Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2004-es eseménynaptár

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
45 hozzászólás a témában

#41
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Köszönet minden eddigi segítségnek!
A legérdekesebb ebben a dologban az, hogy 2003-ban fizetni kellett volna valmilyen díjat a szövetségnek, hogy most a jövö évre az álltalunk szervezett verseny felkerüljön az eseménynaptárba?!
Izgalmas mert úgy 2 hete beszéltem valakivel az MMTBSZSZ-tõl, hogy 1-2nap mulva pontosítunk dolgokat, de azóta sincs semmi.Újra fel fogom hívni õket, csak ezt a 2003-as fizetési dolgot akkor is említhették volna.
No sebaj mert médilapokban megjelentethetõ a dolog, csak azért szeretnénk hivatalossá tenni a maratont, mert az így fer a résztvevõk, a szponzorok, és a szövetség részére is.
addig is jó tekerést mindenkinek!
Bikezozo ;D

#42
Luigi

Luigi

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
2004-es versenynaptár


jan. 1. BUÉK Kupa, Budapest, HHH
ápr 18. HHH idénnyitó, Budapest
máj. 1. Buda Maraton, Budapest
máj. 9. Flash Across Osztrák-Magyar MTB Maraton - Sopron
jun. 12. Alpokalja Maraton, Koszeg
jul. 3. MVM Duna Maraton, Budapest
aug.7-8. Eger, Bükk Maraton


#43
Luigi

Luigi

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Flash Across Osztrák-Magyar MTB Maraton

máj. 9.- Sopron
--------------------------------------------------------------

A versenyközpont (rajt-cél) a soproni Tesco áruház parkolójában lesz, innen indulnak útjukra az 50 és a 100 km-es távok.

A pálya nyomvonala Hermesnél (H) keresztezi az osztrák határt, majd Ritzinget (A) elhagyva több kisebb burgenlandi falu érintésével Asztalfõnél tér vissza.

További info: www.heavytoolsteam.com, 0630-929-2858

November 7-én lesz Sopronban egy sajtótájékoztatónk, ezt követõen november végéig minden apró részletre kiterjedõ versenykiírást tudunk kiadni.

Ja, és chipes idõmérés lesz, elõször Magyarországon!

Horváth Csaba, a Heavy Tools SC. elnöke.

--------------------------------------------------------------

Ez mind széép és jó ,de a nevezés 8000 Ft lesz ??? a chip miatt (amit feltéve verseny után vissza kapunk)


#44
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
Csak bikezozo a hivatalos naptárra gondolt, amit a kerékpáros szövetségenk kell kiadnia!!
Ahhoz viszont szerintem fel kell venni a szövetséggel a kapcsolatot, és csak olyan egyesület rendezhet versenyt, aki kifizette a 2003-as tagdíjat!!
Magyarul telefon, vagy email a szövetségnek!!

#45
Rezsö

Rezsö

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Üdv! Pl nálunk. Agy másik topicban már olvasható felhívásunk: eszerint, minden olyan outi versenyt és tt-t megjelentetünk+eredménylistát ahol amatõrök is indulhatnak, ráadásul ingyen ;). További info: www.tonervaros.hu. vagy küldjetek emailt: kzr@westel900.net Már gyûlnek az idõpntok, kb január elején, közepén kezdjük feltölteni az oldalt.

Rezsö

#46
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Üdvözlet minden pedáltaposónak!
Lényegi kérdésem elég érdekes lehet bárki számá-
ra, mert eddig nem sikerült kiderítenem, hogy meddig kell leadni, és kinek(kiknek) egy esetlegesen jövö évre tervezett versenyt.
Erre nekem bárki tudna segítséget adni, nagyon megköszönném!!!
Lehet hogy ha jobban szétnéznék a neten megtalálnám, de nekem csak a munkahelyemen van net hozzáféréshez és itt sem vég nélkül, mert meló elõtt, után esetleg ha nagyon csendes a napom munka közben szakad pár perc.

HA csak net infót tud valaki közvetíteni már az is tuti lenne.Ugyanis muszáj, hogy szerepeljen a jövõ évi naptárban az elképzelésünk, mert e nélkül a támogatók is csak szavakkal támogatnak!