Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MMTBSZ ???

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5 hozzászólás a témában

#1
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás

a Bmft-sek minden verseny árából 30%-os kedvezményt kapjanak.



??? :o
ez most csak egy rosszul sikeredett poén, ugye?

egyébként hasznos dolognak tartanám, ha a belföldi licenszeket nem szeptemberben kapnánk meg....thx

#2
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Mivel én még csak idén kezdtem maratonozni, egyenlõre csak a Downhill részét ismerem a témának.

- Szervezhetnének több hivatalos versenyt is, idén (ha jól számoltam) ilyenbõl csak 3 volt (ebböl 1 a városi DH), vagyis négy, mert az OB-t 2x kellett "megrendezni".

- Felvehetnék a kapcsolatot a már hagyományossá vált versenyek szervezõivel (Tokod, Szekszárd,...) és segíthetnék Õket a szervezésben, ha a felelõs (Nagy Gábor) nem szervez versenyeket. Legalább kicsit beszálhatnának (kis pénz, agregátor,...), legalább ezek versenyek megtudjanak maradni szegény, "hánytatott sorsú" lejtõzõknek.

Ja és a legfontosabb (szerintem):

- Új vezetõ/ke/t a DH szakosztály élére!!

Palmer

Közben rájöttem, hogy csak az OB-t szervezte a szövetség, a többit a Hajti Pajti

#3
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Hát van némi beleszólásom mivel minden eggyesületnek van szavazati joga és dec 4.én lesz közgyülés.

#4
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Setike, intézd lécci úgy, hogy a Duna Marci júli 7-én legyen, a Budamarci május 20-án, ja az elsõ cc verseny ne január 1-én, hanem egy héttel késõbb. Hogy a 24-órás versenyt egy meleg nyári hétvégére rakják, ne pedig a hideg idõbe, s hogy a Bmft-sek minden verseny árából 30%-os kedvezményt kapjanak. Ja és hogy végre csináltassanak nekünk normális mezt is, mert a Blacky-ék jól megszivattak minket. :-\ :-X

#5
Turbo_G.Pityu

Turbo_G.Pityu

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Szia Setike!Te mostan csak kiváncsiskodsz, közvéleménykutatsz, vagy netán van valami beleszólásod a dolgok menetébe?

Üdv:G.Pityu

#6
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Szióka mindenkinek nem tom hogy olvastátok e de Dec 4.én lesz össze hívva a MMTBSZ éves közgyülése csak azt szeretném tudni ezen a topicon hogy ti mit vártok az új vezetéstõl és még mit tudtok arról hogy betörtek a MMTBSZ irodályába a HHH-n?