Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Scott

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
120 hozzászólás a témában

#101
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
gondolom belátod, hogy ez azért nem ilyen egyszerû... ::)

csak így a semmibe nem fognak belevágni. valaki kell, aki független, ismeri a piacot, megfelelõ képet tud alkotni róla, és ezt piacelemzés formájában el is juttatja gyártóhoz, aki látja, hogy esetelg van-e értelme invesztálni ahhoz, hogy jelen legyen a piacon: fog-e annyi bicikli elmenni, hogy megtérüljön a befektetés. másik: a hazai forgalmazónak igencsak nagy áldozatába kerül, hogy egy márkát forgalmazzon, és csak puszta kínálatbõvítés miatt nem kezd el senki forgalmazni bicikliket, ahhoz túl sok forgtõkére van szükség, és a megtérülés egyáltalán nincs biztosítva, mikor az árérzékeny magyar piacon olyan márkák vannak, mint a kelly's a merida vagy a magellan.....

#102
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
Cruxos! v. bárki:

A Nella levélbõl yutott eszembe.
Ahoz hogy egy márkát én szeretnék forgalmazni "csak " annyi kell hogy felhivom a gyárto figyelmét az üzleti lehetõségekre hazánkban+ a cégem/vállalkozásomra...éws reménykedem beyön.

Mert akkor már lehet egy csomo cég hazánkban... ??? ::) :-\
pl. Marin-t,Lee Cougen-t Yeti-t szoivesen látnám. ;D
...lehet irok is nekik...vállalkozásom még nincs de egyefene csinálok. ;D ;D

#103
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Thommey:

Azt nem állítottam, hogy a Velotrade fogja árulni a Specet, csak megfordult a fejükben és talán még nem írták le a dolgot.

A Gary Fisher-rõl pedig csak ennyit! Idézem:

"Thank you for your interest in Gary Fisher bikes.

We are currently in the process of setting up a distributor for the Hungarian market, but have not finalized the arrangements yet. Nella, a store in Budapest, does have some Fisher catalogs available and I will have them send one to you. If you are interested in making a purchase, Nella can help you until our distributor is in place.

Regards,

Pete St. Onge
International Territory Manager
Gary Fisher Bicycles
<consumer_help@fisherbike.com>"

#104
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Cruxos:van néhány alapos tévedésed:A Nellában nem lesz Gary Fisher, és a Velotrade-nél sem jövõre lesz Specialized!
Egyébként meg a Scottok szépek,csak az árakkal szállt el a Biketrade egy kicsit:(
Üdv:Thy

#105
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
[glow=red,2,300]B R E A K I N G N E W S[/glow]A Scott-ot a Biketrade fogja hozni! Õk árulják majd a Rock Machine-t is! Jõvõre szintén lesz még amerikai Schwinn is! A Specialized-et a Velotrade szeretné árulni. Ja és a Nellában lesz Gary Fisher, ha minden jól megy.

#106
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
a Scottrol en is allottam hogy (ha eddig mar telleg voltak) elkezdtek belehuzni a dologba..a minap lattam az uj 2004es katalogust..hmmm ;D


#107
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A Scottot korábban a Hauser forgaémazta, egész informatív volt a honlapjuk is, de az utolsó frissítés 2002 májusi. Pedig elõtte rendszeres frissítés volt. Pedig a Scott vázak szerintem is nagyon szépek, és szerintem még kereslet is lenne rájuk.

#108
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Errõl a Specialized boltról ami a Fõvám téri piac mögött van tudnártok infót nyomni? Telefonszám, e-mailcím, netoldal?

#109
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nah en is valahogy igy akartam von velemenyt mondani csak nem volt iylen tapaszatalatom.
de amikor az emeberek ugy hallomasbol tudnak valamirol az nem forgalmazas!
hanem van par darab egy boltban a vilag eldugott sarkaban.

#110
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
amikor kinn voltak a sporton, mondtam, hogy P3-mat vennék mindenképpen. azt mondták, jó, ha lesz valami, írnak/szólnak. elkérték a telefonszámomtól a vércsoportomig mindent. aztán a nagy süket csönd. errõl ennyit. meg a forgalmazásukról :-X

#111
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Specialized bolt van a Fõvám téri piac mögött. Õk egyébként kinn voltak a sporton mint forgalazó.

#112
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
hahlihalo

Naa, kicsit idevág:
Nekem MARIN váz kellene,szal kérdésem hogy Ausztrián kivül merre lehet kapni a közelben és/vagy valaki tudna e behozni?
Gondolom yövõre sem forgalmazza senki.. ::)aminek örülök,nehogymá elteryedyen ;D

Más:
ha tényleg lessz Spezialized forgalmazás yövõre lehet e tudni menyibe fognak kerülni? pl.: Stumpjumper váz??

köszi

#113
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nekem is tetszenek, nem mint ha venni tudnék bármi szépet. (epic, DemoDH)

Na, aki figyelt, most sok mindent megtudhatott. ;D

#114
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Nagy kár lenne, ha kiderûlne az egész kamu! :'(
Nagy kedvencem a Speci!

#115
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ezt a speckós dolgot itt hallottam még csak, a fórumon. Megkérdeztem olyanokat akik a Velotrédnél dolgoznak (mert azt mondták itt páran, hogy Õk hozzák) és azt mondták, hogy Õkis hallották már ezt a hírt, da a veló nem tud ilyenrõl.

#116
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ugy hallom a dolgokat.
bar lehet nem indul be.
csak mar mondtak paran...

#117
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Biztos hogy 2004-tõl van magyar Specialized forg. ?

Marci

#118
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
specko.

#119
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Hát ez roppant érdekes. Merthogy forgalmazója az volt eddig is folyamatosan. Honnan ez a nagyszerû info?
Pl. Grossmann az lesz, de az volt idén is. Neked mi számít újnak?

#120
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
milyen honlapon vannak ezek a Scott bicajok?