Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szeged - Makó - Vásárhely. Road Riders!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2 hozzászólás a témában

#1
Hemibaba

Hemibaba

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Szevasztok Géza vagyok Makóról, országútizom, és keresek, hozzám hasonlóan országútis kiccsávókat, akikkel lehetne ezzzeni, meg tourázni, tavasszal meg a nyáron. Ha ezen környéken laksz Írjatok ide! jó lenne ha lenne valaki, mert Makón, meg Vásárhelyen nincs ilyen jellegû SC., ezért egymagam edzem, ez kezd kicsit unalmas lenni.

Csatlakozz.... Az ERÕ (meg a hátszél)... velünk van..


Hali. Azért van itt egy klub (Szegedi Kerékpáros Sport Club) http://szksc.fw.hu amelyik kerékpározással foglalkozik. A legtöbben dolgozunk, de hétvégén ha nincs verseny mindig együtt megyünk edzeni. (kb 30 ember) Ha van kedved csatlakozz hozzánk. Téli idõszámításnál: Szombat 10:00, Vasárnap 10:00 (Szeged, Budapesti krt/József A. sgt. keresztezõdése (kavics szobor)).

#2
kohanp

kohanp

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Szevasz Géza Makóról!

Mikor edzel, milyen útvonalon és fõleg milyen sûrûn? Sajna kicsit kiesek a szórásból, mivel mórahalmon lakom, de jártam már többször is felétek. Mit ne mondjak, a 43-as alig életveszélyes:-(((

Nem tudom, mikor járok erre legközelebb, de az emilemet sûrûbben meg tudom nézni. Ha válaszolsz, kérlek arra tedd.
kohanp@freemail.hu
Üdvözlettel: "P"

#3
Szpídi Gónzáléssz

Szpídi Gónzáléssz

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Szevasztok Géza vagyok Makóról, országútizom, és keresek, hozzám hasonlóan országútis kiccsávókat, akikkel lehetne ezzzeni, meg tourázni, tavasszal meg a nyáron. Ha ezen környéken laksz Írjatok ide! jó lenne ha lenne valaki, mert Makón, meg Vásárhelyen nincs ilyen jellegû SC., ezért egymagam edzem, ez kezd kicsit unalmas lenni.

Csatlakozz.... Az ERÕ (meg a hátszél)... velünk van..