietnam túráról?Anó barátom említette hogy van ilyen,de szervezi még valaki?
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#359
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
egyik gyalogtúrázós barátomnak a naptára úgy van elkészítve házilag, hogy az év utolsó napja a Kinizsi 100-as napja, és amikor beér, akkor már újév van. :D

#360
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
Holnap Gázló!
erre várok már egy éve!:)