Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vázhegesztés

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
66 hozzászólás a témában

PTamás

PTamás

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Ha a váz eleve nincs tárcsafékre tervezve, akkor szerintem nem bírná el.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

Facs

Facs

törzsvendég

• fórumtag
  • 488 hozzászólás
Szal annyit, hogy az általad említett "csavarozás" sztem nem túl jó ötlet. A csavar korrodálódik,kilazul. Heggesztés kell oda.

schnellthomas

schnellthomas

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
sziasztok!

Kérdésemmel azért ide fordultam,mert úgy gondolom ez a témakör ért a legjobban az vázanyagok tulajdonásairól.
Szóval a kérdésem,hogy van egy Heavy Tools acél cc vázam.Csakhogy nincs rajta tárcsaféknek rögzítõ szem.Ha esetleg sikerülne bonyolult számításokkal megalkotnom azt a kis alkatrészt amit a csomagtartót rögzítõ szemekre csavaroznék fel majd arra a tárcsaféket,akkor az bírná-e azokat az erõket,ami fékezéskor lép fel?Nem szakadna le az a két szem?!
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

cunthunter

cunthunter

újonc

• fórumtag
  • 1 hozzászólás
Szevasztok!

Cromo csövekre lenne szükségem. Vázamat erõsiteném Máriusznál.
Középcsapágyházra és hátsótámvilla és láncvillacsövekre tartanék igényt,
persze pénzért kellenének még 12mm-s bolt-on hátsópapucs tervrajzok, vagy egy olyan oldal ahol ilyesmik fellelhetõk.
Elõre is kösz.

Üdv.: Tóth Sándor

-kisvajda-

-kisvajda-

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
és ha jol tudom volt mar egy hasonlo topik..azt olvasgasd at ;)

eric

eric

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Egyáltalán mit akarsz hegesztetni?

A bikemagban az apróknál van egy reklám vázhegesztõrõl, a neve Silvesán Máriusz. Telefont fejbõl nem tudok mondani, nézz utána!

jancsibohoc

jancsibohoc

vendég

• fórumtag
  • 20 hozzászólás
Csá! Csak azt szeretném tudni, hogy ki mit gondol a vázhegesztésrõl! Hol érdemes, érdemes-e, hol, azaz mit hegesztessek? Kössz