Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

kp und vp

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
60 hozzászólás a témában

#41
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
milyen gépre?
dirt/ urban street
csak ha megfigyeled mindenki úgy alakítja a gépét, ahogy akarja. pl. ha dirtös vagy de közben imádsz elsõkerekezni, mért ne legyen elsõ féked?! csak mert a dirtösök nagykönyve azt írja, hogyha ugrálsz, és elesel, elgörbül a tárcsád. de hát ez mindenkinek a maga dolga nem?!

esetleg még nem tudja vki, hogy melyik cég forgalmazza az sdg nyergeket? ??? :-\

#42
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
elõre? Egyáltalán ilyen jellegû gépre elõre jó egy szar véfék :), mint semmi... ::) :-\

#43
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
na végre, látom gyülekezik az értelmiség is... ;)

#44
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás

Idézet tõle:: ml on_01 Szeptember 18, 2003, 06:57:27     a másik meg az, hogy avval nem fogom kínozni a fék teljesítményét, hogy megnyúljon/hosszú bovden/...

Ezt csak viccbõl kérdezted??? Veszel hosszabb bovdent és házat a régi helyett és csá!


sztem ezt te is elértetted Storm..a hosszabb bovden szarabb fekteljesitmenyt von maga utan.. :P

#45
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
szerintem streetre eléggé fontos a fék!
pl: fake, kiállás stb...
a váltot ugy csináld meg,hogy a támvillán elvileg van egy kis felfogatás és abba szerelj fel egy országuti váltot, vagy a kulacstarto szembe egy olyan csavart, aminek a tetején van egy lyuk keresztbe és abba tedd bele... szoval valahogy mütsd fel. egy Scwinn adrenalinon az elsöt már kiprobáltuk és nagyon jo!
(de létezik vázra csatolhato válto is, ami eléggé ritka)
és akkor a hátso fékhez maradt a rotor,meg az elsönek is ;) sok sikert

#46
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
and palmer,

thanks the information

#47
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
rob, te látom értelmesebb vagy mint a többiek, ezért csak hozzád szólok.

1. vegákról már szó se! 1000000éve elmentek...
2. bmx szar
3.és tudom, hogy egy bicó sosem jó mindenre ;)

és még vki említette, hogy elõre nem kell fék. nekem kell, mert szeretek nóz vilizni.... :D
ennyit errõl!

és ha az ember már nem mutatja be a bicóját a "ki milyen bringával nyomul" topic-ban, és szeretne kérni tanácsot, akkor meg nem kell lefikázni, én úgy tudom, hogy ez egy szabad ország és mindenki azt csinál, amit akar, persze ha nem ütközik törvénysértésbe. :o

#48
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Na ezt nem értem. Tehát dh vázzal akarsz dj BMX trükköket beadni, jól látom?

Vegyél még egy biciklit. Egy bicikli sose lesz jó mindenre.

#49
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás

a másik meg az, hogy avval nem fogom kínozni a fék teljesítményét, hogy megnyúljon/hosszú bovden/...


??? :o

Ezt csak viccbõl kérdezted??? Veszel hosszabb bovdent és házat a régi helyett és csá! ::)

Ha eladod az egyik vegádat :P csak tudsz venni belõle bovdent vagy 30 000 métert... ::) :-\

#50
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
de akkor mar minek rotor???felk/rsu egy 2 meteres bovdent azt ott a kp... ;)

#51
HeGe

HeGe

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Kedves ml!

Szerintem egy dirt/street bicóra kurvafölösleges néhány dolog(legalábbis szerintem) pl. elsõfék? minek? Amúgy ha rám hallgatsz leszeded a hátsót is ;). Tárcsafék szintén fölösleges hátulra, bár ha apuci pénzel lehet venni avidot, de megfog a 900ft-os tekro is. Váltó szintén fölösleges.--->Vegyél inkább egy BMX-et, vagy ha ragaszkodsz a montihoz, mert miért ne akkor hátul vfék, ss ,elöl semmi+ rotor

#52
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
De abbó nincs wega

#53
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
vegye bmxet...

#54
FreeRideFun

FreeRideFun

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás

Ennyit szerintem elég is volt ebbe a topicba írni.


Annyit azért még hzzáteszek, hogy Zollenak teljesen igaza van!

Kilométer bovden féknél, váltónál és szevasz!

A furatos csavart meg lehet helyettesíteni headlockal. Méghozzá úgy, hogy a csavar mellett kifúrod fent és az alsó részén is és ott vezeted el a bovdenházat. Nekem így van (igaz v-fékkel) és tökéletesen mûködik.

Ennyi!

#55
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Az én monitorom se szuper grafikus kártyám meg nincs is, szóval az elsõ 3 betût elolvasom: "SDG" aztán megnézem a honlapján.

http://www.sdgusa.co.../sdg_cat_09.jpg
SDG Freestyle

Ennyit szerintem elég is volt ebbe a topicba írni.

#56
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Láncfeszítõ az hátsóváltó. A hidralikus tárcsafék a headlockon se megy át, mert szétcsavarodik a vezeték.Bár nem láttam rotort belülrõl, gondolom, szétvan vágva a bowdenház. Melyik vegádra akarsz rotort szerelni?

#57
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
ja, és láncfeszítõ?! ;D

#58
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
dear shaun,

SDG? esetleg? csak azért, mert nem tudom elolvasni, olyan szar a grafika a gépemen.

és be lehet szerezni mo.-on?

hhh Zé Ügynök,

csak nekem elöl hátul t.fék van, és ezért most a hátsó olajos hayes-t, lecserélem avidra. az elsõ meg maradhat, mivel a bmx-eken is át van furva a kupak, és lazán, vaj puhán forog a kormány. a másik meg az, hogy avval nem fogom kínozni a fék teljesítményét, hogy megnyúljon/hosszú bovden/...

a vázpörgetést meg lehet tanulni v. esetleg megpróbálni má'

#59
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
ML, gratulálok, még mindig idióta vagy.
KP-hez nem kell más, csak kilóméter hosszú bowden. Amíg nem volt fenn a hidralikus elsõfékem, fullival is tudtam KP-t. Vázpörit meg csinálj már légyszives!

#60
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ez most komoly? :-X :-\ :-X

Na annyit segítek, hogy ha jobban kinyitod a szemed eltudod olvasni a nyereg infóit, nekem sikerült.