Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vázhegesztés

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
67 hozzászólás a témában

mgy

mgy

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Igen, azok megvannak, mentettem őket, csak pár tipp már elég régi, eltelt pár év... lehet változott valami, vagy új szereplő került képbe, stb...

elkoltesz majd egy csomo zset a vaz oda-vissza szallitasara, a hegesztesre, a festesre es lesz egy hegesztett vazad. Persze lehet hogy megeri, de nem biztos...
  • biktop kedveli ezt

biktop

biktop

újonc

• fórumtag
  • 11 hozzászólás
  • LocationBudapest

Görgess kicsit...

Igen, azok megvannak, mentettem őket, csak pár tipp már elég régi, eltelt pár év... lehet változott valami, vagy új szereplő került képbe, stb...

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.275 hozzászólás

Sziasztok!

Sajnálatos módon elrepedt az alu vázam:

Szerintetek van rá esély ezt rendbe hozni? Ha igen, van valami tipp, hogy merre, kinél? Nem szeretnék félmegoldást, vagy legyen stabil, vagy összetört szívvel meg kell válnom tőle...

A bringa nyeregcsöve amúgy rendesen be volt lőve (gyári), két éve minden nap használtam, szóval már összenőttünk... csodálkoztam is rendesen, hogy mi történt. Amúgy Kross Evado 1.0.

Görgess kicsit...

biktop

biktop

újonc

• fórumtag
  • 11 hozzászólás
  • LocationBudapest
Sziasztok!

Sajnálatos módon elrepedt az alu vázam:

Szerintetek van rá esély ezt rendbe hozni? Ha igen, van valami tipp, hogy merre, kinél? Nem szeretnék félmegoldást, vagy legyen stabil, vagy összetört szívvel meg kell válnom tőle...

A bringa nyeregcsöve amúgy rendesen be volt lőve (gyári), két éve minden nap használtam, szóval már összenőttünk... csodálkoztam is rendesen, hogy mi történt. Amúgy Kross Evado 1.0.

mgy

mgy

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Ha nem akarom ragozni, akkor szimplán szép. ;)

http://www.facebook....904771569592873

verti

verti

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

A képek alapján a nyeregcsőnél 95 % hogy repedt, a fejcsőnél nem biztos.... másik kép esetleg?

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 5.853 hozzászólás

Helló!

tegnap vettem észre egy valószínű repedést a vázamon. lehetséges, h csak a festék pattogzott fel?

foto.testbike.hu/index.php?p=showgl&gid=15131&pp=mygl

rossz a link

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"

zsolesz2584

zsolesz2584

újonc

• fórumtag
  • 6 hozzászólás

Helló!

tegnap vettem észre egy valószínű repedést a vázamon. lehetséges, h csak a festék pattogzott fel?

foto.testbike.hu/index.php?p=showgl&gid=15131&pp=mygl

zsolesz2584 módosította - 2014. augusztus 02. - 14:16

Ati001

Ati001

törzsvendég

• fórumtag
  • 329 hozzászólás
Köszi!
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.275 hozzászólás
[quote name='Ati001']Sziasztok!

Ezzel lehet még valamit kezdeni, vagy kuka?

Itt érdeklõdhetsz: AWI , CO , AFI , Lng , hegesztstechnika

Ati001

Ati001

törzsvendég

• fórumtag
  • 329 hozzászólás
Sziasztok!

Ezzel lehet még valamit kezdeni, vagy kuka?

Feltöltött képFeltöltött kép
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

vischlen

vischlen

újonc

• fórumtag
  • 4 hozzászólás
Köszönöm a gyors választ srácok! Elõször a Probike-ban próbálkozom, majd elválik, hogy mire megyek velük (árajánlat, a kivitelezésre fordított idõ etc.), a részletekrõl pedig majd beszámolok.

sala

sala

Telóguru

• fórumtag
  • 13.036 hozzászólás
  • LocationStäfa, Svájc
matúzt hagyd ki az egyenletbõl

nincs sajnos kontaktom a sráchoz, országúti evrsenyzõ, karbon evezõket gyártanak , mellékesen meg "új" karbonvázakat javítanak Matuznak.
Valahol a Duanaknyar /Verõce közelében dolgoznak
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

bringavarázs

bringavarázs

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.029 hozzászólás
Szia.
Van.
Keresd a matuzmestert. Karbon technikussal dolgoznak. Szerintem olcsón. Drágább de talán biztosabb, ha ProBike-ba viszed.

Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.

vischlen

vischlen

újonc

• fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy létezik-e - és ha igen, hol - olyan szakember aki törött karbonvázat javít. Tudom, hogy a kérdésem nem illik ide, mert ugye a karbont nem hegesztik... de jobb helyet nem találtam neki. (No meg bízom abban, hogy felsõbb hatalmak majd a helyére teszik a hozzászólásomat). Köszönöm a segítségetek!

bringavarázs

bringavarázs

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.029 hozzászólás
Ha õ csinálja, 5 pénz körül. Nekem durvábbat csinált anyagpótlással. Az 8 volt.
De ha nem teszel bele hosszabb nyeregcsövet, az is vissza fog repedni, amit meghegeszt. Plusz nem lágyítja vissza.

Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.

stp1

stp1

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
AWI , CO , AFI , Lng , hegesztstechnika , Mriusz kerkpr szervz
kérjél ajánlatot

Szabii

Szabii

törzsvendég

• fórumtag
  • 349 hozzászólás
Mennyibe kerülhet kb ezt meghegeszteni? Kb a felsõcsõ 60%-a repedt körbe...
Feltöltött kép

penczbike

penczbike

törzsvendég

• fórumtag
  • 281 hozzászólás
Hali, ki tudja, hogy Scandium vázat tudják-e javítani, hegeszteni? Elrepedt a vázam, a monoblokk felett a nyeregvázcsõ, most még csak repedés, jó lenne meghegesztetni, megerõsíteni azt a részt. Elméletileg aluminium, kevés (0.1 0.5%) scandiummal, de nem találom sehol a KTM meghatározását, pedig valahol láttam korábban, olyasmi, mint Al6/4V, vagy Anh6, vagy mittudomén...:)

Ranger^41

Ranger^41

törzsvendég

• fórumtag
  • 953 hozzászólás
Felújítás közben vettem észre, hogy a régi szénacél magellan crater vázamnak az alsócsõ, fejcsõ cstlakozásánál van egy csúnya repedés, a másik oldala picit még hosszabb... Máriuszhoz nem szívesen másznék ki vele, hiszen az acélt nem olyan problémás hegeszteni mint mondjuk az alut, úgyhogy ha valaki tud pesten belül megbízható szakit, aki nem a váz értékének kétszereséért csinálná meg, az segíthetne :)

Feltöltött kép

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]