Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bûnbarlang-áthelyezés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
282 hozzászólás a témában

#261
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

Egyszer majd én is benézek............ ::)


tudod hol van vagy odakisérjelek? :)

#262
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
nem akarok kötöszködni, de a "xyz mondta vala..." helyett az idézendõ hozzászólás fejlécében lévõ "idézem a válaszban"-ra kattints!

Prefi (csak úgy mondtam)

#263
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Egyszer majd én is benézek............ ::)

#264
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

tamaskaa irta vala:
"nem a rágalmazás volt a célom bocsánatbocsánat. :-* Majd tárgyalok Véle IRL."

Semmi gond, csak tudod, ez amolyan kabatlopas-jellegu dolog. Ha egyszer ("olvastam a Bikemag-forumon, vazze!") elterjed, az eletben nem mossuk le magunkrol... ;)

Trau
badger, mushroom, snake

#265
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nem a rágalmazás volt a célom bocsánatbocsánat. :-* Majd tárgyalok Véle IRL.

#266
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

tamaskaa irta vala:

"Szabózé az aljas szemét, ki fog röhögni. (mindig kiröhög)"

Ize, neki beepitett kacajgeneratora vagyon, az zorog allandoan... :)

"Sztem már rég eladta a stuffzt, és elsörözte az árát, mert nem mentem érte... Látom cuccaimért kapott pénzem sötét jövõjét... :'("

Halkan jeleznem, hogy ez csunyan nem igaz... :) Bizos penz (sem) nem tunt el es nem is fog eltunni soha... :)

Trau
badger, mushroom, snake

#267
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Szabózé az aljas szemét, ki fog röhögni. (mindig kiröhög) Sztem már rég eladta a stuffzt, és elsörözte az árát, mert nem mentem érte... Látom cuccaimért kapott pénzem sötét jövõjét... :'(

#268
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

[rob] irta vala:

"ja, a papírt én hagytam el (amin le vagyon írva, hogy beadtam bizoba)"

Engedd meg, hogy meleg gratulacioimrol biztositsalak... :)))))

"más. hogy jutok el az új boltba, lustavagyokelõvenniatérképet?"

Ize, A Raoul Wallenbertb Panninia utca feloli vegen vagyunk. Korutrol vagy lekanyarodsz a Pannoniara es szembeforgalom, vagy a Duna feloli kovetkezon bemesz es dobsz egy jobbost... :)

Trau
badger, mushroom, snake



#269
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

tamaskaa irta vala:

"TRAUUUUU!!!! nagybajom van. Izé. Be lett adva hozzátok bizományi-tipusú értékesítés céljából egy pár STX RC 8as fokozatkijelzõnélküli váltókar, egy pár '98as LX véfék, és egy pár STX RC véfékkar. A baj ott van, hogy nincs meg a leadást igazoló pépör. Teendõ? heeeelp!"

Hujujuj... Ez elegge gaz, de valahogy megoldhato imho. SzaboZe a Te baratod, szerintem ballagj le hozza es dumaljatok megfele jawl... :)

Trau
badger, mushroom, snake

#270
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ja, a papírt én hagytam el (amin le vagyon írva, hogy beadtam bizoba)

más. hogy jutok el az új boltba, lustavagyokelõvenniatérképet?

#271
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
TRAUUUUU!!!! nagybajom van. Izé. Be lett adva hozzátok bizományi-tipusú értékesítés céljából egy pár STX RC 8as fokozatkijelzõnélküli váltókar, egy pár '98as LX véfék, és egy pár STX RC véfékkar. A baj ott van, hogy nincs meg a leadást igazoló pépör. Teendõ? heeeelp!

#272
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Nekem még nem sikerült ilyen stílusú játékokkal rombolni az agyamat, legutóbb a Dungeon Siege volt, amit végigküzdöttem. Anyukám legnagyobb örömére a vizsgaidõszak alatt... Egyébiránt meg Colin McRae 2 rajongó vagyok. 8)
Pestinek meg kezdõ, mert 3 hónapja koptatom a flasztert még csak, azonban a Luongoról már hallottam. Fel fogok bukkanni. ;)

#273
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Chili Palmer Koma irta vala:

"Sötétíts fel, a Steel Panther ugye PC game vala? Én személy szerint a Mafia címût mûvelem. A 30-as évek Amerikájában lövöm halomra a rivális mafia banda tagjait, akik meg akarják szüntetni a szeszcsempész bizniszünket... Don Salieri nem hagyja magát!!!"

Bezony, II. vh-s strategiai, hexas wargame, a legjobbabb... :)

Trau

#274
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Sötétíts fel, a Steel Panther ugye PC game vala? Én személy szerint a Mafia címût mûvelem. A 30-as évek Amerikájában lövöm halomra a rivális mafia banda tagjait, akik meg akarják szüntetni a szeszcsempész bizniszünket... Don Salieri nem hagyja magát!!!

#275
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Chili Palmer Koma irta vala:

"Akkor napsugaras jóreggelt mégiscsak!!! El kell látogatnom a fent nevezett bûbarlangba... feltétlenül!"

Ize, mi szeretjuk a bator erdeklodot... :) Amugy az az igazi latvany, amikor a fent emlitett ket fonyi elmegyenge csapat estenkent neha nekiall Steel Pantherezni es egymast anyazva lovik huvos halomba a JS-2-eseket es a Kiralytigriseket... :) Mert mi ehhez is ertunk persze... ;)

Trau

#276
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Akkor napsugaras jóreggelt mégiscsak!!! El kell látogatnom a fent nevezett bûbarlangba... feltétlenül!

#277
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Chili Palmer Koma irta vala:

"Ez még belefér... :D"

Huh... :)

"Kik állnak az ágyad körül? Hát, egy ilyen társaságba csöppentél, azért ne riadj meg... ;)"

Ize, hat SzaboZehez kepest csak kellemes meglepetes erhet... :) Kepzelj el egy ket meteres, 110 kg-os, felkezes barddal hadonaszo kerekpargurut. Nah, O SzaboZe, arany baratom, buntarsam. ;)


Trau

#278
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Lensver: milyen kedves asszonyod van ;D
Az asszony beleszól;ez nem egy Móricz- regény?
Ja, nálam sem.

#279
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ez még belefér... :D

Kik állnak az ágyad körül? Hát, egy ilyen társaságba csöppentél, azért ne riadj meg... ;)

#280
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

Chili Palmer Koma irta vala:
"Ez ilyen visszatérés a kómából szintû érzés, nem? :)"

Hat, kerdes, kik allnak az agyam korul? :)))))

"A bicajos öltözködésbe? Még csak az kéne... Utcaiba? Ugyse bírja ki."

Meg csak az kene... :) Csak en vagyok papucs? Bar nem panaszkodom, Kedvesem csupan annyit jegyzett meg, hogy a Bundeswehr helyett a kinai gyartmanyu amcsi terepgatya jobban tetszik neki... :)

Trau