Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

kiállításra bringákat keresünk

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10 hozzászólás a témában

#1
tdns

tdns

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás
eltört egy csontom és 12 hétig nem ülhetek biciklire :'( :'( :'(
blaaz: ezért én nem tudom elvinni a bringákat a gödörhöz, de ha kellenek eljöhet értük bárki bármikor, ha van vki aki ráér, hogy eljöjjön értük..
tdns@operamail.com

#2
Kolbee

Kolbee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Én is legurulnék két bicóval, mert Amorf Ördögök meg Zagar együtt... hmmm... Ugye bringánként jár a jegy? ::)

#3
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Én fel tudok ajánlani 2 db országútit, amik évek óta lent porosodnak a pinyóban...
Az egyik a fejcsõnél van megnyekkenve, a másik a villájánál, de még guruló kategóriában vannak..
De ezért ugye 2 jegy jár? :D
Findlivel nagyon szeretjük az Amorf Ördögöket! ;D

#4
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

minden bringás aktív, ezért két hétre nem tudja nélkülözni a drótot, pedig hideg lesz ám októberben.


miért? hidegben nem lehet bringázni ???

errõl lemaradtam :-X

#5
blaaz

blaaz

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
kedves tdns,
az a három bringa nagyon jól hangzik. már 30 körül tartunk, mindez 4 nap alatt, kezdek reménykedni.
nagyon nehezen indult meg. remélem azért, mert ezen a fórumon minden bringás aktív, ezért két hétre nem tudja nélkülözni a drótot, pedig hideg lesz ám októberben.
úgy fog mûködni, hogy jövõ héten szerdától (szept. 24.) lehetne levinni a Gödörbe, ahol regisztrálják a bringákat is szériaszámmal, meg téged is, és szept. 29-tõl bármikor átveheted a meghívódat a Gödörben.
kösz a felajánlást

#6
tdns

tdns

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás

Subject: bicok_kiallitasra
To: mobility@levele.hu



Hello Blaaz!

Nagyon szívesen segítek az Erzsébet téri kiállítás ügyében, már csak
azért is, mert minden hasonló törekvést pártolok.
Szóval tudnék adni 1, 2 vagy ha kell akár 3 bicót. Ezután már csak
egy kérdésem van: mikor és hogyan juttassam el ezeket hozzátok? (Ha
azzal megkönnyíteném a dolgotokat, én akár az Erzsébet térre is
elvinném nektek a cangá(ka)t.)

???
nem mûködik a megadott e-mail cím, hát ezért írtam ide..

#7
blaaz

blaaz

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
figyeljetek, az a lényeg, hogy több mint 200 bringát kell összeszedni kevesebb mint 3 hét alatt. a bringák egy térkitöltõ installáció részét képezik majd, a medence alatt, 2 hét múlva visszakapjátok változatlanul, errõl szerzõdést írunk. lesz még egy hajtás-pajtás egy napjáról készített fejkamerás felvétel is, amit folyamatosan vetítünk, hogy demonstráljuk a budapesti kerékpárosok helyzetét. ez sem egyéb, mint egy a rengeteg figyelemfelkeltõ próbálkozás közül, hogy élhetõbb városban tekerhessünk. bármilyen bringa jó, épp az a szerencsés, ha minden típus képviselve van.
egy kerékpáros felvonulásra el lehet menni, vagy otthon lehet maradni. ez egy más környezetbe helyezett, más közönséget célzó, statikus tiltakozás, de ugyanazt az ügyet szolgálja. 200 bringa fejreállítva. Gödör, újratöltve.

#8
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.638 hozzászólás
Törött titánváz érdekel valakit ? Majd odairjátok, hogy a budapesti rossz utakat még ez se birta ki !! ;D De kérem vissza !

#9
tdns

tdns

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás
???

és mégis milyen kerók kellenének? DH gépek, vagy csillogó-villogó oútik?
vagy pedig valami ócskavas is jó? mert ha jó az is, akkor én szívesen, ha biztos lehetek benne, hogy 2hét múlva eredeti állapotában viszontlátom.
Egyáltalán: lehetne egy kicsit bõvebb tájékoztatást kapni a kiállításról, és mire kellenek benne a biciklik? :)

#10
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
en odadnam emr az enyime szep de 10 percnel tovabb nem tom nelkulozni ;D

#11
blaaz

blaaz

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
október 4-tõl az Erzsébet téri Gödörben nyílik egy kiállítás, ami a Rotterdami Biennále magyar anyagát mutatja be. az egész a budapesti közlekedés abszurd voltáról szól. ki fogunk állítani kb 100 kerót, ehhez keressük a garázsban parkoló, két hétre nélkülözhetõ drótokat. aki kölcsönad egy bringát a kiállításra, annak egy ingyenjegyet tudunk felajánlani a kiállítást megnyitó Amorf Ördögök ;D és Zagar 8)koncertre. egyedi építésû városi szamarak elõnyben, de kemping brinyóval is lehet nevezni, mindennek nagyon örülünk.
jelentkezni: mobility@levele.hu