Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

::NAPTÁR 2004::

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
366 hozzászólás a témában

#361
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
8) köszike...

a fotók a mintán csak mintajellegûek... hirtelenjében a nyári fotóhalmazba nyáltam csak bele, és onnan ollóztam be a fotókat, de természetesen ezek változnak ;)

Tervben van:

::MARATONOK dátumának felvitele --> szükségem lenne a jövõévi versenynaptárra... egy-kettõ már meg van...

::OB XC és DH versenyek idõpontja --> dettó

::BMFT tagok név- és születésnapjának felvitele --> szükségem lenne azoknak a név- és születésnapjára, akik ezt szeretnék... természetesen ha a többség nemlegesen áll ehhez a témához, akkor senkié nem lesz fenn...

Prefi: ne rohanjunk elõre ennyire ;) még azt sem tudom hol, hogy, mikor, mire nyomtatjuk... ::)

péef

#362
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
csak nem Lillafüred-témájú lesz január? ;)

edit: hogyan lehet (majd) ilyen naptárhoz hozzájutni + a mennyi pénzt kinek és mikor kell küldeni? (vagy ne szaladjunk ennyire elõre?)

#363
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Para: minden elismerésem!!! Naggyon tutkóó!!
Csak 1 bibit fedeztem fel!!! Én nem vagyok rajta!!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#364
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
8)

Palmi: jaja... lehetõleg csak olyan fotókat várok, amiket fórumosok készítettek...
Ha van ilyened, toljad...
Aztán szortírozok...

#365
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Hatalmas logikával kitaláltam, hogy fórumos képeket vársz, ugye? Mert akkor nem strapálom magamat a netkutatással jóminõségû képek megtalálása okán. Szóval?

#366
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
nyálfelfogót is mellékelhetnél ;D


eddig naggggyon jó, csak így tovább 8) :D

#367
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
::Mint már két éve, így november tájékán, idén is veszem a bátorságot, és készítek egy naptárat jövõévre...

::Idén kicsit nagyobbacska a koncepció: 13oldal, legalább 60kép...

::Fotókat, illetve ha fennvannak már a fotók a NETen, akkor a linkeket várom, de csak a jó minõségû képeket tudom használni...

::Várhatóan december elejére leszek kész a teljes naptárral, ADDIG IS VÁROK ÖTLETEKET, AJÁNLATOKAT, HOGY HOL NYOMTASSUK KI, ÉS ESETLEGESEN HOL FÓLIÁZTASSUK BE A LAPOKAT...
::Addig is kis nedvtermelésfokozó, és mirigycsiklandozó elöljáróban...:

http://kep.tar.hu/pa.../pic3796754.jpg


8)