Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Scott

- - - - -

  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#41
Scotty19

Scotty19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 377 posts
De nekem Scott Racing kell............
:(

:)

Egyébként a képen az egy Karakoram (lehet rosszul írom)?

#42
_and/or_

_and/or_

    vendég

  • fórumtag
  • 172 posts
2009-es modellek :)

http://www.westbrook...cott-bikes.html

#43
Scotty19

Scotty19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 377 posts
hy all
most vettem (1 hónapja) egy Scott Racing-et és nagyon megtetszett azóta imádom a Scottokat, bár eddig nem nagyon tetszett a neve miatt :)
De megszerettem és minél többet szeretnék tudni róluk fõleg az enyémrõl.
Ha valakinek van scott racing-es képe, várom.
Köszi

#44
t2fan

t2fan

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
hello segitséget kérneék van egy scott yz2 voltage vázam s ehhez keresek váltopapucsot.esetleg tudtok valami széria számot mondani vagy cikkszám.
vagy valami helyet ahol lehet ilyet kapni köszönöm.üdv

#45
mTO

mTO

    újonc

  • felfüggesztett
  • 3 posts
Hali!!van egy scott yugatan-om és az égvilágon semmmit nemtudok róla ha valaki tud róla valamit mennyit ér? mikori? súly?....(elõreis köszönöm)http://www.kepfeltolto.hu/?img=1y94

#46
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 posts
köszi yobo de sikerült bele lesnem a régi katalógúsokba és 98-as egy évvel öregebb a katalógusban akkor szerepelt oan fényezéssel amit a sok utolagos réteg alat leltem

#47
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 posts
juby

1999es ??
ez 1999-bõl:
http://www.qhaut.de/...03/DSCN3891.JPG

#48
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 posts
segitséget kérnék van egy scott purgatory vázam valahogy ki szeretném deriteni mikori évjárat sajna képem nincs a gyári festésröl de az eleje vkékmetal,sárga-ezüst átlos-ives sávok ,,vágják ketté'' a vázat majd a hátuja fekete. 7005-ös alu hátha igy beugrik vkinek vagy esetleg vki tud egy oldalt ahol régi scottok vannak

#49
Spongya Bob

Spongya Bob

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
A CR-1 egészen biztos, hogy monocoque váz.Az alacsonyan tartható súly egyik feltétele ez a gyártástechnológia.A vele járó merevség sem mellékes. A rétegek számított egymásra rakosgatásával pedig a rezgés elnyelést tudták javítani a merevség megtartása mellett. A Specialized csúcs vázában ezt a fejlesztést is átvették. Gondolom nem csak õk egyedül, de róluk olvastam az új modellek bemutató tesztelésekor íródott cikkben.Tehát a fejlesztésben mindenképpen élen járnak, az árakban ezt éreztetik is. Megfelelõ promócióval a csúcs tech birtoklása áldozatra készteti a sóvárgó bringázni vágyót.
UNITED COLORS OF BETON

#50
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,247 posts
RAgasztás? Szerintem a Scott karbonok monocoque-ko (Egybeöntötek), legalábbis az oútik olyanok. A honlajukon elég sokminden van a technológiáról, ettõl többet úgysem árul el egy gyártó sem. :-)

#51
_rihi_

_rihi_

    vendég

  • fórumtag
  • 202 posts
Scott Octane FX 4 DH vázat szerintetek mennyiért éri megvenni?
megvenni és nem eladni... :)
Egy ismerõsöm eladja a vázat maga alól, és 60-ért árulja, nekem lehet hogy odaadná 50-ért is... talán-talán...
fekete/sárga a váz színe, és asszimetrikus a láncvillája...
valószínûleg 2001-es, de csak kb 2 évet lett használva.
az ár magábafoglal egy Octalinkes XT középrészt, a vázat a lengõkarral és egy Shox Works 110 mm-es rugóstagot.
Az Akadályok Azért Születtek Hogy Legyõzzék Õket!
__________________HoNLaPoM______________________

Gyõzni Tudás: Mást Tenni Mint Amit A Legyõzöttek!

#52
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,977 posts
Ebay ban van egy Scott Genius MC 20 Carbon 2005 ami erdekelne.
A velemenyeteket kernem mert meg csak 5 napig ( 7.16 ) ig megy az arveres.
Szoval hasznalt 400-500km van rajta es 2005 öszin lett vasarolva.
2000 euro kb. 564000 hungarian forintus.
Ami egy kicsit zavar, hogy LX kurbli meg 160-as tarcsa van rajta.A töbi ok.
Olyan dolog jar a fejemben,hogy varok tavaszig es rendelek a canyon -bike nel egy aktualis 2007 gepet szinten 2000 euroert ami kitünöen fellesz szerelve 2007 reszekkel nempedig 2005 dolgok mit a Scott genius MC 20 Carbonon.
Deazert a Scott Carbon vaz miat forgolodnom kell ejel az agyban::((
Nezzeter meg az Ebay
http://cgi.ebay.de/S...1QQcmdZViewItem

Gyors valasz PLZ

#53
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 posts
Igen-igen,de azon túlmenõen kéne infó, elsõsorban a csövek illesztésérõl, ragasztásáról, ha esetleg tud vki vmit. kösz.

#54
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 posts

Tudna nekem vaki segíteni, hogy hol találhatnám meg a Scott carbon vázak részletes technológiai leírását? A honlapjukon semmi infót nem találtam!
Elõre is köszönöm!


Mintha valamelyik tavalyi bikemagban lett volna 1 írás róla.

#55
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 posts
Tudna nekem vaki segíteni, hogy hol találhatnám meg a Scott carbon vázak részletes technológiai leírását? A honlapjukon semmi infót nem találtam!
Elõre is köszönöm!

#56
akosm5

akosm5

    vendég

  • fórumtag
  • 115 posts
Köszi, majd ellátogatok hozzájuk. A scottusa-n tényleg van egy pár merevvázas gép, elfelejtettem õket, bocsi:)
Vmi tapasztalat???

#57
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Sziasztok!

Engem azt hiszem érdekelne egy SCOTT bicikli függetlenül Svájctól, Taiwantól és az USA-tól! :) Viszont az eddigi keresgéléseim ellenére nem igazán találtam sem képeket sem pedig árakat leszámítva a www.scottusa.com oldalt de ott valóban minden nagyon drága arról nem is beszélve, hogy ha jól emlékszem akkor csak összteleszkópos gépek voltak. Lényeg a lényeg, honnét tudnék szerezni egy 2006-os katalógust árakkal? Ha tudtok akkor légyszíves segítsetek!
UI: Debrecenbe mégsem ugorhatok le ézért! :)

Ákos

pedig ha itt nézed :
http://www.scottusa.com/global/bike/
vannak merevfarúak is /racing és reflex menüpontoknál pl/, de a scott drága, és akárhol nézed nem lesz olcsó......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#58
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Sziasztok!

Engem azt hiszem érdekelne egy SCOTT bicikli függetlenül Svájctól, Taiwantól és az USA-tól! :) Viszont az eddigi keresgéléseim ellenére nem igazán találtam sem képeket sem pedig árakat leszámítva a www.scottusa.com oldalt de ott valóban minden nagyon drága arról nem is beszélve, hogy ha jól emlékszem akkor csak összteleszkópos gépek voltak. Lényeg a lényeg, honnét tudnékszerezni egy 2006-os katalógust árakkal? Ha tudtok akkor légyszíves segítsetek!
UI: Debrecenbe mégsem ugorhatok le ézért! :)

Ákos


www.biketrade97.hu

Õ a hazai forgalmazó

#59
akosm5

akosm5

    vendég

  • fórumtag
  • 115 posts
Sziasztok!

Engem azt hiszem érdekelne egy SCOTT bicikli függetlenül Svájctól, Taiwantól és az USA-tól! :) Viszont az eddigi keresgéléseim ellenére nem igazán találtam sem képeket sem pedig árakat leszámítva a www.scottusa.com oldalt de ott valóban minden nagyon drága arról nem is beszélve, hogy ha jól emlékszem akkor csak összteleszkópos gépek voltak. Lényeg a lényeg, honnét tudnék szerezni egy 2006-os katalógust árakkal? Ha tudtok akkor légyszíves segítsetek!
UI: Debrecenbe mégsem ugorhatok le ézért! :)

Ákos

#60
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,247 posts
EGyáltalán nem annyira drágák, mint írjátok. A CR1-t láttam 1800 eur körül a belinkelt internetes boltban, ez még kevesebb is, mint a hasonló nagy nevek csúcskarbonjai (Trek: 600e, Fondriest 800e Ft), amik ráadásul valamivel "nehezebbek" is. PErsze a tömeg nem minden, mert mindkét név valszeg jobb, mint a Scott.